» »

Problem z odstranjevanjem reber

Problem z odstranjevanjem reber

msmiha ::

Mam problem.Bojim se odstraniti rebre iz mojega GeForca2 MX400, ker so res trdno gor prilimane. Kaj mi svetujete kaj naj naredim? Če dam karico za ene pol ure v zmrzovalnik bi to moralo delovati, kaj pravite:\? Ma kdo kaki drugi boljši in bolj zanesljiv način za odstranjevanja rebre?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Neo32 ::

Am ja das jo vn iz kompa ane pol pa kaksne pol ure pocakas, pa s izvijacem pocasi in previdno odstranjujes rebra !!!enakomerno!!! s povrsine(za poskodbe ne odgovarjam) Ce pa se to ne prime jo pa dej za kaksnih 15 minut vn na okensko polico (pazi da ti jo kdo ne ukrade) pa pol probej. Pa pazi da ne poskodujes kej vezja al pa kartice, ker ce jo jo bos vrjetn samo stran vrgu, al pa bos imu en velk obesek za kluce.:D

tec ::

Jest sem ze 3 graficne podhladil in jim odstranil rebra brez tezav. Kartice se sedaj delajo odlicno. Sam pazi, da bo dobro zavita v vrecke

Vesoljc ::

a mrzlota deluje tud na sekundno lepilo ala loctite?? ena rebra sem že gor prlimu sam bi jih rad zamenu... v skrinjo??

alien-w ::

Vesoljc: ne, na loctite ipd deluje vrocina. Lepo dej v comp pa laufi kvako ene pol ure, pol pa dej kartico ven, pa dol potegn, pa bi mogl it brey problemov.
Msmiha: nch se bat, sej bo slo! sam shladi, pa dol odpuli!|

sirotka ::

OK no še zmeri je rizik, no jst se tega nism zavedau, pa tud pazu nism dost in sm z itvijačem par žičk prekinu:(, no mam pa vsaj zlo velk obesek:)

CIrCAcevl ::

Jst mam isti probem na Voodooji 3>:D>:D
Kam pa pol namazes termalno pasto, ce jo sploh kam namazes?:\

alien-w ::

CIrCAcevl: preberi si test termalnih past , tam pa imas vse razlozeno, kako se nanaša.

Binji ::

Na proc kam8-)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

CIrCAcevl ::

Thks8-)8-)8-)8-)8-)

msmiha ::

Bom probalpa ka bo bo:8)
Rezultat bo pa :D ali pa :'(
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

počasen, pregret prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7012964 (11960) pobalinka2
»

hladilna rebra + termalna past

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141929 (1672) C_maniak
»

V3 2000 problems

Oddelek: Pomoč in nasveti
101058 (914) Jst
»

Blue Orb

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171935 (1684) MaJsTeR
»

Kako spravit v3 rebra dol!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111800 (1664) EASYdoor

Več podobnih tem