» »

Pravice za tiskanje

Pravice za tiskanje

Zorroo ::

A mogoče kdo ve, če se kje da nastaviti, da uporabnik nemore barvno printati. Predvsem me zanima da uporabnik nemore sam spremeniti te nastavitve.

Zorroo ::

A res noben nič neve o tem.

bosmla ::

V programu ...... ?

Zorroo ::

Problem je takle: uporabljamo tiskalnik Tally8024 in bi rad naredil da sam uporabnik nemore spreminjati nastavitve tiskanja, sepravi da če mu nastavim na črnobelo, da uporabnik nemore spremeniti na barvno. Ugotovil sem katere DLL uporablja ta tiskalnik in s pomočjo programa odprem ustrezen DLL file. Problem pa nastane ko v predogledu tega programa kaže da je določen Button oz Combobox zaprt, vendar mi v lastnostih tiskalnika te spremembe ne odpravi. Kaj bi lahko bilo. Uporabljam pa program Resourse Tuner.

amigo_no1 ::

control panel /printers/ izbereš tiskalnik/ desni klik -> lastnosti -> Varnost


To turn Simple File Sharing off in Windows XP Professional, follow these steps:

1. Double-click My Computer on the desktop.
2. On the Tools menu, click Folder Options.
3. Click the View tab, and then select the Use Simple File Sharing (Recommended) check box to turn off Simple File Sharing. (Clear this check box to turn off this feature.)

Zorroo ::

jeje997
Tale tvoja zadeva se ne obnese najbolje. Saj če ti omejiš pravice določenemu uporabniku pod zavihkom varnost (v samem tiskalniku), imaš še vedno odprt gumb nastavitve tiskanja (in v tem delu se nahajajo driverji določenega tiskalnika, se pravi od tukaj naprej sam operacijski sistem nima več moči).
Mogoče kakšna druga ideja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težave z domačim omrežjem

Oddelek: Omrežja in internet
132486 (2076) jan01
»

Access is denied

Oddelek: Pomoč in nasveti
91147 (1051) j3rn3jk
»

Win server 2003 in Win XP - file sharing oz. skupna raba

Oddelek: Omrežja in internet
222293 (2164) Mitja.GTI
»

Kakšna je razlika, še se prijaviš kot administrator lokalno ali kot administrator v d

Oddelek: Operacijski sistemi
112372 (2095) krneki
»

Izginil standardni zagon? !!

Oddelek: Operacijski sistemi
51225 (1117) CaqKa

Več podobnih tem