» »

Sistemski nedejavnik!

Sistemski nedejavnik!

gmail_samo ::

ze ko pridem v winse ga imam polno kaj naj naredim proti njemu po 88 procentov procesora mi zre?
samo

Ziga Dolhar ::

Pust mu žvet.

Pa še enkrat preberi njegovo ime.
https://dolhar.si/

gmail_samo ::

sistemski nedejavni proces!

ta proces me zelo zelo zelo moti!!! steakjo mi programi zaradi njega!
samo

darkolord ::

Takoj zbrisat ta proces

zvery1 ::

Najbolje da formatiras...ce se ga se vedno ne bos znebil...pa na servis!
Zihr si pr0n gledov kaj:D Da bi mama vedla...
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zvery1 ()

Zheegec ::

Smeh no... preberi si ime procesa še nekajkrat. Takrat ko ta proces ne bo obstajal tudi tvoj računalnik ne bo prižgan :D
To ti pove, koliko procesorskega časa je prostega.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

gmail_samo ::

sory ampak meni to im procesa ne pomeni nic drugo kot stekanje pri igrah in programih. da o 10 minutnem zagonu oken sploh ne govorim! i need help da se znebim procesa!
samo

darkolord ::

joj joj joj joj, JOJ !

uporabi ISKANJE

dare123 ::

man ga trenutno žre 94, odprt mam na winamp pa firefoxa. kok jaz vem to pomeni, kolko procesorja je že na vojlo za kaj druga, kolko ga je še prostega. če ti pa tak šteka, maš pa kak virus bi jaz rekel. malo si preveri kumpiča pa bo.
LP,
Dare:D

Taras_Bulba ::

hja procesa z imenom "Sistemski nedejavni proces" se najlažje znebiš, če namestiš angleške windowse. Tam procesa s tem imenom ni. Očitno je v slovenskih izdajah nekakšen hrošč in se pojavlja ta proces in ti žere procesorski čas in nekaj pomnilnika. To ni dobro.

Zheegec ::

Dobre ideje imate, fantje, škoda da sam nimam takšne domišljije.

Bi se pa kar strinjal - angleška verzija Windowsov je rešitev.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

darkolord ::

Najbolj bo pa zabavno, ko bo računalnik kar naenkrat nehal "štekat", ko se bo "ukinlo" ta nedejavni proces :D

gmail_samo ::

bom poskusl z anglesko izdajo. samo se mi zdi da tam pise neki system idle al ke sm ta problem ze tam imel!
samo

darkolord ::

LOL :D :D

Taras_Bulba ::

ja ja točno ja, ang. izdaja ma tud ta bug, sam da se mu reče system IDLE process. Tukile je sicer opisan postopek za rešitev tega, sam ne vem če dela.

edit: zdej sm opazu, da mam jst tud to. pa 99% proca mi porab. Še dobr, da mi ne porab tolk spomina.

Zgodovina sprememb…

gmail_samo ::

bom sprobu ta win task 5 mogoce bo pomagal!

p.s.: a se nebi bill gates in ostali iz microsotfa k stvari spravl in ta bug z tem procesom ven spravli?!
samo

Zheegec ::

Samo - umiram od smeha, daj nehaj no :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

gmail_samo ::

cudno da se nisi umr od tega tvojega smeha!!!

ha ha ha kak je smešno sam jaz mam problem ki se ga cem resit
racunalnik se mi ful slabo odziva pa sm ga precekal z marsicem defragmal ad ware lavasoft chek bitt defender pa nic!
samo

darkolord ::

gmail_samo: še dobro da si pogledal zgornji link ki sem ti ga dal

Zheegec ::

Evo, jaz sem problem popolnoma rešil. System_idle_process mi ne odžira več procesorskega časa.


Rešitev je tukaj - f@h
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Slowenc ::

In tvoj sistem je?
P100? Aha, zdaj mi je pa vse jasno.
Če se ti ta problem pojavi tudi pri angleški verziji, potem pa probaj še z nemško. Tam ne opažajo teh problemov s tem imenom.
Skiny gate.

Jan987 ::

jest mam angleško pa je isto. Kaj pa če daš samo zaključi proces?

gmail_samo ::

ja hvala ti samo ne kapiram najbolj tega programa! kere procese smem vgasnit in katere pustit?
samo

ricola78 ::

@gmail samo, ti imaš sistem povhen spyware in adawre pa kašnega trojanca si mogoče staknu. Poskusi s kakšnim spybot, adaware, pestpatrol, cwshredder....

Medtem ko ta nedejaven proces ti ne odžira spomina, ampak samo sporoča koliko % prcesorsorja je na voljo. Če piše da je 94% pomeni da ti sistem in ostali programi kurijo le 6% procesorja.

Poskusi zapečt neki z nerotom al pa kašn program zaženi in opazuj ta nedejaven proces....

Slowenc ::

Poskusi čisto zadnjo verzijo antivirusnega programa dol potegnt. Zna pomagat.


@ricola: A moraš vse pokvart?>:D
Skiny gate.

ricola78 ::

Če se mi je pa fant zasmilu, najprej sem se ful smejal, pol ste si mi zdel pa že kr mal >:D .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ricola78 ()

gmail_samo ::

sem precekal z bit defenderom 9. updatan do konca. zaj malo kapiram ta proces ampak kako pa lahko malo navijem svoj procesor?? sem negi slisal da to gre! kako bi to naredil??*?
samo

alum ::

OMG!:D

Kaufmann ::

LOL
Samo, zaženi kakšen CPU-Burn za minutko pa bo nedejavni proces samo še kakšen % ali pa celo 0%. Poročaj kako se bo odzivala mašina. Potem pa ugasni ta program.
ni podatka

gmail_samo ::

a vi men hocete procesor vnicit al ke. temperatura je skocla na 51 s tem CPU burnom. res me zanima kako bi navil procesor???
samo

Slowenc ::

Skoraj sigurno imaš virus, ki ti laufa pod tem imenom in ti nenormalno obremenjuje sistem. Na tvojem mestu bi sformatiral računalnik.
Skiny gate.

Zheegec ::

Sformatiraj vsaj 2x, ker po prvem pranju (ups, formatiranju) lahko virus še ostane in imaš še vedno ta sistemski nedejavnostni proces.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

gmail_samo ::

bom sformatiral porocam ju3 ko bom mel comp vredu! no vsaj upam! bom vse particije sformatiral tudi linux pa na novo razdelil pa bomo kmalu vidli kaka je situacija!
samo

Ziga Dolhar ::

Ti bomo za vsak slučaj še tale račun na Slotechu zbrisal,

mogoče ma kej veze.
https://dolhar.si/

tx-z ::

ojoj gmail_samo, zakaj si šu zdj formatirat? zbrisat bi mogu eno osnovno mapo to je to...
mapa system32 v f:\windows\.....tle notr zbrišeš vse datoteke k se začnejo na s...(logično S..istemski nedejavni proces-če teh datotek ni, pol tut tega procesa ne bo in bo vse kul)....pa morš nujn met f disk(f kot free of idle processes..zato tut tako ime), kr če je na c-ju bojo winsi obnovil te datoteke in boš s5 na istm(sam za to nism zihr, nj še kdo drug pove če je res)..:\ tko da enostavno zbootaš z zagonsko pa nardiš f particijo to je to pa pol pobrišš....če pa winsi _slučajno_ neb delal po tem, pol pa enostavno zbrišš še mapo system...(brez 32 na konc) pa bi mogl delat;)

edit: včasih je dobr mau poguglat, predn delaš take bedarije kt to da si šu zj formatirat:\
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

AndrejS ::

Kaj linux maš nameščen ? Jaz mislim da ti je linux okužil windowse, ker pingvini so nevarni >:D

darkolord ::

Ja... ptičja gripa

TRIROG ::

Samo mam resitev zate .,..

Prim racunalnik - skatlo kamor je miska vkloplena ... to je una stvarca k premica puscico po zaslonu ...

no uno skatlo prim ... pa jo odnes v kontejner za smeti ... al pa v trgovino od koder si jo dobil ... pa povej da si prevec zabit da bi jo uporablou ...

PrimozR ::

Jest mam filing da se norca dela. AL pa je zabit k noč! Sori, sam tole je pa tumač! >:D :D

DJ ViVanco ::

matr ste nefer zajebavate folk u glavo...

Ej, svetujem ti tkole:

tale idle proces ti kaze zato k stisnes ctrl+alt+delete

probi tole :
odpri programcek ZAZENI (najdes ga v start meniju) in vpisi cmd
sedaj napisi "format c:"


Ce pa se to ne bo zadoscalo pa odpri skatlo pa najd en čipek k gor pise BIOS (Najveckrat proizvaja ta idle proces) in ga probi zbit stran iz maticne k ga je microsoft gor dal. Microsoft pa najprej neki nardi pa po nekaj letih (2) zacne delat tist mal po svoje,najveckrat virus(kr poglej k mamo ze service pack 2), tko k tvoj BIOS čipek. Cim prej stran s tvojmu BIOS čipom.
(((((d ^_^ b)))))

OmegaBlue ::

Dovolj je bilo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pomoč težave z procesi

Oddelek: Pomoč in nasveti
6601 (530) amigo_no1
»

upočasnjeno delovanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
111265 (1108) bozko4
»

počasen računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
102298 (2033) Kmet
»

Sistemski nedejavni proces

Oddelek: Pomoč in nasveti
125389 (5301) BigWhale
»

Računalnik preveč obremenjen z neznanim procesom

Oddelek: Pomoč in nasveti
191775 (1387) CaqKa

Več podobnih tem