» »

C knjige

C knjige

karantan ::

rd bi se zaceu ucit programskega jezika C pa me zanima ce poznate kaksne dobre slo knjige. tutorialov mam dost tko d se ni treba s tem muct pa pastat linkov :P. mogoce bi se dodal da nimam nobenih izkusenj s programeranjem

ps. lahko me pa kaksn privrzanec preprica d je mogoce kaksna java bols za zacetnika
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

BladE_ ::

Ja oboje je zakon po eni strani java po drugi C tko da ... mal bl povej kaj bi rd delu !!


Sam ne rect da bi rd hacku :D
Akcija - Reakcija

karantan ::

hehe ne hekanje nism meu u mislih. bistvo zarad cesa sem se odlocu d se morm naucit programski jezik je predvsm zarad mikrokontrolerjev. no sj zdj sm se ze nekak odlocu za C.
drgac pa naj bo tema kr se odprta no ... k me vsen zanimajo mnenja. ce me boste preprical se bom se javo zaceu ucit :P
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

Loki ::

se pridruzujem vprasanju glede C knjige. sicer pa, dajo se dobiti mikrokontrolerji, ki podpirajo javo (en primer je recimo lego, samo ne me drzat za besedo).
Prentice Hall, The ANSI C Programming Language, Ritchie & K.
mogoce ta knjiga?

1234qwer ::

Jst bi se tud rad nauču c-ja, sem pa bolj nov u programiranju.
Nauču bi se ga rad zarad tega, ker šaltam iz Winsov na FreeBSD in bi rad mal obvladu brez GUI-jev. Če mate kej uporabnega glede C-ja (ne unih dolgočasnih tutorialov iz matematike) po možnosti u slovenščini, kar izvolite postat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programiranje za začetnike

Oddelek: Programiranje
223618 (3351) cekr
»

Java ME

Oddelek: Programiranje
152790 (2487) matejdro
»

Programersko gradivo za začetnike

Oddelek: Programiranje
315768 (4463) bmandl
»

Nasvet glede izbire programskega jezika (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
525964 (4714) NoUse4AName
»

kako začeti??

Oddelek: Programiranje
181998 (1639) Reliant

Več podobnih tem