» »

Slikca za ohisje

Slikca za ohisje

rc-car ::

Hmmm....
Imam ohisje pobarvano na crno, pa bi si zelel na eni strani se eno lepo slikco al pa kak vzorec.

Sem ze vse zmenjen, da mi bo en profesionalno nalepko naredu, da bom jest samo gor nalepu in dal lepo posprejat

Samo problem je, ko jest nisem glih nadarjen za take reci risat, zato me zanima, ce ma kdo kak page, al pa celo sam doma, kjer so kake take slike, ki bi pasale ne ohisje....
Hudi bi bli kaki kiberpunkovsi motivi!

Tnx!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed
  • spremenil: rc-car ()

totimato ::

Poglej po netu, recimo na http://www.desktopcollector.com/ je nekaj lepih slik... odvisno kaj ti je všeč.

veliko uspeha

totimato

rc-car ::

Vem za to stran, samo jest bi rabu kaj tazga, kjer je narisan samo enobarvno, ker ne morem sprejat 100 različnih barv gor :/
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Matek ::

Pojdi na stran od billizarda (to je una firma, ki je naredla warcraft) in na njihovi strani bi moralo biti ogromno karikatur tistih orkov. Jaz sem kupu original igro, in je v unem priročniku polno ČB slik narisanih na roko, ampak takih, da te dol vrže.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

rc-car ::

Sem sel na uno stran in sem od enga (prihajajocega se mi zdi) spila dobu ene skico in so ful hude, samo niso tocno tist, kar sem iskal...

A ve kdo kje bi dobu se kaj tazga v cyberpunk stilu?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

totimato ::

rc-car: Sem ze vse zmenjen, da mi bo en profesionalno nalepko naredu, da bom jest samo gor nalepu in dal lepo posprejat

Narobe razumel. Sem mislil, da boš imel pravo nalepko in potem zaščitni sloj. No če hočeš sprejat, pa idi na microsoftov clipart gallery (v wordu imaš bližnjico). Jaz sem tam našel simpatičnega bauca, katerega sem si sprintal na 4x A4, liste zlepil skupaj, izrezal in nastavil na stranico ter pošprejal. Je obris kar lepo izpadel.

lp

totimato

rc-car ::

Totimato: maš mogoče link? Nimam worda instaliranga, blak 0:)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako pobarvat CD/DVD-ROM?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
212418 (1927) Nejc Pintar
»

Hladilniki za rame

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292119 (1666) frenk
»

Se kdo javi za nacrt?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
152157 (1591) Lio
»

Modifikacija diska...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
332014 (1544) tec
»

Sprej za ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201956 (1727) Modri dirkač

Več podobnih tem