» »

Kalkulator

Kalkulator

tehnolog ::

Vem da je že stara tema, vendar nočem brat od enih kako je dober TI-89 titanium drugi pa kako je dober HP 49G+. Mene ne zanima vnašanje, kajti vsega se človek navadi. Me pa zanima natančnost, kakovost, in pa seveda tudi kvaliteta izdelave. Napište kaj se res splača kupiti, ker je to odločilnega pomena za nakup. Pa lep delovni večer od tehnologa.
Ni vse zlato, kar se sveti.

lkuncic ::

Moj glas je za TI-89. Imam ga že nekaj let in ko sem ga kupoval sem ga izbral zaradi boljše zmogljivosti, kot jo ima HP.
Če te pa zanima kvaliteta izdelava se pa po nekaj letih redne uporabe ne pozna, da bi kdo kaj tipkal po njem.

LP

antonija ::

Jst sm kupu HPja ker sem ga probal od kolega in mi je bil zakon. Kvaliteta izdelave... po nekaj letih se vedno kot nov!
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

korpi ::

Moj glas gre HP-ju. Imam 48GX že 8 let in tipke so še vedno trde kot nove. Ni bilo problemov.

gumby ::

>> Moj glas gre HP-ju. Imam 48GX že 8 let in tipke so še vedno trde kot nove. Ni bilo problemov.

enako... HP48S, kupljen enkrat leta 1991 se mi zdi. uporabljam ga prakticno vsak dan, deluje brez problemov:)

tzupan ::

sam imam RPN Scientific 32S II in je zakon! kupu sm ga pred leti v sredni soli na geodeziji k je prforka priporocala de se da programirat pa to ne - zakon!!!


lp
pozdrav, tomaz
-------------------------------------------------------------------------
gsm 040 719 917

neoto ::

Še en glas za Ti-89 (po možnosti Titanium). Imaš vse, kar rabiš pri nas na faksih. Pri prej omenjeni Titanium verziji dobiš zraven še USB kabel za prenašanje podatkov/programov na/iz kalkulatorja.
So pa HP-jevi RPN kalkulatorji eksotika...

Dr_S ::

Mene pa zanima, kater od teh dveh kalkulatorjev napiše celoten postopek računanja nedoločenih ter določenih integralov in matrik, morda še vektorjev.
TI-89 ali HP 49+????

neoto ::

Noben!? :D

antonija ::

HP vem da zna sproti pisat racunanje... sam je treba nastimat.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

tehnolog ::

sem kupu HP 49g+, sam je čist prazen. Na CD ki sem ga dobil zraven so pa sam driverji za priključitev, pa navodila za uporabo. Prosim vas če bi mi lahko sporočil kje se dajo dobit različni programi po možnosti za elektro in za kemijsko stroko. Delam namreč v tem pa bi to potreboval.
LP tehnolog
Ni vse zlato, kar se sveti.

antonija ::

Probi tlele.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

tehnolog ::

Hvala, ker ravno to sem iskal. Lahko mi pa še posredujete kake druge linke.

LP tehnolog
Ni vse zlato, kar se sveti.

antonija ::

Lahk nardis tko kot sem jaz.....

klik!

Linkov kokr ces!!;)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kalkulator

Oddelek: Kaj kupiti
284815 (2460) cobrastar
»

Kaj je boljše TI ali HP?

Oddelek: Kaj kupiti
61102 (958) McMallar
»

Kalkulator: HP ali TI?

Oddelek: Kaj kupiti
122001 (1834) Eru
»

Kalkulatorji

Oddelek: Kaj kupiti
182340 (2003) OBELIKS
»

OC znanstvenega grafičnega kalkulatorja

Oddelek: Navijanje
51131 (1018) pramarko

Več podobnih tem