» »

regijske zaščite na dvd-jih

regijske zaščite na dvd-jih

Iron ::

Imam en problem imam dvd, ki je regijsko zaščiten (sicer nevem kera regija je ampak to tak nima veze). Ponavadi uporabljam AnyDVD ampak se mi je zdej prvič zgodil da ni šlo. Poskusil sem tudi z DVD-RegionFree ampak se vedno ne gre. ima gdo kakšno idejo?

Hvala
Life suck and then you die

Quikee ::

Ja daj na DVD pogon RPC1 (region free) firmware.

podbevna ::

Ali pa DVD Decrypter in regijsko odklenjena kopija na disk/drugi DVD.

Iron ::

kje bi lahka dobu ta RPC1 (region free) firmware.
Life suck and then you die

MI5Ek- ::

Lahko pogledaš tukaj.

Iron ::

aja zdle sm se spomnu kaj ti misliš Quikee sam men se negre za to da bom lahka js na računalniku gledu ta dvd ampak da ga bom lahk zapeku pa na kerem koli dvd predvajalniku gledu ta druga vrjanta z DVD Decrypterjem + anyDVD pa tut ne dela pa tut ne dela.

še ma gdo slučajn kako idejo???
Life suck and then you die

podbevna ::

DVD Decrypter ne dela? Kaj pa napiše?

MI5Ek- ::

Iron ::

DVDDecrypter in CloneDVD posnameta normalno noben ne javi napake ampak pol ko pa hočem dvd zagnat v power DVD-ju pa mi napiše this disc is not formatted to play in this region.
Life suck and then you die

alkoo ::

Probaj z DVDX Playerjem.

Iron ::

glej men nč ne nuca če si js pogledam film na svojem računalniku z nekim programom ki ne sprašuje po regijski zaščiti ampak morm odstranit regisko zaščito zato da bo delal na vseh predvajalnikih. vseen hvala alkoo. še mogoč kaka ideja?
Life suck and then you die

podbevna ::

V DVD Shrinku in po mojem tudi Decrypterju pred backupom (pečenjem) nastaviš regijo. Mislim da je v burn ali backup settings. Mogoče tu nisi prav nastavil...

Če nastaviš regijsko neomejeno bi moralo delati.

Iron ::

lej sej ne delam tega prvic je pa to 1 dvd od stotih da mi ne uspe odstranit zščite pa sm mislu da se je to tudi komu drugemu zgodil pa da je kaka posebna fora razen teh standardnih stvari kot so AnyDVD, DVD-RegionFree, DVD- Decrypter itd.
Life suck and then you die


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD NTSC format convert v PAL

Oddelek: Zvok in slika
191465 (1204) hojnikb

AnyDVD, DVD clone, DVD shrink, DVD Decrypter .......

Oddelek: Pomoč in nasveti
83287 (3090) MihaFirst
»

program za snemanje dvd-jev

Oddelek: Programska oprema
155608 (5458) mirkuma
»

Nec 3520a in regija

Oddelek: Strojna oprema
91078 (979) Quikee
»

tezave s kopiranjem dvd-ja

Oddelek: Zvok in slika
252398 (2031) frenkb

Več podobnih tem