» »

OC znanstvenega grafičnega kalkulatorja

OC znanstvenega grafičnega kalkulatorja

Smorny ::

Kaj je to sploh mogoče? Zelo bi bil vesel, če bi bila svar izvedljiva, ker moj TI-89 nekatere svari računa svinjsko počasi (vendar še vedno hitreje kot HP-ji)
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

whatson ::

"le kam pa pridemo brez domisljija?":P

Tjulenj ::

mogoce je res malo hitrejsi, ampak za HP-ja je neprimerno vec strani za predelave (vec rama in podobno... OC-ja se nisem zasledil :D)

hatch ::

Tudi jaz sem lastnik HP48-G in sem zasledil navijanje tega kalkulatorja.. menjava quartza torej. Samo kolikor vem, potem ura kaze narobe.
Za 3000 sit se da nadgraditi HP48G na 128kb rama in celo 256kb.. samo en cip treba zamenjat.

Drugace pa za racunanje kakih zahtevnih operacij (integrali, limite, ...) obstajajo optimizirani programi, ki so mocno hitrejsi.

Tjulenj ::

hatch: nadgradnja rama je bl pocen... 256k je 5$... problem je samo zadevo odpret ... je velik pagov k kazejo sam odpiranje. sam je tvegan. k ni nobenih vijakov ampak je na en cudn nacin zlepljen skupej. ce mas ksnga starga nedelujocega povej, k jest bi rd najprej na enmu drugmu sprobov predn svojga predelam :D

pramarko ::

Jst mam sicer HP49G in se raje ne bi spuscal v OC hardvera... mam pa nekaj novih programckov ki mi nekatere stvari racunajo hitreje kot vgrajene funkcije.
Drgac pa je HP dost bl ql od TIjev (ti imajo mocnejse proce, ostalo je pa vse po vrsti slabse - prej sem mel TIja)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hp48g serial port v PC

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
111006 (603) AštiriL
»

Znanstveni kalkulatorji

Oddelek: Kaj kupiti
288040 (6337) matichy
»

Kalkulator v katerega lahko shranimo enačbe za telesa

Oddelek: Loža
152455 (2261) McMallar
»

Kaj je boljše TI ali HP?

Oddelek: Kaj kupiti
61102 (958) McMallar
»

Kalkulatorji

Oddelek: Kaj kupiti
182340 (2003) OBELIKS

Več podobnih tem