» »

<b>Nvidia News</b>

<b>Nvidia News</b>

mojsterpeter ::

Novosti pri Nvidii! Novico si preberite tukaj. :D:D:D

krneki ::

hehehehe:D

TribesMan ::

OK ce tole ni ena velika natega pa tud nevem kaj bi lohk blo. Ker ime Voodoo GeForce 3 Ultra GTS/MX Banshee 2000 je tok neposreceno da nevem ce res nimajo boljse ideje. No res da je mozno da sta imeni dve Voodoo Geforce 3 GTS in MX Banshee 2000, ki bi lohka bila cenejsa verzija sam je taprvo ime se zmeri tumac.

Se pa vidi nVidii da ni imela se nikoli dobrega imena vrednega zaupanja zato se zdej probavajo slepat na racun voodooja in bansheeja. Mislm HALO.

sleby ::

hahahaha

Tolip ::

kar zanimivo,samo ali mi lahko kdo pove kdaj bojo prišle ven matične z dvema agp slotoma,da bom lahko imel SLI.Verjetno si bom pa raje kupil Matroxovo kartico,mi je bolj všeč.:D:D:D

yjj ::

Le da bo poceni
Jebi ga

Sirki ::

Da crkenš. Tko je človeku zmanjka idej za imena svojih izdelkov. Sam drugač se pa kr dobr sliš, kva vse bo na novih grafikuljah.

EASYdoor ::

Ja, verjamem da je nvidia sposobna izdelat tako kartico, ampak ne se sedaj, mogoce cez kako leto ali dve. Drugace pa ime je totalno u pizdi in sem najprej posumil, da je nateg ali pa se hudicevo norcujejo in pijejo na racun 3dfx-a.
Poglejte sedaj tale link:
http://www.bbspot.com/
Vam je sedaj jasno? Moto te strani:

"Your Tech Humor Source"

Ancient: drugic najdi raje uradno novico in ne ponarejeno:D
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

EASYdoor ::

Ampak vseeno ime je pa specialno:

Voodoo GeForce3 Ultra GTS/MX Banshee 2000

LOL:D
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

mojsterpeter ::

LOL LOL in še enkrat LOL - charlie in ostali: kdor tukaj ni pogruntal da je to zajebancija se mi skrajno smili - več sreče prihodnjič fantje.. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Tolip ::

Zgleda da ni nihče opazil povezave v mojem postu,o eni še bolj domišljijski grafični. Dobro bi pa bilo,da si ogledate še ostale zgodbe na BBspot,malo za sprostitev.Če se vam pa ne da,pa vsaj ti dve o M$ in OC-anju.:P

Senitel ::

EASYdoor ::

Ancient: novica me je tako pogrela, da sem se takoj hotel prepricat, sele v drugem postu sem bil "tam" kot ti. ves kaj je pa problem, da sem tako hitro reagiral? ze prej sem prevec zagovarjal 3dfx, pa se tukaj sem! :D ampak se vedno ne razumem kaj se dogaja v ozadju: nvidia->3dfx (x)

grem raje na pir, da me ne bo vec tako sram:D

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

mojsterpeter ::

ah sej ni panike!!! se spomnim časov ko sem (pred kakim letom) na forumu spraševal če je voodoo2 na pci ali agp.. :8) have fun :DLP Peter

Opkow ::

Dvomom, da je kdo pripravljen met 3x250 W napajalnike v kalku in okol njega met postavljene ... Pa se tako ime ima in goro rama, da bo ziher stala 500 K sit k bo prisla ven ... Ce nas ze ne serjejo s zajebancijami ...

MRB0rYS ::

Cena cena je važna dandanes
b0rys

Senitel ::

Killer in ostali: A nismo že nekajkrat povedal, da TO JE zajebancija?? Sej če že bereš Scott McMasters, pa uno norčevanje 98% evkaliptičnih napadov...

Opkow ::

Senitel

Ok... sej vm ... Sm vcasih je treba tudi malo filozofirat...:) neki zajebancije pa mora bit to ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019518 (12583) Janac
»

GeForceiFX ukinjeni

Oddelek: Novice / Grafične kartice
371719 (1719) Tr0n
»

Tema za vse oboževalce 3DFXa -----> dol z Nvidijo !!!!!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1377762 (5832) goranTNT
»

Nvidia objavila detajle v zvezi z GeForcom3

Oddelek: Novice / Grafične kartice
161565 (1565) 3L33T
»

Nvidia prevzela 3dfx...

Oddelek: Zvok in slika
491925 (1298) EASYdoor

Več podobnih tem