» »

zelo počasn ADSL

zelo počasn ADSL

SLO-sid ::

no meni ni čisto nič več jasno glede tega ADSLa imam prvi paket se pravi 1024/128
namesto da bi imel mojo povezavo nkej 100-70kb/s imam samo 40-5kb/s oddaljen sem i km od centrale in imel sem prej pred 1 letam 120-90kb/s povezave zdaj pa so nastople težave in mislimda bi človek lahko zgubo živce zraven. Zdaj ne vem le to povzroča kaki virus,trojanc.spyware al pa kaki adware mi ni jasno tak da ce ma keri kako resitev razen povečanje povezave al pa da kišto vržem skozi okno mi naj LEPO prosim pove kako odpravim.

OmegaBlue ::

Pokličeš 0801000, kjer ti bodo rekli naj pokličeš na 116 in se pritoži če te je volja. Drugače pa uporabi iskanje po forumu.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Gwanaroth ::

Odkar je Siol začel ponujat "En internet" -- modri adsl, se je število uporabnikov močno povečalo, infrastruktura ter kapacitete pa so ostale iste. Zato je razlika občutna.

Tudi sam se srečujem z istim problemom.. Bo spet treba z jajci (gnilimi) nad Telekom in SiOL.
Lights often keep secret hypnosis..

Audi ::

Bo treba reklamirat račune. nekaj zaračunavajo, ne nudijo pa tega oziroma storitve ne opravijo korektno....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL in prepocasen upload

Oddelek: Omrežja in internet
51004 (935) neo977
»

ADSL ali kabel (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
614759 (3938) marjanX
»

Osebno zadovoljstvo: ADSL ali KABL ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1017909 (6110) Narcos Satanicos
»

Telemach kabel ali Siol ADSL?

Oddelek: Kaj kupiti
292371 (1897) Fury
»

SiOL ADSL test (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
548290 (6614) DC-

Več podobnih tem