» »

Težave z Winampom in njegovim Always-On-Top

Težave z Winampom in njegovim Always-On-Top

`ripper` ::

nisem si mislil, da bom to funkcijo dejansko kdajkoli kje uporabljal, samo v tem primeru mi pride zelo prav...dokler dela. Se pravi, problem je sledec; ce winamp zmanjsas (trenutno mam 5.1, samo to se mi je dogajal ze pr 5.09 pa prejsnih verzijah 5.0x) tako da je ves tanek in slim, lepo rata iste sirine kot so zgornji robovi vseh oken... v teoriji klapa...kter koli program je odprt, tud ce je na 'fulscreen', je tu winamp cez in ne pokriva raznih gumbov v mozilli al pa cesarkoli. Hec pa je v tem, tale funkcija v winampu NE dela zmer... recimo odprem WA, se postav tja ko treba, kliknem nasledn program da delam naprej in revez zgine... ql, poklikam na WA v tray-u prtisnem Ctrl+A (hotkey za always on top) in opazujem...stvarca se dejansko izklopi. ko se 1x prtisnem to kombinacijo, se spet vklopi... in dela naslednjih ne-vem-kolk minut (oz. window switchev, nism se bil pozorn). Me zanima, ce je kdo naletel na kej tazga al pa mam jest kej cudn vkloplen... WA naceloma laufa na default nastavitvah pa navaden modern skin mam, nc druzga fancy...sam enostavno, ne morem ga prepricat,d a bi ostal na vrhu.

Mal sm pobrskal po forumih po googlu, samo vse kar sm najdu, je to da se ljudem zadeva vklaplja sama in jih moti, men se pa niti izklopi ne...samo ne dela =D

LP
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

Tr0n ::

Mislim, da ni tolko problem v samem WA kot v sistemu Windows oziroma aplikacijah, ki vcasih prioriteto prikaza malce po svoje stimajo (move to forward).

Jaz se s tem ne bi prevec obremenjeval. Pac imas Winamp samo v trayu spodaj, da zasede cimmanj prostora na desktopu in lepo spila. :)

`ripper` ::



hehe, TKOLE mora bit... pa je, pol pa ni vec...:D
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

darkolord ::

Mislim, da ni tolko problem v samem WA

IMHO je prav tukaj problem 8-)

Cokolesnik ::

Nov Winamp ima zdej eno kljukico v nastavitvah za tele reči (sicer posredno povezano s problemom, kao kljukica za (ne)upoštevanje funkcije always top v primeru programa s celozaslonskim načinom - ko denimo gledamo film v Media Playerju), a omenjena kljukica zagotovo pribije Winamp na ekran, ne prekrije pa ga prav noben od številnih programov, ki jih uporabljam pri delu z rač.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Pyr0Beast ::

Mane pa glih tole j.

Kako bi se dalo to izključiti
Npr. špilam bf2, predvajam muzko, potem pa premenam na naslednji komad in me flikne na Winamp, grr
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Cuoresportivo ::

rešitev je sledeča - v MINI mode je gumb CFG kot configuration. Klikneš in daš stran kljukico za ALWAYS ON TOP(auto).
lep pozdrav(best regards)

Pyr0Beast ::

Je izklopljeno; pomaga pa še vedno ne.

Nekako mi včasih uspe, da medtem, ko se mapca nalaga, premaknem za nekaj komadov, in potem ne meče več ven.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

__luka__ ::

@ripper: mam isti problem, s to razliko da men dela allways on top tudi če ga vmes parkrat izklopim, neha delat pa vedno takrat ko se zažene WA, nikoli med delovanjem.
še vprašanje zate: ali ti izgine playlista - player pa ostane on top - ko prideš iz screensaverja?
the truth is out there

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: __luka__ ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft pokazal verzijo Windows z Linuxovim jedrom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
10026399 (21525) Phantomeye
»

Firefox 4 bo izšel prihodnji mesec

Oddelek: Novice / Brskalniki
308281 (5820) filip007
»

GIMP 2.6

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
446642 (4210) R33D3M33R
»

Winamp

Oddelek: Programska oprema
51109 (891) Parsifal
»

Windows Media Player 11 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6510873 (7843) waLkeR^!

Več podobnih tem