» »

HL2 DeathMatch-težave z vzpostavitvijo internet serverja (non-dedicate)

HL2 DeathMatch-težave z vzpostavitvijo internet serverja (non-dedicate)

teletaubi ::

Zdravo,
rabim pomoč enega strokovnjaka. Original verzija hl2 DM mi deluje ok in vse, le serverja ne dobim na internet, vedno se kreira kor LAN server, kljub temu, da sem vpisal, kreiral kopiral itd. vse možne cfg datoteke, v katere sem seveda vpisal sv_lan 0. To sem poskusil vpisat tudi v konzolo in potem kreirat server, pa mi ga vedno kreira na LAN. Tudi če v konzoli napišem samo sv_lan, mi napiše, da je status sv_lan 0, kar bi moralo biti ok, ampak vseeno je moj server prikazan v predalčku LAN. Poanta pa je v tem, da mi je to že delalo, vendar se je stvar spremenila, ko sem uporabljal SDK in delal neke svoje mape, nakar iz Hammerja avtomatsko zažene HL2. Od takrat opažam, da ne morem večl kreirat internet serverja. Lahko je slučajno ali pa povezano, ne vem.
Tudi firewall ne bi smel biti problem, saj imam odprte porte, pa delalo je tudi že, od takrat pa se ni nič spremenilo na firewallu.
Ali kdo ve, kjer se da dejansko kaj še nastavit? Natančno kakšni morajo biti cfg filetki in kateri sploh, ter v katerih direktorijih? Meni več nič ni jasno. Na drugih forumih ne najdem koristnih informacij.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853320 (17853) Bananovec
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18214965 (8626) Tilen
»

CS 1.6

Oddelek: Igre
5918 (852) Vitor
»

Counter Strike problem

Oddelek: Igre
81556 (1454) XaNti
»

Win2kAdvSer; kako postavit novo domeno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
614758 (3986) Microsoft

Več podobnih tem