» »

program za snemanje dvd-jev

program za snemanje dvd-jev

x850xt ::

zdravo mene pa zanima ali kdo ve kater program je najbolši za presnemavanje original dvd-jev ki so "zaščiteni"
hvala za odgovore

LP
clio

ZdravkoČolič ::

po mojih izkušnah je alcohol 120%--- nardiš sliko jo zapečeš v mapo, sliko pa lahk odpiraš z daemon tools (na netu)






PS:pomojm nebi smel tega spraševt

pavka ::

Alcohol 120% ????
DVD Shrink + Nero...
Več glav več ve!!!

Širajzl ::

clone dvd
http://s2.bitefight.si/c.php?uid=29086

pavka ::

Kako to naredi z Alcohol 120% me pa res zanima. Jaz sem skoraj 120% siguren da s tem ne gre.
Več glav več ve!!!

zee ::

v mojem primeru je Alcohol 120% zablokiral, ker je bil DVD regijsko zasciten. mogoce bi rabil se kaksen DVD Region Free ali kaj podobnega.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

ZLOky ::

Potrebuješ:
- AnyDVD
- DVD Shrink
- in pa recimo Nero

To vse skupaj lahko uporabljaš samo za ustvarjanje varnostnih kopij :D, da ti ne bi kaj drugega na pamet prišlo!!! :D
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZLOky ()

M@73Y ::

Jaz naredim VARNOSTNE KOPIJE DVD-jev z clone dvd programom. za en dvd potrebuje 45 minut. nato lahko shraniš v image ali pa skopiraš na varnostni dvd. Lp. matej
..jump into psytrance tunnel..

x850xt ::

meni je ratalo z dvd shrinkom sam so pa nekateri dvd-ji "bol" zaščiteni in mi javi napako pri branju, bom probal z anydvd
z alcoholom 120 mi pa ni ratal ker takoj javi napako!

LP
clio

pavka ::

Včasih Shrink noče in javi crc error. Takrat jaz uporabim DVD Decripter, šele nato Shrink in Nero.Če pa še z Decripterjem ne gre in spet javi napako CRC, takrat pa mislim da ne gre nikakor. Napaka CRC je napaka pri branju DVD. Vzrok je razpraskan ali kako drugače poškodovan medij.
Več glav več ve!!!

Wox ::

Malo me čudi, da še nihšče ni omenil DVD Decrypetrja. Če je film na DVD-5, je ta program tudi vse kar potrebuješ. Odstrani CSS, Macrovision in regijske zaščite. DVD lahko zripaš na disk v ISO formatu in ga potem z istim program tudi zapečeš na DVD-R. Če je film na DVD-9, zripaš film z DVD Decrypterjem na disk in ga stišneš na DVD-5 z DVD Rebuilderjem. Uporabiš lahko različne encoderje, npr. HC, ki je free, lahko pa tudi kakšen CCE. Potem tako dobljen stisnjen film posnameš z bilo katerim programom, ki obvlada pečenje na DVD. Btw, Shrink je le transcoder in stiskanje kakšnih daljših filmov daje prav porazne rezultate. Je pa res, da je hiter.
Commodore 64

x850xt ::

mene pa zanima ali ima kdo tale DVD Decrypetrja in ali mi ga lahko pošlje na zazebno sporočilo? in pa kakšen program ki je bolši od dvd shrinaka

najlepša hvala

LP
clio

Širajzl ::

Clone dvd je men najboljš, ker skopira dvd z vsemi zaščitami vred.
http://s2.bitefight.si/c.php?uid=29086

NiggerBob ::

"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Wox ::

DVD Decrypter

NiggerBob, hvala za link. Sicer še nisem naletel na DVD s temi zaščitami, a nikoli se ne ve.

Širajzl, malo smešno si tole napisal. Seveda tudi Clone DVD odstrani vse zaščite, ker če jih ne bi, DVD-ja ne bi mogel posnet. Sej v tem je catch teh zaščit. Je pa Clone DVD plačljivi program, medtem ko sta DVD Decrypter in RipIt4Me free. Žal so pa avtorji DVD Decrypterja bili prisiljeni zaostaviti razvoj tega orodja, tako da je zadnja različica 3.5.4.0 in je stara že več kot eno leto.
Commodore 64

mirkuma ::

DVD Decrypter projekt ni povsem umrl. Njegov del ki skrbi za peko se nadaljuje v programu ImgBurn, ki pa ima zal zel ki skrbi za ripanje in odstranjevanje zascite odstranjen...lahko sicer izdela iso sliko iz datotek na disku, nic vec pa z DVDja.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program za kopiranje DVD v DVD?

Oddelek: Zvok in slika
116123 (2618) CaqKa
»

kako posneti 8GB DVD video

Oddelek: Strojna oprema
122265 (2067) dustphoenix
»

8GB DVD --> 4.7GB

Oddelek: Zvok in slika
293236 (2015) Dejancek
»

tezave s kopiranjem dvd-ja

Oddelek: Zvok in slika
252398 (2031) frenkb
»

DVD - program ?

Oddelek: Zvok in slika
152241 (2034) CaqKa

Več podobnih tem