» »

Spiralni UTP kabel

Spiralni UTP kabel

futuristic ::

Ve mogoče kdo, kje se da dobiti spiralni utp kabel?
In ne mislim spiralno oklopljeni kabel ampak tak, ki izgleda kot tisti, ki povezuje telefon in slušalko.

Če slučajno pravila foruma prepovedujejo objavo imen podjetij/trgovin potem mi le-ta prosim sporočite preko zasebnih sporočil.

Najlepša hvala in lep pozdrav.

bastadu ::

Nisem še videl takega kabla, si prepričan da sploh obstaja?:\

milica ::

Povprašaj tukaj

Spc ::

In zakaj bi se naj uporabljal spiralni utp kabelj oz. kakšne so prednosti ?
Edino eno slabo stvar vidim pri tem kablu in sicer ker je spiralni je recimo 5 metrov v resnici več metrov zato porabimo več metrov kabla.
Videl pa še kaj takega nisem.

:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

bajker ::

Sodelavec ima kabel, ki je spiralno navit v okrogli plastični skatlici. Zadeva je vzmetena in ven ga potegneš toliko, kolikor ga potrebuješ, nato se sam navije nazaj, podobno kot tračni metri. Dobil ga je kot darilo od poslovnih partnerjev, njegov izvor pa ne poznam.

futuristic ::

V bistvu iščem spiralni kabel, ki bi imel vsaj 6 žic. Ga ne rabim za nič v zvezi s PCji ampak za home made makro bliskavico. Mi je nekdo namignil, da je nekoč videl tak UTP kabel. Sem tudi že iskal ISDN kable ampak imajo vsi na noter samo 4 žice, čeprav v konektor jih lahko gre 8.

misso ::

gumby ::

dva telefonska kabla ni variante uporabit?

futuristic ::

Ma ja dva kabla bi bila varianta, čeprav bi zadeva ratala precej glomazna. Namreč, ker bom imel po eno bliskavico na vsaki strani objektiva, potem bom moral imeti štiri kable, ki bodo povezovali enoto na fotoapratu in dve bliskavici.
Običajno stvar izgleda nekako takole:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

spiralni UTP kabel

Oddelek: Kaj kupiti
71174 (904) b3D_950
»

Kateri UTP kabel?

Oddelek: Omrežja in internet
3613990 (4165) Lonsarg
»

Izgube UTP kabla

Oddelek: Omrežja in internet
122924 (2556) gumby
»

nasvet za red med kabli

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
51052 (828) brassi lucca
»

Razcepnik-ADSL modem vprasanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
211889 (1433) Bungee-

Več podobnih tem