» »

Motnje na tv-ju razkrinkane

Motnje na tv-ju razkrinkane

Makaron_hater ::

Pred kratkim sem poslal thread z naslovom
'Računalnik mi moti tv'.
Po kratkem razmisleku sem se odpravil v biose in računalnik iz 800 Mhz odpilil na 700Mhz in zadeva ne moti več. Ali se komu sanja kaj bi bilo narobe, če napiljen procesor moti tv sprejemnik.
Za boljši premislek vam bom navedel še karakteristike sistema.
Msi k7t pro2, duron 600@800(moti)@700(ne moti), 128 Mb ram-a, fujitsu Hdd.
Če se komu sanja zakaj moti pri 800Mhz, naj odgovori.
Tudi vi pri slo-techu, prosim izkažite se.
Računam na vas.
:\

ChiefThunder ::

Bom jazst neki čist na blef reku. Višja hitrost pomeni hitrejše delovanje računala in nekaterih njegovih komponent. Mogoče kakšna komponenta zaradi višje hitrosti moti sprejem. Je pa možno da ima kakšna komponenta napako. :|:|:(

msmiha ::

Pri večji napetosti je večje magnetno polje! Če boš ti naredu elektro magnet in boš spustil v njega 4.5v in ga približeval TV ekranu boš moral priti bolj blizu, kot če boš v njega spustil 12v.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Dax ::

Ja, OK, sam pri navijanju procesorja je razlike za okoli desetinko volta.

TV sprejem poteka na princippu mikrovalov, teh pa računalnik ne ustvarja. Najboljše, kar mi pade na pamet, je resonanca s katero od TV komponent, drgač je pa ful x-file primer to :)).

matevzm ::

TVji delajo tudi na UHF 470 - 854 MHz in vas cudi, da racunalnik moti TV?
Imas pac nekaj loterije, pri eni frekvenci bos motil, pri drugi ne, lahko pa pac ni nobenega kanala tam in ne opazis.
Spisek kanalov je Analog TV Broadcast Systems

Fish <>< ::

Ejga frend fora:ZAMENI KOMP!hhhhaaaaaaaaaaaaa!Ne sej ne no, al pa no, kukr veš.Pa dej tv pa se sebe zavij u alu FOLIJIO tko da bos dobu Faradejevo kletko.Uaaaaaaaaaaaaa.Hi Hi Hi.
:D:D:D
Lepo se imej!(pri zavijanju).
FisH <><

msmiha ::

Katere znamke maš TV? Pa kolk je star? Če je že zelo star (črnobel hec:D) Pol mu še lahko tstik 0.10V lahko moti če je fejst skup
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je možno mobilce/GSM uporabljati v privatnem omrežju(brez operaterja) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9711095 (8743) Markus386
»

Računalnik za 3D modeliranje in renderiranje

Oddelek: Kaj kupiti
82674 (2537) worteleven
»

Gaming RAM - 2x3GB 1333 cl7 ali 3x4GB 1333 cl9

Oddelek: Pomoč in nasveti
272733 (2449) r3dkv1c4
»

Hitachi 160Gb 7K250 za 22.880 SIT !

Oddelek: Kaj kupiti
381405 (844) nodes
»

FSB

Oddelek: Navijanje
211357 (1103) undertaker

Več podobnih tem