» »

Rosenrot

Rosenrot

smilyxx ::

28. oktobra je v Nemčiji izšel album skupine Rammstein pod imenom Rosenrot.
Sam se album že poslušal po dolgem in počez, pa mi je zelo všeč. Sicer ni tako divji kot naprimer Mutter ali Sehnsucht, vendar še vedno zadanejo bistvo. Kakšna so pa vaša menja?
Sicer pa napovedujejo tudi DVD s posnetki iz Resie Reise turneje. Ali kdo ve kdaj bo izšel?

PS: Za neznalce Rammstein homepage, Herzeleid
Save water.
drink beer.

Jackal ::

Sem ga tudi že poslušal. Malo bo treba počakat, da se bodo te nove melodije "uležale". Je pa (vsaj zame) gor par bodočih hitov.

Definitivno pa so spet zadeli bistvo in se tudi ne oddaljujejo od svoje prvotne poti. Enkratno.

R33D3M33R ::

Meni je tudi všeč, čeprav res ni tak divji kot stari albumi, kar mi je bilo še bolj všeč. Ah, kje so stari časi...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

OwcA ::

Prvi vtis je bil mlačen, ampak po parih poslušanjih mi je vse bolj všeč.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Vrocipes ::

Pri njih slabe pesmi pač ne gre pričakovati 0:) Super album je! (je pa vsak njihov album vsaj za kančen drugačen).

mat3jc3k ::

amm ROSENROT, po prvem poslusanju so mi bili samo ene trije komadi vseč. kasneje po poslusanju (vsak dan) pa pesmi padejo v uho in cel album v celoti zažiga, le led je treba prebiti. Tudi sam vidim ene par bodočih uspešnic. Je res super album, nic se niso spremenili... se naprej ga sekajo!!!

GO RAMMS+EIN !

dudek01 ::

....ja res Rammstein-i so res spet nardil en fajn projekt. Komi čakam, da se spet pojavjo na kakšni evropski turneji, da jih bomo videli še enkrat v živo tudi v Sloveniji...

Ima mogoče kdo od vas kaj slikic in februarskega koncerta v Ljubljani?

Lep pozdrav

Jackal ::

Tema o februarskem koncertu - vsebuje povezave na veliko slik in krajših clipov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iron Maiden - The Book of Souls

Oddelek: Sedem umetnosti
284573 (3723) Nikec3
»

Laibach

Oddelek: Sedem umetnosti
214062 (2535) gzibret
»

Hard rock / metal / heavy metal bendi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10240311 (33794) Nissan_GTR
»

Siddharta - VI

Oddelek: Sedem umetnosti
206866 (6466) Nikec3
»

Koncert Rammsteinov v hali Tivoli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10623890 (21319) Tear_DR0P

Več podobnih tem