» »

težave z level one fbr-1413tx

težave z level one fbr-1413tx

zigstra ::

Lep pozdrav...
imam težavo z log in na router...router ki ga uporabljam je model fbr-1413tx...kontrolne lučke na routerju delujejo normalno, tudi z modemom je normalno povezan...vendar pa se preko brskalnika (moozila, explorer) ne morem povezati oz. log in v router, uporabljam default ip 192.168.123.254...vendar ne zagrabi...ali je mogoče, da je kej narobe z firmware...sam kolikor vem se ga da upgradat sam če si logiran...bi lahk blo slučajno kej narobe z porti al pa bi mogu kej odpret v modemu al....nevem. kakšno je vaše mnenje?
Hvala za odgovor.

mkonci ::

jst sem se tud matru pridet na moj route, firme sicer ne vem (leva). Da mi je ratal sem naredu sledeče, v OMREZNE POVEZAVE sem Local Area Connection dal na avtomatsko pridobivanje IP, in pol je delal!

steev ::

Verjetno maš kakšna navodila. A si vpisal ip-je pod TCP/IP nastavitve mrežne kartice. če jih nisi, ji dej.
Pejt pod Control Panel (nadzorna plošča), omrežne povezave, izber mrežno in desn klik nanjo, nastavtive, dvoklik na TCP/IP.

Grejo pa takole:
ip: 192.168.123.1
sub:255.255.255.0
way:192.168.123.254(ip tvojga routra)
:|

zigstra ::

sem probo tudi to z TCP/IP protokolom vendar se še vedno ne odziva...

steev ::

:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

steev ::

A ti maš povezan kompa pa router, k kle nima veze modem.
:|

zigstra ::

vse je povezano...(router z rač, router z adsl)...vendar mislim da je kriv firmware na routerju, ker se na vsak način in na vse možne pretege trudim vendar ne gre...router bi bil potreben serviserja, ampak ker sem izgubil račun gre verjetno v smeti:\
hvala za vaš čas in pomoč...
LP Žiga

Pingi28 ::

Za level-one routerje obstaja posebej software za upgrade firmware-a. Idi na www.level1.com in si poišči kar rabiš !

lp, Domen

zigstra ::

vem sam ne moreš naložit firmware, če se ne povežeš z routerjem in prav tu men šteka...ker ne gre noter:P

[BISI] ::

Eja, se en nesrecen uporabnik usmerjevalnika levelone. Sam imam sicer verzijo 1412 z LPT, ampak se mi nekje na tri mesece sesuje oziroma se mu popolnoma zmesa (iz tega sicer sledi, da taksen usmerjevalnik ni primeren za resnejso uporabo... ampak hej, uspel je dobiti zlatega monitorja). Hm, do sedaj sem vedno uspel resiti problem tako, da sem vzel usmerjevalniku za kaksen dan elektriko (torej ga popolnoma izklopil in ga ponovno nastavil...reboot in firmware upgrade nista nic pomagala, cetudi sem v vecini primerov lahko dostopal do administracije - vcasih pa tudi ne, podobno kot ti... :)). Upam, da bo pomagalo...
And then I saw her face... Mozilla Firefox

steev ::

BISI: enak problem. Kr zmeša se mu, pa 2. port gori čeprav ni gor nč prklučen (nekdo mi vdira prek zraka :>). Sploh ne morm notr pridt, pa nč. Pa samo s tem namenom sem ga kupil, ker je bil v monitorju dobro ocenjen. Jao, jao ...
:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

level one ROUTER FBR-1418TX- nastavitve

Oddelek: Omrežja in internet
475940 (2923) OmegaBlue
»

IP naslov routerja

Oddelek: Omrežja in internet
116724 (6606) Slowenc
»

problem pri postavitvi omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
151726 (1626) Meamoto
»

LevelOne router FBR-1409TX

Oddelek: Pomoč in nasveti
101614 (1465) ToniT
»

D-link mrk?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101066 (906) alex32

Več podobnih tem