» »

firewire in DV kamera

firewire in DV kamera

legendav66 ::

Imam kamero dv sony dsr-pdx10p in mini dv sonydcr-hc40e pal prva kamera mi je normalno delovala sedaj pa je rač ne zazna preko firewire drugo pa še zmerom deluje ok ima kdo kakšen nasvet! Sem probal že menjati firewire kartice in kabel prek usb dela prek firewirepa ne ! Imam winxp in sp2 ...
Kaj narediti !

boogie ::

Odkar imam novo matično tudi meni ne deluje FW iz kamere. NAdzorna plošča in device manager prikaže FW povezavo normalno, vendar ko priklopim kamero ni nič. Verjetno bo nekaj v nastavitvah, tako da če kdo ve prosim za pomoč.

Vikking ::

Ne bi smel imeti problemov, če imaš FW kartico. Če imaš priklop na matični plošči, potem se lahko hitro zadeveš in čisto po butastem priklopiš FW na USB na matični plošči.

Če imaš FW kabel od Sonya potem bi moralo delovati BP če pa imaš kabel kakšnega drugega proizvajalca pa znaš imeti probleme. Ni pa nujno.

boogie ::

Firewire je na matični plošči in je 100% pravilno priklopljen. Kabel ni od Sony-ja, pa je vseeno pri stari matični deloval brez problema. Nekje sem prebral, da je velika verjetnost poškodbe izhoda na kameri, če je priklopljena preko 6pin/4pin kabla. Ne vem...bom dal izhod na kameri stestirat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako stare kasete digitalizirati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5316051 (10219) BorutK-73
»

Adapter Firewire IEEE1394 na USB 2.0 ne dela! Driver?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71834 (1784) minicooper
»

Branje z DV kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
545091 (4496) sokel
»

iz kamere na PC

Oddelek: Programska oprema
286104 (5069) Tomay
»

Firewire kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
697282 (6430) BadWolf

Več podobnih tem