» »

Logitech G15 tipkovnica - prakticne izkusnje?

Logitech G15 tipkovnica - prakticne izkusnje?

MViper ::

Pozdravljeni,

Ima mogoce ze kdo prakticne izkusnje z omenjeno tipkovnico?

Zanima me predvsem kombinacija pritiska vecih tipk naenkrat, ko na vecini multimedijskih tipkovnic fasemo "biiiiiiip" ..

Recimo, igram igre, PESx, NBA Live series, GP4... na tipkovnici, pa potrebujes seveda vec tipk vcasih naenkrat stisnit, pa vecinoma stvar seveda bipne. Na starih Cherry tipkovnici je to OK, samo mi nikakor ne sede.

Zanima pa me, kako je to urejeno na teji G15 tipkovnici, glede na to, da naj bi bila gamers tipkovnica?

Ker sem preiskal cel arsenal tipkovnic, mi trenutno najbolj [za moje potrebe] odgovarja Microsoftova Multimedia keyboard. Ceprav med igranjem kaksne sportne igre prav najeda bipanje.

Ne, GamePad ne pride v postev >:D
..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..

zbogi ::

mam, in sem zelo zadovoljen. Mislim da je trenutno najboljša tipkovnica za gamerje. Full mi je ql, da se da full simpl izklopit windows tipko, in jo tudi vklopit. Tud mislim da ti znajo koristit tud vseh 18 G tipk, ki se jih da sprogramirat v karkoli. Lahk sprogramiraš makroje, ki si zamopnijo časovno kdaj si kiro tipko stisnil in spustil, tak da se pomojem pri NBA komot programirat 100% met z eno tipko pa pol iz sredine zadevaš (sej vem, mal lame je tole vse skup ratal).
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

zbogi ::

aja pa LCDjček je tud ql, recimo FRAPs ti kaže gor fps in ti riše graf, winamp ti kaže naslove pesmi, ipd..
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

MViper ::

Aha, kul..

Kaj pa da pritisnes vec gumbov naenkrat.. recimo meni ze ne dela vec a+d+q .. je bip... ;(
..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..

zbogi ::

sem naredil hiter test v notepadu, če stisnem 6 gumbov istočasno, izpiše vseh 6, pri 7 pa že prepozna pravilno sam 3-4, tak da 6 gumbov istočasno BP.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

MViper ::

Se pravi do nekje 6 knofov dela, pol se zacne zatikas? :) Good enough for me :D

Pa vse kombinacije delajo, ker nekje ene delajo, gres pa eno vrsto zraven pa ne delajo?
..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..

Cuoresportivo ::

kak pa sprogramiraš to v špilu? Recimo tam na škatli je prikazano na displayu kolk municije imaš še na voljo. Kak nastaviš tole, ali pa tisto z fpsji....?????Hvala za odgovor.
lep pozdrav(best regards)

zbogi ::

za LCD maš več različnih "programov", kaj se ti bo prikazovalo izbereš z tipkami, ki so ob LCDju. Za snemat kombinacije, maš enostaven program, kjer pač zbereš za kiro tipko češ posnet, daš record, in stiskaš knofe, ko končaš daš end in to je to. Program si zapomni kdaj si kiro tipko pritisnil in kdaj spustil. Lahko vklopiš še da si zapomne časovne intervalee, torej koliko časa je minilo od pritiska kire tipke in koliko časa si držal kiro tipko. Program tud sam najde igre, ki imaš inštalirane in ti sam nardi neke predprogramirane profile, ki jih pol spremeniš po želji.
Ma pa tud ingame recording, torej maš gor eno MR tipko, ki jo sred igre lahk stisneš, odtipkaš kombinacijo, in maš postneto.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

StricGeZza ::

ej zbogi kolk je ta G15 tipkovnica velika

G2 ::

zelo vlka :)
na obicajno mizo ne pase kar tako. Se posebno so problemi pri kaki navezi z razer podlogami.

Drugace pa ti LCD prikazuje informacije v igri, ce igra to podpira. Ce ne podpira ne prikaze nic. Obcutek pri delu z njo je dober. Tipke bi za moje pojme lahka ble se trse, vendar se tudi ob bolj grobi uporabi ne razmajejo.
Men osebno najbolj pride prav osvetlitev, da lahko vidim tipkat tut v mraku in LCD zaslon ;)
LP
G2

StricGeZza ::

kakšne so mere

StricGeZza ::

a mi ne bo noben povedal mer

Vesoljc ::

sej mas google :\

21.5' x 9' se prav okol 55x22
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Trdi ::

Vesoljc, preveč si dobra duša. Upam, da boš vsaj kakšno zahvalo dobil...
Trdota d.o.o.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trdi ()

StricGeZza ::

hvala

Vesoljc ::

@trdi
ja, to mi vsi pravjo :)
sej drgac ne bi, ampak sem bil glih v elementu veselja, ker sem jo dan prej narocil ;)

no dones sem jo ze dobil


v ozadju je standardna cherry g83

zdej moram sam se sdk zalaufat, pa probat kolk fps zmore tale lcd :) mogoce se da kak wallhack implementirat :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Vesoljc ()

StricGeZza ::

ja sej sploh ni tok velka

msedem ::

Ali ima tipkovnica slo znake(š,č,ž, itd)?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero tipkovnico priporočate?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7911874 (8290) Half-Saint
»

Katera gaming tipkovnica ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556115 (4960) deadbeef
»

OCZ z novo tipkovnico

Oddelek: Novice / Ostale najave
283636 (2663) subby
»

Ati remote wonder +uICE

Oddelek: Pomoč in nasveti
252355 (1619) claudyka
»

Razer Tarantula vs. Logitech G15

Oddelek: Strojna oprema
152688 (2134) BloodyShadow

Več podobnih tem