» »

Test print

Test print

SHORTEE ::

Zdravo, kupil sem si nov printer HP PSC1510, in vsakič, ko ga prižgem, mi naprinta "test page", kar pa me zelo moti, saj gre barva v nič, če hočem to preprečiti moram vsakič, ko ga prižgem stiskati gumb prekliči, tudi to me moti, iskal sem že v nastavitvah, vse preiskal, vendar nisem našel odgovora, prebral sem tudi pomoč, nič ne pomaga, prosim, če ima kdo izkušnje s tem, da pove kako to zadevo odpravit.


lp

tvich ::

Če uporabljaš Windowse XP: povej ali si naložil minimalno verzijo gonilnikov ali si nainštaliral tudi Image Zone in ostalo sra... Če si dal complete instal najprej odstrani image zone in vse ostale aplikacije potem pojdi start/nastavitve/tiskalniki in faksi in zbriši psc 1510 z delete tipko potem pa v istem oknu pojdi pod datoteka/lastnosti strežnika izberi zavihek gonilniki in izbriši gonilnike za printer (če si inštaliral minimalno verzijo gonilnikov, potem samo odstrani printer in gonilnike). Izklopi usb kabel iz računalnika in preštartaj mašino. Potem vstavi HP-jev CD in sledi navodilom. NE VTAKNI USB KABLA DOKLER TE NA TO NE OPOZORI SETUP PROGRAM! Če ne potrebuješ HP-jevih ostalih programov izberi minimal setup.

Ko ti printer stiska alignement page jo položi na skener in pritisni copy. Testna in Alignement page nista eno in isto.

Upam da bo kej boljš.
And AC said, ''LET THERE BE LIGHT!''
And there was light--

SHORTEE ::

Zakaj pa bi brisal driverje in ostalo? Rad bi sam izkljopil ta test print.Mogoče pa te nisem prav razumel.



lp

bobby ::

shortee: dej preberi navodila, kaj moraš narest s tole test stranjo??
kot je že pred mano reku, pusti da sprinta, potem pa položi zadevo na scanner enoto.
RTFM!
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

SHORTEE ::

Nič ne pomaga to s skeniranjem, sploh nevem kaj naj naredim.


lp

tvich ::

Pri določenih HP multifunkcijskih tiskalnikih se pojavi problem če ne upoštevaš navodila za postavitev. Če si priklopil USB kabel preden te je setup program pozval, potem se lahko zgodi več stvari: vsakič ko prižgeš printerj ti želi namestit novo strojno opremo, vsakič ko zaženeš windowse (domnevam da laufaš XP-je) ti pove da strojne opreme ni mogel namestiti, ali pa se ne zgodi nič in dela vse OK. Domnevam, da se je pri tebi zgodilo isto. Zato ti svetujem, da še enkrat naložiš gonilnike. Ker pa se meni kaj takega na 1510-ki še ni zgodilo, ne morem biti 100%, da bo po ponovni namestitvi gonilnikov vse delovalo tako OK.
Še vedno ne vem ali tebi printa testno stran, alignement stran (stran za poravnavo) ali celo XP-jevo preiskusno stran.

P.S. Če gre v resnici za alignment stran (črni in barvni kvadratki, črtice... na koncu pa sta še dve slikci ptička), je ne moreš zbrisati iz printerja brez izgube garancije.
And AC said, ''LET THERE BE LIGHT!''
And there was light--

SHORTEE ::

Tudi jaz nevem če sem prav povedal za tole stran( test, aligment ), so pa eni kvadratki, barvni in črni, imam XP-je, bom še enkrat naložil gonilnike pa vam povem.


lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tiskalnik HP PSC1510

Oddelek: Pomoč in nasveti
141605 (1492) Han
»

Večfunkcijska naprava?

Oddelek: Kaj kupiti
162645 (2123) twolf
»

katero multifunkcijsko (tiskalnik, scaner, kopirec) napravo kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
133022 (2715) Tear_DR0P
»

Katera multifunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
304664 (4095) nodes
»

Printer HP designjet 10 ps ?

Oddelek: Kaj kupiti
191600 (1418) lakotnyk

Več podobnih tem