» »

Upgrade sistema/ciscenje sistema! NUJNO!

Upgrade sistema/ciscenje sistema! NUJNO!

Jux ::

Cau.
Zdele se spravlam zbirsat dol win98 in jih znova gor nalozit (da spucam vso saro, ki je gor nalozena - beri windows dir je velik 0.6g).
A ma kdo kaksne kulske nasvete, kako bekapirat vse svoje nastavitve se posebej pa me zanima tole:
1. KAKO V IE Outlook expres shranis nastavitve od acc., stare mejle., adresar? (najbolje bi blo, da mi poveste kaktere datoteke naj fuknem na CD in jih pol posamem nazaj gor na racunalnik).
2. Kako naj zbakupiram nastavitve v Windows Commanderju.
3. Nujno rabm programcek ki mi vrne moja gesla ven iz programov (npr. Kazaa, winmx, cuteftp, windowscommander, ves mozen suffer torej)
4. Vsi ostali kulski nasveti, ki vam padejo na pamet, ker lagga mojga racunalnika zarad tone ene svinjarije ne mislm vec prenasat.
Prosm cimprej odgovorte!

PS: Ce bo slo vse tko k treba vam napisem en vodic kako zadeve po hendlat tako da pol vse dela, valda ce boste zainteresirani.

ARIIAII MON! JAMAICA STYLE! Jux.......hehehe
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Jux ::

Ce pa kdo ve za kaksen kulski vodic, pa se toliko bolje!
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

ToniT ::

Glede fajlov za IE poglej tukaj

Za Windows Commander je najboljše, da narediš backup wincmd.

Za gesla je recimo kar v redu tole.

Za naprej pa je najboljše da po inštalaciji Win nastaviš vse parametre, ki se ti zdijo pomembni (naštelaš computer) in nato uporabiš Norton Ghost in narediš image diska oz. particije s sistemom, na drugo particijo pa filaš datoteke itd. Tako boš najlažje obnovil sistem, ko se le-ta zapaca.

Nasvet sicer ni kul, vendar se je pri meni pokazal zelo uporaben (sistem na novo vzpostaviš v pol ure).

ToniT ::

Pri wincmd sem mislil direktorij z wincmd

Prjatu ::

Za wincmd si moraš še posneti datoteko wincmd.ini ki jo najdeš v windows direktoriju
Something else is controlling me!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodič oz. dobri nasveti za ponovno inštalacijo računala

Oddelek: Operacijski sistemi
8984 (790) BlackHole
»

This means WAR! Windows Commander vs. Windows Explorer

Oddelek: Programska oprema
412156 (1621) TheHijacker
»

Preimenovanje datotek (množično)

Oddelek: Programska oprema
321646 (1287) tha_man
»

Uptime

Oddelek: Programska oprema
5752 (655) Tr0n
»

Poseben plugin (output) za WinAmp !

Oddelek: Zvok in slika
161283 (1016) GripTape

Več podobnih tem