» »

AlienWare

AlienWare

Kato ::

Ol danes sem malo začel gledat za nov računalnik, pa tako kot vedno sem šel gledat za idealnimi rešitvami seveda prva postaja je bila http://www.alienware.com/:\ in čist navdušenja nad videnim sem se začel malo o tem govoriti s kolegom pa tip pravi da imajo zastopništvo v Slovenij:O i, pa sem pogledal pa vsevedni google ni nič našel. A mogoče kdo od vas lahko potrdi to veličasno novico.( seveda link je nujen)

Sorry res nisem vedel v katero temo naj to dam.

mtosev ::

Nič ni Alienware v SLO.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

boštjan ::

mislim,da sem ga videlv mariborskem bofu,pred kakim mescom,se ne spomnim več.so pa ti sistemi preplačani
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

jest10 ::

Kato: AlienWare idealna rešitev?
Ja seveda, če verjameš v božička. Cene navite v višave...

BigWhale ::

Ramzesa vprasaj;>

Kato ::

Ja vem da so cene kar dobro navite, samo za začetek bi pa rad zvedel kaj dobro paše skupaj. Drugače sem pa bil pod vtisom l da je tukaj prov zastopništvo. Nič ne de.

Hvala, če pa kaj novega slišite pa prosim kar pripište.

klemen22 ::

JA cene AlienWare so neverjetno navite. Brez veze sploh mislt za nakup. Najboljši AlienWare si lahko sestaviš tudi doma. In to precej ceneje. AlienWare so za američane ker se jim kaj podobnega ne da oz. ne znajo.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

T3CHNOboy ::

alienware se da kr pr dostih privatnikih dobit k oni narocajo,sam je treba kr dost dovg cakat.....mas enga na vrhnki molek k ti zrihta kar kol od nih(mislm da so celo pogodbo nardil,k ma same reklame od nih v trgovini)....drugac sm sam komi najdu ohisje od nih(vento)....pol sm pa pr nih narocu mav pocaku pa dubu.....kar kol kopujes od alienwera bos masno placu....drugac imajo pa veliko sodelovanja z asusom:\
aja drugac sm z ohisjm full zadovol ceprv sm ga masno placu,sam je vredn tega dnarja....itak je vedno velal mal dnarja mav muske
AudiRSboy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik ASUS N75SF-TZ091V W7

Oddelek: Pomoč in nasveti
6939 (834) Zheegec
»

Computex 2010: zunanje grafične kartice za prenosnike

Oddelek: Novice / Grafične kartice
197151 (6521) Bor H
»

Alienware ohišja naprodaj

Oddelek: Novice / Ostale najave
285268 (4257) roli
»

Quad-SLI že za 5500 evrov in fizika na grafičnih procesorjih

Oddelek: Novice / Grafične kartice
193626 (2745) michobx
»

Dell kupil Alienware?

Oddelek: Novice / Procesorji
145157 (2350) sid911

Več podobnih tem