» »

Brisanje oglasov

Brisanje oglasov

Badguy ::

No vidim da nisem edini ki ima probleme z moderatorjem omegablue, kar pomeni da z nami ki imamo pritozbe cez njega ni nc narobe, ampak je ocitno nekaj narobe z njim!!!

Kot zgleda ima probleme z razumevanjem pojma "komercialna prodaja" !!
No jaz sem dal oglas za artikel, le da sem jih prodajal 4000komadov, oglas mi je seveda zbrisal,
ok sej to razumem, pa me je opozoril, da ce bom dal se en tak oglas da bom dobil prepoved
oddajanja oglasov na slo-techu.
No potem sem pa dal oglas istega artikla, ampak tokrat za SAMO EN KOMAD!!!!
Pa mi je tud tega zbrisal, in napisal da sem bil opozorjen in sedaj mi brise vse oglase po vrsti!!
Ta drugi oglas po mojem mnenju NI KOMERCIALNA PRODAJA!!! ampak omegablue, je dobesedno otrok, ki verjetno ni nikol hodu v solo in ima tako napacno pojasnjen pojem.

Tako da prosim za ustrezen ukrep proti moderatorju omegablue, in ponovno dovoljenje objavljanja oglasov!!!

LP Uros
Core2 Quad QX6850 Extreme Edition
Intel DX48BT2, 2GB DDR3 Patriot Viper
Geforce GTX 285 1GB, 74GB WD Raptor

volkec ::

Kaj pa če je z (ne)obiskovanje šole ravno obratno in je on hodil ti pa ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: volkec ()

Ziga Dolhar ::

Badguy, po koliko si prodajal tist artikel?
https://dolhar.si/

Ziga Dolhar ::

No, prodajal si štiri tisoč artiklov po poltretjem tisočaku. Med drugim.

Po definiciji si davčni zavezanec in se tako kvalificiraš kot potencialni kupec komercialnega oglasnega prostora na Slotechu, v obliki tistele zgornje pasice.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

OmegaBlue ::

Dragi Uros/Zeroq/Badguy(in kar bo še v prihodnje)

Prodajal si 4000 komadov, kot si že sam omenil, po 2500SIT - skupna vrednost artiklov je 10.000.000 SIT (preberi si še odgovor od kolega Žiga kaj to pomeni) in padeš v kategorijo komercialnih prodajalcev - za tako prodajo na Slo-techu nas lahko kontaktiraš na team@slo-tech.com.
Če ustvariš še poljubno število novih oglasov in uporabniških imen, to ne pomeni da magično pozabimo na ostalih 3999 kosov.

Svojo prepoved in naziv si prejel po treh(3) opozorilih, glavni razlog je bila prodaja, prispevale so pa tudi seveda grožnje in znašanje(izživljanje) preko zasebnih sporočil. Prepoved in naziv ostane.

Poleg tega se pritožbe pošljejo v temo "Pritožbe" v istem oddelku tako da smo tukaj končali.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Previsoka cena komponent ki se prodajajo na SLO-TECH (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
514193 (3008) Stepni Volk

Pritožbe 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Slo-Tech
86550919 (22586) OwcA

Več podobnih tem