» »

Xp se ne boota

Xp se ne boota

BogyX ::

Pozdravljeni

Imam sistem Win XP na SATA diskih in sem hotel naredit Ghost z Norton Ghost 2003 xp.
Vse lepo in prav - najde diske - izberem katerega in kam bi rad dal, nakar se sistem znova zažene v DOSu, se pokaže skren od Nortona in zmrzne. Po ponovnem zagonu ne najde več XP boota - ostane pri določanju IRQjev in ne gre dalje.
Sem probal že zagnat z varianto za popravljanje XPjev in natipkal fixboot (ali kja je že tisti ukaz), pa ni šlo.
Zgleda, da je vseenop Ghost še neki ostal, ali prepisal nekaj. Drugače je pa še vse na disku.

Ima kdo idejo za odpravo težave. Pa sistema nebi še enkrat nalagal, ker mi celi dan vzame za vse inštalacije programov.

Hvala in lep pozdrav
Bogdan

n.EJ.c ::

Ne razumem čisto. Ti si naredu sliko sistema z ghostom po opravljeni nalogi ponovno zagnal rač., ki noče već bootati winsev? Winsev niti ne začne bootati, ali rač. zmrzne med bootanjem?

igrouse ::

pozdravljen,

mislm da vem u čem je tvoja težava, kolega mi je reku in on se zastop na tezadeve, da norton ghost 2003 ni za sata diske, ampak sam za ata, tko da dej dol ghosta 9.0.

lih glede tega bi mel pa jest vprašanje, po inštalaciji tega softvera norton ghost 9,0 se mi cpu noče ugasnt? zakaj?|O

lp rok
sm kar sm

srnjak ::

lih glede tega bi mel pa jest vprašanje, po inštalaciji tega softvera norton ghost 9,0 se mi cpu noče ugasnt? zakaj?


Ko boš računalnik izklopu, se ti bo tudi cpu izklopu.

BogyX ::

Ja hvala - tud sam sem vmes že našo ta problem in uporabljam norton 9, ki pa ni niti približno tako zanesljiv. Sem imel že 2x probleme z napako na sliki - žal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Norton Ghost 14.0

Oddelek: Programska oprema
131964 (1709) zk_eu
»

Ghost image in SATA disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
121672 (1425) alex32
»

Ghostanje NTFS particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
131808 (1495) zee
»

Norton GHOST / windows se nočejo zagnati...

Oddelek: Operacijski sistemi
101563 (1431) cryptozaver
»

Kopiranje diska

Oddelek: Programska oprema
302400 (2014) Preseren

Več podobnih tem