» »

težave z spreminjanjem množilnika!

težave z spreminjanjem množilnika!

chucki ::

imam ecs elite k7s5a in ne morem spreminjati množilnika!imam durona 750 mhz pobarval sem L1 mostičke! vendar se nošejo spremeniti! pobarval sem jih z presledki! ????
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

BC3 ::

joj joj joj joj:(:(:(

g0Run7 ::

8-Okolikor jst vem, se na tej plošči množilnika sploh NE da spreminjat...

VASkO ::

ti si ta gnoj ki gnoji vse topice, da je ta plata najboljsa na svetu, ne? pojma nimas, da s to plato mnozilnika spreminjati NE MORES! nima te funkcije butl ali naj recem Zobata Owca!

Simko ::

:D

hehehaha

BC3 ::

BIOS UPDATE-K7S5A
plata za athlon
ECS K7S5A + Athlon XP 1.33

kokrt je blo že napisan da ne moreš spreminjat
pa še ti si v skor useh teh threadih neki nabiju kok je dobra
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

g0Run7 ::

VASKO ne razburjaj se!

ugotovil sem da SE DA spreminjat množilnik z beta o/c biosom...

ChiefThunder ::

jej, kolk se bunite... :D:D:D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

ADF ::

Poskusi prebarvat vse L7 mostičke, tako boš dal matični plošči vedet, da naj da 1.85V. Z dobrim hlajenjem bi ti potem moral procesor delat na 1 GHz (7.5x133)

chucki ::

VASKO: butl ti je ati........mama ti pa je zobata ovca!!!! sledi da si ti zobata butasta ovca!>:D
kmet lublanski!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

chucki ::

ampak vseeno vas peče...... ker je ta plata hitrejšaa in tudi navijat se da prek fsb.pa še boljše je navijat prek fsb! kolega ima plato z naborom viakt266 pa mu sandra pokaže 180mb/s manj kot men! pa ima iste rame!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Binji ::

chucki: sahurnu ja. Lih zarad tga ku mas to plato smo ti taku fous da te mormo tkoj zabit. Mene osebno cist boli k**** tud ce mas Craya doma.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Mobidick ::

GoMar7: Kero verzijo biosa pa mas, da lahko spreminjas multiplikator???
The future is digital!

g0Run7 ::

hmm pravzaprav je še nimam, jo pa čakam, upam da jutri dobim.

kar se tiče biosa, pa poglej na ta link (hvala Pajo!)

BC3 ::

GoMar množilnika na žalost ne moreš spreminjat
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Mobidick ::

Da se pa na samem procu.
Mene pa predvsem zanima (ce kdo ve) kolko naj dam Morganu 1GHz voltaze preko L7 mostickov, da bi ga pol spravil (seveda preko ostalih mostickov) iz 10*100 na recimo 9*133 =1200 ???:O
The future is digital!

chucki ::

jst sm dal mojmu duronu 750@933 kr 1.85v! na 1000mhz ga bom tudi spravil! pa ne prek posranga množilnika! prek fsbja!!!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

VASkO ::

GoMar, za spreminjanje mnozilnika mora na plosci biti integrirano se posebno vezje, ki ga krmili BIOS, brez tega vezja ne bos mogel nicesar spreminjati!

chucki, ti si pa res nor, sploh nisem z ljubljanje, butecowcjak! ker nonstop hvalis pa povisujes to plato v nebesa sem si pac dovolil odgovoriti, da si totalen bedak, ki nekaj kupis pa sploh ne poznas specifikacij plate, bi pac moral vedet, da ne mores navijati z mnozilnikom, preden se hvalis v vsakem topicu.

chucki ::

sam tih mi bodi! dop si nek plato pa jo testiri! jst jo nebi hvalil če bi bila slaba!!!!!
sam vseen vas peče....... ker je poceni pa še fajn! vi pa mate tiste via in shit plate! ala via 133 ali via 266!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

tec ::

Morda opozorilo moderatorju, ker tole kreganje je pa cist odvec. Vprasanje je bilo kako se spreminja mnozilnik in ste ugotovil, da se ne da, no razen prek strihanja. Konec debate, ne bodte taki otroc in mejte v mislih, da imajo vsaka vrata svojga malarja....ali nekaj takega.

_Mortal_ ::

topic je pirišel z vprašanjem o spreminjanju množilnika zdej pa teče debta komu je krivo Chucki-ju da j kupu to plato drugim pa da je niso kupil (totalen nesmisel) amapk se strinjam z Chucki-jem plata seka ampak v nedogled jo pa tud ni treba hvalt;(
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

VASkO ::

chucki: da bos vedel, plata se mi zdi zelo vredu, ne vem, kje si ti prebral, da menim, da je plata zanic? sem jo testiral pa dobil se boljse rezultate kot ti, mel sem pa SDR RAM in ne DDR, kot ti, to pove, da sploh ne ves plate nastelati, da dobro dela. Sem samo rekel, da z mnozilnikom ne mores navijati, ker ga enostavno ne mores spreminjati s pomocjo BIOSa. Kje si pa ti vido, da se mi plata zdi za en drek, pa ne vem!!!
Drugace pa nehaj gnojiti ta forum s tvojimi brezveznimi posti, ker si res brezvezen ze! Ljudje imajo teste in se celo enega na slo-techu zato jim ti ne rabis vedno filati topicov s tvojim nakladanjem in reklamo doticne zadeve!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem novi barton 2600 vs.2×512 vs.epox 8rda+!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
523191 (2548) kajzer
»

navijanje..

Oddelek: Navijanje
211586 (1148) Sandi79
»

Navijanje athlona 1333

Oddelek: Navijanje
251235 (800) Smrkc
»

navijanje AthlonaXP brez biosa

Oddelek: Navijanje
10886 (705) AtaStrumf
»

Kdo od vas ima ECS K7S5A?

Oddelek: Kaj kupiti
201272 (893) g0Run7

Več podobnih tem