» »

Kateri program za zajemanje TV na pc-ju?

Kateri program za zajemanje TV na pc-ju?

Xplicit ::

Imam Cinergy 400 TV kartico, zraven je program cinergy tv. Program je dokaj vredu za samo gledanje tv-ja, sam je pa problem pri snemanju videa na disk, ker ce direkt kodira recimo v div-x ali xvid ful steka video posebi pri visokih resolucijah. Ce pa probam direkt kodirat video s programom Dr. Divx pa deluje super zadeva, vendar se ne da istocasno gledat tega kar snemas.

zdej pa me zanima kater program je fajn za zajemat video in ga istocasno kompresirat, pa da lahko se zravn gledas kaj dejansko snemas?

All ::

Fly2000TV

gumby ::

divx ni namenjen za zajemanje videa... o tem smo ze 100x debatirali tu
malo preglej stare teme, na www.doom9.org mas tud marsikaj na to temo

Jakka ::

Lahko poskusiš ChrisTV, je plačljiv, zna pa snemat direktno v mpeg2, ali pa kako drugače. Ali pa K!TV, je zastonj, malo bolj štorast, pa tudi snemat naj bi znal.

Najde se pa tudi kaj drugega, a mogoče ne ravno uporabnega.

bjelakrez ::

zakaj bi direkt koderu v mpeg4?

All ::

Da dam še link Fly2000TV
kle lahko direkt kodiraš v željeni format..pa kerkol nej že bo...men dela 1A

Xplicit ::

zakaj bi koderu direkt? - ker nimam 50GB placa na disku ce bi snemu kaksno daljso zadevo ... :\

ta fly2000 TV mi ne najde nobenga kanala. instalira se vse lepo in prav, pa prednastavljene ma ene kanala, sam k dam search pa nc ne najde... :\

je ksna fora v nastavitvah?

Jakka ::

FLY 2000 TV - program for a TV tuners, based on chips Philips saa7130, saa7134. List TV tuners built on a base this chips:
1. LifeView FlyVideo 2x00/3x00 (DV2x00/DV3x00)
2. Chronos Video Shuttle II (FM)
3. Genius Video Wonder PRO III
4. Eline TV Master 2000 (FM)
5. Elta 8681 LV / TV


Ne dela ti, ker ta program tvojega tunerja očitno ne podpira. Jaz ti predlagam program, da poskusiš tisto, kar sem ti napisal.

Pa 50GB prostora je za snemanje nekompresiranega videa kar malo, ena minuta požre "samo" 1GB pri 720x576. >:D

All ::

tut cinergy bi mogl podpirat, vključno z dalincom...poigrej se mal z nastavitvam od tunerja...al pa vklopi podporo delovanja preko wdm....v tem načinu program podpira skoraj use kartice, ne glede na čip k je na tunerju..(mi dela tut lepo z eno bt878 kartico)..na uni strani maš tut mpg kodeke..divx in kej exsotičnga si moreš pa posebi naištalirat.
LP

bjelakrez ::

eno uro oz. malo manj (NMK) zavzame okoli 5gb.

mpeg2 odlicne kakovosti.

Jakka ::

Sem poskusil tale Fly 2000 TV, mi dela tudi z ati aiw kartico, samo zvoka mi nikakor ne uspe zrihtat. Zakaj na njihovi strani to ne piše...

waters ::

Probaj z WinDVR 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je moj celeron 466 dovolj za tv tuner

Oddelek: Strojna oprema
241454 (1016) pblaz
»

TV Tuner - TV Kartica! Katera je najbolša!

Oddelek: Kaj kupiti
172364 (1886) nadzorni
»

Nakup TV tunerja

Oddelek: Kaj kupiti
372131 (1492) zdravc
»

Tv kartica!

Oddelek: Kaj kupiti
242202 (1769) toni22
»

TV tuner

Oddelek: Kaj kupiti
181437 (1219) VASkO

Več podobnih tem