» »

Cpu cooler

Cpu cooler

]Trix[ ::

Iščem tih in učinkovit cpu cooler za amd athlon xp 3000+.

Trenutno premorem thermaltake vulcano 7+ kateri lepo opravlja svoje delo vendar je absolutno preglasen, ker mi dela samo se na high speed settingu.

Z mislijo na mozne nadgradnje v prihodnosti sem si kupil all socket cpu cooler zalman cnps7000b-cu, vendar sem kaj kmalu ugotovil da je le ta nekompatibilen z mojo matično ploščo abit nf7-s.

Če pozna kdo kakšne dobre in tihe cpu coolerje, ki so po možnosti tudi za vse sockete (ni pa nujno da je glih za vse), bi bil zelo hvaležen vaših idej :)

Hvala vnaprej
Conscience is what hurts when everything else feels so good.

jest10 ::

Drugega kot to ne rabiš. Tih, zmogljiv in poceni. Imam manjšo verzijo in sem zelo zadovoljen.

Kaufmann ::

odžagaj tist "nekompatibilen" del pritrdilnega mehanizma pa ne rabiš nič menjat
ni podatka

]Trix[ ::

Hvala za idejo... Drgace ce pa bo se kdo to isku sm jes najdu link z slikcami kako to narest.

http://forum.hardware.fr/hardwarefr/Har...
Conscience is what hurts when everything else feels so good.

]Trix[ ::

Uspelo mi je. Sam tko da boste vedl ce se boste lotevali podobnega podviga da ne zategnete do konca coolerja na proc, ker kr orng ukrivi plato.
No jest nisem bil glih na to pozorn. Pa je neki pocl pri podvozju za procesor. Tko da sm ze mislu da sm sfuku plato in procesor. K sm booto masino se je računalnik javil s piskajočim se tiiii tuuu. Odstranil sem procesor in ponovil postopek tokrat je čudezno zacel delovati komp. Tko da dela ne glede na to da je neki počl pr plati...
Ja Abit dela res trpezne plate. Vsaj jih je delu.

Trenutna temperatura mojga procesorja je 39C.
Conscience is what hurts when everything else feels so good.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Novosti na področju zračnega hlajenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
405305392 (1565) FireSnake
»

Najtišji CPU Cooler za AthlonXP 3000+

Oddelek: Kaj kupiti
171412 (1002) ]Trix[
»

Vas nasvet hlajenja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
412078 (1455) delfinus
»

Komentirajte konfiguracijo

Oddelek: Kaj kupiti
231677 (1239) Caligula

Kateri CPU cooler

Oddelek: Kaj kupiti
373445 (2863) boštjan

Več podobnih tem