» »

adsl router

adsl router

qxd ::

Mi lahko kdo svetuje kak pameten (hardverski) ADSL router, za manjšo mrežo (10-20pc), po možnosti z vgrajenim firewallom. Cenovni razred okoli 60k.


thx


qxd

Jebiveter ::

Ce switch ze mas potem se ti splaca zrtvovat en comp, nanj namestit linux (probaj kaksno mini verzijo al pa obicno) in imas router dost bol poceni! Ce pa switcha se nimas potem pa probaj dobit kak router od Cisco-ja cim bolj poceni (ti so najdrazji)
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

McNato ::

Sicer je v Ameriki, ampak tam pride 3COMov ADSL router z 4-imi 100MB porti, printer serverjem, gor lahko tudi priklopiš klasičen modem za backup, samo 49,99$ !
Link.. Pa naj še kdo reče da so Američani za luno. Prej bi to rekel za Slovencelne ki dajo za enako zadevo 400% več denarja.

Sponka ::

Nima firewalla, drugace pa zgleda OK (cena je pa sploh fina!)

Jaz sem nekaj casa imel Linux router (no, se imam , ampak je ugasnjen), pa me je minilo in si bom tudi raje omislil eno taksno skatlo.

Eno ali dve stevilki nazaj je bil v Monitorju opis taksnega routerja z osnovnim firewallom in 4 portnim 10/100 switchem za okoli 65.000 SIT. Za kaj vec bo treba clanek izbrskati.

b.

Ribicija ::

Recimo to:
TRENDWARE TW100 54W1CA

Ima dodatno 4 portni HUB in firewall.
dela pa odlicno.

burekar ::

Kaj pa, če bi par hubov skupi zvezu?
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

Jebiveter ::

Sponka: Katero distribucijo pa si imel za software? A katero od mini-dist?
Aja, pa na kaksni masini si to lavfal in koliko velika mreza?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

kockish ::

Ce slucajno ne veste, ruter cisto lepo dela tudi na windows sistemu, ne mislite, da je tega sposoben le linux.

Hlod ::

lordkocka: ja, kadar ti varnost ni prioriteta!
pol gre pa nekak takole: , in trikrat ugibaj kdo ma M$ masino tu! (vecje/drazje ni vedno boljse)

Hlod.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako najceneje priklopit 2 kompa v ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
181705 (1312) Blond
»

ADSL!

Oddelek: Omrežja in internet
141396 (1057) ali3n
»

ADSL router

Oddelek: Kaj kupiti
212236 (1526) koyotee
»

ADSL router

Oddelek: Omrežja in internet
202126 (1514) PaJo
»

Router

Oddelek: Kaj kupiti
231686 (1247) AlienRex

Več podobnih tem