» »

Prosim pomoč glede ruterja!pls pls pls

Prosim pomoč glede ruterja!pls pls pls

FRANE30 ::

Lep pozdrav vsem. Imam en problemček glede ruterja, pred casom sem kupil od enega frenda pac ta ruter, ker ga on ni rabil, bil je seveda se zaprt in z garancijo, kupil pa sem ga pa zato, ker ga doma rabim ce hocem biti povezan z dvema compoma. Ok pa zacnimo:ruter je "netgear rp 614". Tezava pa je taka:prvo;ne vem keri porti se odprejo za dolocene strani, kot recimo ase(all seeingeye)in za stran www. Zone. Com(seveda sem na netu nasel keri porti so za to stran, samo rabim se ip adreso, ki pa je ne najdem)drugo;je pa malo vecji problem(saj zame)ko sem se povezal prek ruterja na oba compa in naredil mrezo je vse lepo delovalo brez problemov tako net kot ostalo. Potem pa sem cez ene par dni porajtal, da mi net sploh ne dela, ko sem sel v nastavitve ruterja sem videl da sem disconectan, ceprav mi je siol tv delal normalno, samo prek ruterja nisem bil pčovezan s svetom, ko pa sem uklopil moj komp nazaj na adsl modem pa je spet delalo normalno, zato zdaj sprasujem vas struckote ce mi lahko to razlozite in pomagate.

Lep pozdrav vsem in hvala ze v naprej za odgovore

P. S ce sem slucajno kaj prevec zabluzil mi kar napisite in se bom potrudu lepse opisat ce se bo dalo :d
F.L.

Gwanaroth ::

ZAKAJ MORAŠ PISAT Z VELIKIMI TISKANIMI ?
Lights often keep secret hypnosis..

FRANE30 ::

se zelo scuzam !
F.L.

Swiwer ::

Uah, tut prebrat nisem sel, prevec oci bolele. :-) Ce popravis tole v normalno pisavo morda celo preberem in odgovorim.

FRANE30 ::

ej dej ne se hecat ,pol ure sem pisal,da sem tole sestavil,zdej me pa hecate lol da ne morete prebrat,mah ths vseen:(
F.L.

#000000 ::

Tkole še pišeš vse z velikmi črkami to pomeni da kričiš 'vpiješ' po domače, kar pa si v tem trenutku ne smeš dovolt, ker če nate kdo kriči mu tudi nebi pomagal, Right !

Glede tvojih težav pa si poglej kaka navodila na proizvajalčevi strani, 'vprašaj kolega kateri ti je zadevo prodal' preberi navodila 'če si kej dobu zraven' itd. lahko pa tudi uporabiš iskanje tukaj gor in si mal prebereš verjetno je kar nekaj tem s podobnimi težavami.

LP

edit: 30 sekund gogla-nja
http://www.netgear.com/products/details/RP614.php

in še malo navodil in ostalih linkof

zej pa si mal poišči kar te zanima. še enkrat LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

FRANE30 ::

#000000,hvala za odgovor,vem da ce pises z velikimi,da je kot da bi se na nekoga zadiral,sem takoj napisal da se scuzam za capse,pac sem napisal z velikimi crkami,ker res rabim pomoc,kar se pa tice tistega linka ki si mi ga dal,sem ze pregledal in tudi postal,pa mi niso nic odgovorili,zato sem se obrnil na tale forum,ker vem da ste ,tile modeli tu gor ze brihtni za take stvari in hvala se 1x za pomoc.

p.s. in res se opravicujem ker sem pisal z capsi,pa pls brez zamere ,ker ni bilo namerno.
l.p:\
F.L.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ROUTER NETGEAR RP614 težave portforward

Oddelek: Strojna oprema
131645 (1467) skico
»

Rač. se dolgo prižiga, internet ne dela.

Oddelek: Pomoč in nasveti
171662 (1354) prometej
»

Kaj svetujete?

Oddelek: Kaj kupiti
71384 (1200) totimato
»

Netgear router kot swich?

Oddelek: Omrežja in internet
61254 (1114) Lincolin
»

kateri router

Oddelek: Kaj kupiti
131127 (979) ratek

Več podobnih tem