» »

CCNP, CCIP in ostali cisco certifikati

CCNP, CCIP in ostali cisco certifikati

miskoslo ::

Lep pozdrav,

Rad bi naredil CCNP certifikat zato bi vas prosil ce mi navedete kaksno kakovostno literaturo za posamezne izpite, ki so del ccnp izpita.
Na internetu je ogromno literature in se res ne morem odločiti, katero bi si kupil. Iskal sem tudi po cobiss-u vendar je izbira bolj svoh, literatura pa je izpred 6 let. Verjamem da se osnova vmes ni spremenila, ampak ce se ze ucis se uci po novi literaturi.

Zisti, ki ze imate ccnp, povejte kako je potekal postopek, da ste prisli do izpitov:
* ali ste delali vsakega posebaj (BSCI) (BCMSN) (BCRAN) (CIT) ali ste se odlocili delati skupaj bsci+bcmsn.
* ali ste se udelezili tecajev za omenjene izpite oziroma ste se ucili z self-study literaturo.

CCNA licenco imam.

sznn ::

Mislim, da je najbolje vzeti CCNP Study Guide Kit od SYBEXa. certifikata pa nimam.

enough98 ::

Za CCNA: vecinoma sem uporabljal CCNA Self-Study od Cisco Press. Obcasno pa Sybex Cisco CCNA Study Guide. Prva se mi je zdela nekoliko bolj resnobna, druga lazja za branje. Kaksno leto pred izpitom sem bil tudi na ICND.

CCNP nimam, v kratkem pa nameravam na CCVP. Verjetno se bom pripravljal vecinoma iz Cisco literature za tecaje. Res pa je, da za CCVP ni bogvekaj alternativnega gradiva.

miskoslo ::

CCNA sem opravil po tecaju ICND in ucenju literature od tecaja in ob knjigi CCNA 5th Edition od Sybex.

Ocitno je sybex dobra literatura, ce jo vsi poznamo, pa se lepo se bere.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vstop v svet Network Administratorja

Oddelek: Loža
303546 (2073) tony1
»

Certifikati CCNA in CompaTIA A+

Oddelek: Pomoč in nasveti
216044 (5566) FS8384
»

CCNA

Oddelek: Omrežja in internet
51380 (1230) Goldee
»

Brezplačen Cisco CCNA tečaj

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
306927 (4645) Johnyboy7

Več podobnih tem