» »

Problem z nalaganjem Age of Empires 3

Problem z nalaganjem Age of Empires 3

Tine003 ::

Jaz ko hočem inštalirat igro mi napiše da procesor nena podpira SSE.Your computer processor does not support the advanced instruction set(SSE) required for Age of Empires 3, aborting installation.Prosim če mi čim prej odgovorite.

Tr0n ::

Kaksen procesor in operacijski sistem imas?

Tine003 ::

AMD XP 2000 + mam pa windows Xp

Tr0n ::

Kolko se spomnim AMD XP nima podpore SSE naboru. Lahko da se motim. Probaj instalirat zadnji AoE patch in malce pogooglaj zadevo.

Tine003 ::

kaj pa če tudi to nebo delalo?Obstaja še kaka možnost!Dol naj potemnem AoE 3 patch?

Tr0n ::

Ja, s patchom probaj. Ce ne bo delalo pac povprasaj na AoE supportu ali forumu.

Tine003 ::

Na keri strani naj potegnem dol patch? Ker ga nena najdem.Mi plis napišeš naslov

Tr0n ::

Saj ima spil auto update, ali pa poisci po Googlu.

Tine003 ::

Meni igre niti naložit nena gre na PC.To mene ful moti.

dyn ::

Priporočam ti da najprej preveriš na omenjenem linku če tvoj procesor res podpira SSE saj je bilo XP 2000+ več verzij. V osnovi pa vsi Athlon XP (razen model 1 in 2) podpirajo SSE.
V svojem postu nisi povedal katero matično ploščo imaš, saj so se na določenih dale SSE funkcije onemogočiti v BIOS-u ter ali so tvoji Win XP-ji redno posodobljeni in operacijski sistem pravilno prepozna tvoj CPU.

Tine003 ::

Ki lahko pogledam na PC-ju kero matično ploščo mam

Tine003 ::

mam pa verzijo od biosa AMIINT 1000 version 1.00 to pogama kaj

dyn ::

Najboljše da odpreš ohišje in pogledaš katero MB imaš ali pa uporabi kak diagnostični program, ki jih je precej na spletu (Sandra, ...), da ugotoviš proizvajalca.
Glede na številko BIOS-a predvidevam da imaš matično ploščo z oznako K7S5A (proizvajalca žal ne morem ugotoviti lahko pa je ECS, ki jih je bilo pri nas zelo veliko v prodaji). Omenjena plošča s tem BIOS-om nima podpore za SSE zato pošiči najnovejši BIOS in nadgradi MB. Nato v BIOS-u omogoči SSE, nato bi naj igra tudi delovala.
Za več informacij imaš tu link do teme kjer so poizkušali omenjen problem rešiti.

Tine003 ::

Jaz mam toto matično kot si ti reko, na keri strani bom našel upgrade za bios, kaj mi bo kaj zbrisalo z rač.?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri procesor je boljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
538762 (7185) filip007
»

os x na pc (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
596025 (4547) bluefish
»

quake 4 ne dela na athlonu64 3000+

Oddelek: Igre
121266 (993) teomonk
»

SEE isklopljen na T-Bred-ih ?

Oddelek: Strojna oprema
6997 (774) Jure2k
»

Intel ali AMD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
635039 (3996) batiushka

Več podobnih tem