» »

težave z mrežno, ali virus

težave z mrežno, ali virus

mlaki ::

Pozdravljeni.Imam problem

Pred dnevi, sem instaliral photoshop, no potem sem si iz neta potegnil nek patch in ko sem ga zalaufal, od takrat ni delal net. Sicer ne vem če je to dvoje povezano, ampak ok, zgodilo se je v istem cajtu, tako, da lahko predvidevam.
No fora je v tem, ko zalaufam comp, se mi prvo odpre nekaj od e mule, ki mi napiše, da neki udp al kaj vem, ne gre zalaufat.Potem mi piše zraven znakeca za mrežno, limited or not conectivity.Probal sem že vse, zalaufal antivirusnega, da pregleda disk, zalaufat antispyweare, zbrisal photoshop.....v glavnem popizdil bom.aja imam pa dsl in ruter, internet na drugem racunalniku pa dela kuL.ne morem se pvezat niti na ruter, niti na msn, na messengeru ko dam odpravljanje napak se mi vstavi pri gateway...
upam na vaso pomoč, ker drugace lahko samo formatiram c disk....aja pa se to, disablealo mi je antivirusnega :D

zvery1 ::

Pejt na network connections pa enajblej povezavo.Ce to ne pomaga ti ne dela ti ne dela mrezna ali kabel.

LP

Aja jest ponavadi kar slo-techlive linux not vrzem, pa koj vids al je problem v hardweru al kje drugje.

LP
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

i7 920 nov svetovni rekord (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1418388 (4387) 333333
»

Wireless - še en nateg?

Oddelek: Strojna oprema
193057 (2157) Tear_DR0P
»

WinXp share internet-obup

Oddelek: Omrežja in internet
352057 (1543) boštjan
»

ADSL+static ip + 2 racunalnika + switch

Oddelek: Omrežja in internet
322457 (2004) Poldi112
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615936 (4961) BigFoot

Več podobnih tem