» »

T-2: Informacije

T-2: Informacije

Temo vidijo: vsi
««
209 / 236
»»

vander ::

Morosito ima T2 fobijo, že ve zakaj.

kalorijagr ::

morosito je izjavil:

Ali pa fore kot ta zadnji "kaj ce ti vec od 100" .. ma kaj to tebe briga? Jaz hocem 1000/100 povezavo povezavo na gpon...kot cela evropa...ne mi dajat omejitve in krivit da je gpon optika omejena ker ni res


Očitno si ti v Evropi bil s prstom po zemljevidu. Do sedaj sem v vseh zahodnih evropskih velemestih imel nižjo hitrost kot v Sloveniji. Moderatorji, res ne morete narediti nič proti takšnim userjem, ki smetijo in žalijo uporabnike, ki skupnosti že leta pomagajo (primer mikrohard)?

roCkY ::

Trola se pusti da se izkašlja. Čez nekaj dni bo po vsej verjetnosti pozabil kje je "haral". Pač tipičen forumski vseved, ki nobene zadeve ne podkrepi in le lapa in nobene teme logično ne pelje naprej.

Vprašanje kaj bo več kot 100MB je povsem legitimno. Troll ga pač poskuša obrnit na svoj mlin. Zgleda kot da se je naveličal tistih 300 zastonj "powerpint" IT kanalov na obali in je našel internet...

MrStein ::

lukslo je izjavil:

V Trstu kolikor je meni znano imajo samo FTTC (Fiber to the Cabinet) kaksna je napeljava po blokih ne vem, najvecja hitrost ni 1Gpbs ampak 100/20, cena pa je 19,90€ + 5,90€ na mesec za 4 leta (nekatri zaracunajo se modem, cene zal ne vem).

Saj to ni prvič, da je blodil o ponudbi interneta v italiji, ki obstaja samo v njegovi glavi... Patološki trol.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

dominuspro ::

Malo je zaglumil za Trst... Kjer je pokrito pa je zakon:


Jst sem s T2 sicer ultra zadovoljen, cena bi pa res lahko bila kakih 20€ nižja.

brett ::

Počasi se bliža konec dvoletne vezave (skupaj 4 leta) in sem res zadovoljen v vseh ozirih (kvaliteta in hitrost storitve; vmesnik; tehnična pomoč), edino neprijazna cena v primeru podaljšanja pogodbe... Me je vse minilo ;(

Bi vzel Oranžni diamant z HBO, ki je po ceniku 67€ + doplačati bi moral še za en box tv v višini 3,9€. Na izbrani paket nov naročnik dobi 40% popusta za prvo leto vezave (od dveh), zame, starega naročika pa 10%. Sramota!! Zato sem vprašal koliko časa ne smem biti pri njih, da me spet smatrajo za novega naročnika. Odgovor 6 mesecev. Tako! Pa bodo izgubili še enega naročnika >:D

scipascapa ::

kaj pa če skenslaš ti, žena pa vzame novi paket? :P

brett ::

Hehe...Sem tudi v to smer razmišljal, pa ne gre, ker gledajo naslov naročnika, ne ime. Razen če gre za novega lastnika v nepremičnini.

SumTingWong ::

Kaj pa ce pocakas mesec ali dva? Sigurno bodo kaksni boljsi popusti po novem letu.

brett ::

Poteče mi 21.1.19. Nekaj časa je še, a se bojim, da nekih velikih sprememb ne gre pričakovati.
Ima kdo kakšen namig, kako jih omehčati?

Sedaj imam T3 tera.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brett ()

SeMiNeSanja ::

brett je izjavil:

Poteče mi 21.1.19. Nekaj časa je še, a se bojim, da nekih velikih sprememb ne gre pričakovati.
Ima kdo kakšen namig, kako jih omehčati?

Sedaj imam T3 tera.

Pokličeš in vprašaš, kaj ti lahko ponudijo, da ne greš k konkurenci izkoristiti ponudbo za 'novince'?

Pred tem je seveda dobro preveriti, kaj vse ti konkurenca dejansko ponuja.....

Mikrohard ::

Ce bos omenil odhod h konkurenci, bos definitivno dobil se kaksno boljso ponudbo.

jocoj ::

Jaz imam isto T3 tera + HBO za vinjeto, ki poteče 21.1. HBO je porazen spored, plus HBO vmesnik na T2 je neuporaben in moram uporabljati HBOgo. Vzel bom kar oranžni start paket, saj je notri M TV shema in nek mini mobilni paket, kar mi zadostuje. Pričakujem, da mi ponudijo vsaj 1 leto gratis časovni zamik, če ne še kakšen procent popusta, če hočejo, da se ponovno vežem.

modelno1 ::

Poleti so starim naročnikom ponujali ob 2-letni vezavi 20% popusta prvih 12 mesecev.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

starfotr ::

Glej, filozofija operaterjev je, da ščupajo uporabnike od drugega operaterja. Trg je nasičen. Ko si enkrat njihov naročnik, je čas, da ti volna zraste v 2 letih in nato je čas za britje.

Tako, da finančno je najbolje, da rotiraš med operaterji. Dovolj sta 2. Potem si 2 leti pri enem, 2 leti pri drugem.

Za uporabnike in tudi operaterje bi bilo fino, da bi imeli neke poštene cene. Brez teh silnih akcij. To samo dokazuje, koliko marž imajo in veliko maneverskega prostora, da lahko dajejo take popuste.

MrNighthawk ::

starfotr je izjavil:

Glej, filozofija operaterjev je, da ščupajo uporabnike od drugega operaterja. Trg je nasičen. Ko si enkrat njihov naročnik, je čas, da ti volna zraste v 2 letih in nato je čas za britje.

Tako, da finančno je najbolje, da rotiraš med operaterji. Dovolj sta 2. Potem si 2 leti pri enem, 2 leti pri drugem.

Za uporabnike in tudi operaterje bi bilo fino, da bi imeli neke poštene cene. Brez teh silnih akcij. To samo dokazuje, koliko marž imajo in veliko maneverskega prostora, da lahko dajejo take popuste.


Rotiranje je OK, če ti na naslovu dva operaterja ponujata (približno)iste storitve. Na mojem naslovu imam optiko samo od T2. Na telemachovega koksialca ne grem, prav tako ne na telekomovega.

Imam pa Oranžni diamant in plačujem 53€ prvo leto potem pa 66,9. Glede na to, da sem prešaltal mobilnega iz A1 na T2. Je cena za 500/100, vsi kanali (brez HBO) in GSM (v akciji so mi dal brezčasni L paket...aka vse neomejeno oz do 60gb podatkov). In zato ceno se mi zdi vse skupaj OK.

darkolord ::

starfotr je izjavil:

Za uporabnike in tudi operaterje bi bilo fino, da bi imeli neke poštene cene. Brez teh silnih akcij. To samo dokazuje, koliko marž imajo in veliko maneverskega prostora, da lahko dajejo take popuste.
Ne vem če. Ravno zato dajejo take popuste samo novim naročnikom, ker se očitno ne splača, da jih dajejo vsem.

Ne smemo pozabiti, da je T-2 precej časa imel za uporabnike zelo nizke cene, ampak na račun njihovih upnikov.

Zgodovina sprememb…

starfotr ::

Definitivno si delajo izpad dohodka s temi akcijami. In zato so redne cene višje. Torej stari naročnik plačuje, subvencionira nove.

Jaz bi raje izbraliobratno logiko. Zveatoba se splača. Vendar ne na način, kot so si ga izmislili, s klubom. Kar je v posmeh starim naročnikom.

Vsi imajo iste fore. Tisti, ki ti prinaša denar, ni nič vreden. Tisti, ki ti ga bo prinesel manj in mogoče krajše obdobje, tisti je pa car.

Vanadium ::

Moral bi dat za vsako leto ko si pri njih dobis 1% popusta in do nevem max 30% kot pri avto zavarovanju, pa magari še dodatke če imaš pri njih dodatne mobilne cifre npr dodatnih 5% na 3 in 4 mobilno cifro... Sam to so mokre sanje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

leiito ::

brett je izjavil:

Počasi se bliža konec dvoletne vezave (skupaj 4 leta) in sem res zadovoljen v vseh ozirih (kvaliteta in hitrost storitve; vmesnik; tehnična pomoč), edino neprijazna cena v primeru podaljšanja pogodbe... Me je vse minilo ;(

Bi vzel Oranžni diamant z HBO, ki je po ceniku 67€ + doplačati bi moral še za en box tv v višini 3,9€. Na izbrani paket nov naročnik dobi 40% popusta za prvo leto vezave (od dveh), zame, starega naročika pa 10%. Sramota!! Zato sem vprašal koliko časa ne smem biti pri njih, da me spet smatrajo za novega naročnika. Odgovor 6 mesecev. Tako! Pa bodo izgubili še enega naročnika >:D


Slovenci sicer veljajo za delovne in poštene, ne vidiš ravno vsak dan, da nekdo javno sprašuje, kako naj nekoga spravi v zmoto in ogoljufa, sploh ne za €10 prihranka.

Pridobiti novega kupca, zlasti prebežnika od konkurence, je pomembno, ampak na kratki rok običajno drago, v nekaterih primerih grejo prodajalci celo namerno v minus, da stimulirajo prebeg, in da bodo zaslužili na dolgi rok. Ti zahtevaš od T-2, da ti ponuja enake pogoje, kot potencialnim prebežnikom, to je nerealno in bi bilo nepošteno do dejanskih novih naročnikov, take akcije so namenjene specifični ciljni skupini in časovni omejene, da se prebege stimulira. Če veljajo za vse in vedno, nimajo nobene vrednosti kot element stimulacije.

Redne stranke so deležne drugih ugodnosti in pri T-2 jih ne manjka, najbolje je, da pokličeś support in jih prosiš za nasvet, če ti kakovost za ceno, kakršno ponuja T-2, brez tega ni dovolj.

leiito ::

darkolord je izjavil:

starfotr je izjavil:

Za uporabnike in tudi operaterje bi bilo fino, da bi imeli neke poštene cene. Brez teh silnih akcij. To samo dokazuje, koliko marž imajo in veliko maneverskega prostora, da lahko dajejo take popuste.
Ne vem če. Ravno zato dajejo take popuste samo novim naročnikom, ker se očitno ne splača, da jih dajejo vsem.

Ne smemo pozabiti, da je T-2 precej časa imel za uporabnike zelo nizke cene, ampak na račun njihovih upnikov.


To je v tej niti ključna informacija, ni zastonj kosila, na koncu dneva nekdo plača, včasih tako, da nekdo popuši. T-2 se je lansiral z agresivno, tvegano cenovno politiko, ampak leta nizkih cen za končne uporabnike so nepreklicno minila, T-2 danes stavi na kakovost, optiko, hitrost, zanesljivost in dobro podporo, komur je to pomembno, da rade volje €5 več na mesec.

Lonsarg ::

Mja, težko kriviti T-2 ko pa vsi tako delajo, da je za nove ceneje, ok A1 ima trenutno celo akcijo ki velja tudi za obstoječe, ampak to je bolj izjemoma.

Bolj me moti pri T-2 zmedena ponudba, preveč starih neukinjenih paketov, preveč nekih specifik pri novih paketih, da si itak primoran še stare pakete preveriti, čisto odsekani internet-only paketi, namesto da bi pri vseh novih imel opcijo brez TVja, skratka brez vizije, samo šopanje, če že odpirajo linijo oranžnih paketov naj ostalih 30 ukinejo in z oranžno linijo vse pokrirejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

MrStein ::

Zmešnjava paketov je del strategije.

Recimo: Kateri paket (ne nujno od T-2) je zdaj najugodnejši ZA INTERNET?
Lahko ima zraven druge storitve, ampak cena mora biti konkurenčna. okoli 40 EUR

(baker ali optika)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Lonsarg ::

Ne vem kaka strategija je to, ker mene recimo odbija pa sm influencer na precej ljudi okoli mene kje vzeti razne pakete :)

Solo internet če hočeš neko spodobno hitrost bi rekel da je še najcenejši v T3 paketu(najdeš ga pod prilagodljivi paketi). Doplačilo za 200/20 je namreč zgolj 2EUR, kar nanese skupaj 37EUR redne cene, akcija je pa klasična -25% za eno leto. Paket je brez TVja, ki ga lahko dodaš ekstra.

Ista hitrost je dražja če jo vzameš v klasičnih FTTH paketih, pa še akcije tam ni, za crknit od smeha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

MrStein ::

Osnova je 10/10 , ampak 100/10 pa ni mogoče izbrati? 8-O

Pa kam za vraga so dali opcijo xDSL...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Tr0n ::

Pri https://www.t-2.net/paketi imas na desni strani switch med optiko in xdsl. :)

MrStein ::

Ja, vem, je nekje na čisto drugem koncu spletišča, namesto da bi bil tam, kjer ga rabiš...

In ne deluje. Če odprem stran s paketom, kaže še vedno FTTH varijanto.

(zgodbo že poznam, samo omenjam - s spremembo v URL se da priti do VDSL paketov...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

Hmm, po klikanju sem našel tole: https://www.t-2.net/optika-ftth 200/20 za 40 EUR
(na xDSL pa 60/25 za 45 EUR)

OK, predam se. Je kdo našel stran za paket T3 na VDSL?
S spiskom možnih hitrosti?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

darkolord ::

Lonsarg je izjavil:

Ne vem kaka strategija je to, ker mene recimo odbija pa sm influencer na precej ljudi okoli mene kje vzeti razne pakete :)
Strategija je, da uporabnike navlečejo na čimveč njihovih storitev.

Mi smo imeli T-2 net + telesmeh TV + bob gsm. Zdaj sem namesto vsega tega vzel Oranžni Diamant, povod pa je bil to, da pri internetu tako dobim OBČUTNO več, stane pa vse skupaj enako.

MrStein ::

Strategija nepreglednosti je zato, da ljudje vzamejo en paket, ki ni najcenejši (ker nimajo pregleda in ne vedo, da ni najcenejši).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Tr0n ::

MrStein je izjavil:

OK, predam se. Je kdo našel stran za paket T3 na VDSL?
S spiskom možnih hitrosti?

Zgleda je zbugan page in kaze samo optiko. Tako pise na servisni strani.

Lonsarg ::

MrStein je izjavil:

Strategija nepreglednosti je zato, da ljudje vzamejo en paket, ki ni najcenejši (ker nimajo pregleda in ne vedo, da ni najcenejši).

Dvomim da je zadaj kakršnokoli huda stretegije, bolj zmedenost. V večini primerov slabši solo internet paketi so dejansko med bolj skritimi. Je pa res da sta tanovadva T3 in T4 paketa v marsikateri kombinaciji cenejša od Oranžnih in sta res malce bolj skrita od oranžnih. Oranžni so pa načeloma cenejši za tiste, ki res tudi rabijo vse kar je vključeno v tem paketu.

brett ::

leiito je izjavil:

brett je izjavil:

Počasi se bliža konec dvoletne vezave (skupaj 4 leta) in sem res zadovoljen v vseh ozirih (kvaliteta in hitrost storitve; vmesnik; tehnična pomoč), edino neprijazna cena v primeru podaljšanja pogodbe... Me je vse minilo ;(

Bi vzel Oranžni diamant z HBO, ki je po ceniku 67€ + doplačati bi moral še za en box tv v višini 3,9€. Na izbrani paket nov naročnik dobi 40% popusta za prvo leto vezave (od dveh), zame, starega naročika pa 10%. Sramota!! Zato sem vprašal koliko časa ne smem biti pri njih, da me spet smatrajo za novega naročnika. Odgovor 6 mesecev. Tako! Pa bodo izgubili še enega naročnika >:D


Slovenci sicer veljajo za delovne in poštene, ne vidiš ravno vsak dan, da nekdo javno sprašuje, kako naj nekoga spravi v zmoto in ogoljufa, sploh ne za €10 prihranka.

Pridobiti novega kupca, zlasti prebežnika od konkurence, je pomembno, ampak na kratki rok običajno drago, v nekaterih primerih grejo prodajalci celo namerno v minus, da stimulirajo prebeg, in da bodo zaslužili na dolgi rok. Ti zahtevaš od T-2, da ti ponuja enake pogoje, kot potencialnim prebežnikom, to je nerealno in bi bilo nepošteno do dejanskih novih naročnikov, take akcije so namenjene specifični ciljni skupini in časovni omejene, da se prebege stimulira. Če veljajo za vse in vedno, nimajo nobene vrednosti kot element stimulacije.

Redne stranke so deležne drugih ugodnosti in pri T-2 jih ne manjka, najbolje je, da pokličeś support in jih prosiš za nasvet, če ti kakovost za ceno, kakršno ponuja T-2, brez tega ni dovolj.


Kot sem napisal: vse štima pri T2. So mi res super! Razen cene. Velja pa to za vse operaterje, da ne bo pomote: ko si stalni naročnik, cene niso več mačji kašelj. In ti njihovi paketi!!! Zakaj hudiča ne morejo dati na voljo samo TV in internet za normalno ceno! Klasičen in mobilni telefon pa posebej. Če hočem spodoben TV in net, moram vzeti še ostalo navlako, ki je ne potrebujem. In ironija: za piko na i: to me pride ceneje, kot če bi vzel samo TV in net in nu modificiral po svojih željah. In to moram plačati. GRRRR!! Ok, je pač to njihova strategija, moja kot uporabnik, da ne podpiram take molže.
Dati 70€ na mesec kateremu koli operaterju za spodoben TV in net je legalna KRAJA. Žal pa veliko izbire nimam(o). Če bi bil brez familije, bi si zadeve drugače nastavil, tako pa sem stisnjen v kot. In 10€ se res ne sliši veliko, ampak 10€ tu, 5€ tam, 7€ tam, 3€ tam, pa se nabere 25€ na mesec * 12 = 300€, kar pa navadnemu smrtniku ni malo!!!!

darkolord ::

Ne razumem, kaj hudiča pričakuješ? Kaj je zate normalna cena?

Meni se zdi FUCKING AMAZING, da dobim pecto megabitov za tak drobiž. Niti v sanjah si nisem predstavljal, da bomo kdaj to imeli doma. Pa še 200+ kanalov, neomejeni klici na mobitelu z "neomejenim" prenosom podatkov ...

Ne vem, a se samo še jaz spomnim, kako je bilo včasih?

Zgodovina sprememb…

brett ::

Zame je normalna cena za TV in net 40€. In ne rabim 200+ programov in 500mb prenosa...ampak 40-50 v HD in opcijo zamika 7 dni. In net do 100mb prenosa je za povprečnega uporabnika zvrhano dovolj! In za to sem pripravljen dati zgoraj omenjeni znesek.

In razna jajca kot je stacionarni telefon... Kdo sploh še ima to razen starejše populacije, da jih lahko gnavijo anketarji!

Magic1 ::

Pri nas imaš žal tako konkurenco, da imajo vsi le cca 50 HD (720p) kanalov v najdražjem paketu. Jah.. TVi so 4k okoli 60 inch, signal pa max 720p. Bo treba HBO/Netflix/amazon... naročit in odjavit programsko shemo pri operaterju za lep signal. Če bo zadosten upad, bodo morda kaj naredili.
Magic

MrNighthawk ::

Magic1 je izjavil:

Pri nas imaš žal tako konkurenco, da imajo vsi le cca 50 HD (720p) kanalov v najdražjem paketu. Jah.. TVi so 4k okoli 60 inch, signal pa max 720p. Bo treba HBO/Netflix/amazon... naročit in odjavit programsko shemo pri operaterju za lep signal. Če bo zadosten upad, bodo morda kaj naredili.


Edin problem je, da tut če imaš vse tri naštete streaming service, se zna zgodit, da nimaš pokritih vseh vsebin, ki jih želiš :D

CrustyDOD ::

Je to nekaj novega pri T2, da če naročiš TV vmesnik, da ga moraš sam iskat? Do sedaj je vedno tehnik ga dostavil, priklopil in ponavadi tudi poklical tehnike za skatlami, da ga aktivirajo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CrustyDOD ()

buttcrack ::

kdaj pa bodo letos kakšne pakete oklenili, a la HBO, HD kanali?

MrNighthawk ::

CrustyDOD je izjavil:

Je to nekaj novega pri T2, da če naročiš TV vmesnik, da ga moraš sam iskat? Do sedaj je vedno tehnik ga dostavil, priklopil in ponavadi tudi poklical tehnike za skatlami, da ga aktivirajo..


jaz sem šel iskat 4k modem in vmesnik pa so povedal, da mora to monter zrihtat...a ne da bi mi to povedal že prej po telefonu :))

SumTingWong ::

Kaksni dve leti je ze to, da tehniki ne nosijo vec vmesnikov in daljincev (naknadno).
Po vmesnike in daljince gres sam v poslovalnico ali posljejo po posti, menjavo modema pa uredi tehnik.
Kaksen je pa 4K modem? :D

mueslii ::

Kakšne so iskušnje s mobilnim omrežjem od T2? Zgelda da nimajo preveč baznih postaj in kolikor razumem uporabljajo infrastrukturo od Telekoma tam kjer nimajo svoje.

Trenutno sem že dobrih 15 let pri Telekomu vendar počas pizidm ker ne nudijo optike na mojem naslovu za razliko od T2 (10/2 na VDSLu je sramota za 2018, especially če morš ceu špil potegnt dol k ma vsaj 50GB, al pa ko ti pride 5GB update vsak drug tedn). So pa bili dovolj prijazni napeljat FTTH po celem stanovanjskem bloku še pred 5 let, sam očitno so "pozabili" me priklopit na glavno linijo, ki se nahaja 150 metrov dalje :))

MrNighthawk ::

mueslii je izjavil:

Kakšne so iskušnje s mobilnim omrežjem od T2? Zgelda da nimajo preveč baznih postaj in kolikor razumem uporabljajo infrastrukturo od Telekoma tam kjer nimajo svoje


Telemach krpa luknje. T2 ima zakupljene vse bazne postaje, svojega LTE sploh nimajo. Tako, da vklop roaminga in preklop na Telekom pa si praktično kot na telekomu. Vsaj tako je bilo meni obrazloženo. Mislim, da se je T2 odločil, da ponuja celovito ponudbo (mob, internet in tv) in jim mobilna telefonija ne predstavlja zaslužka ampak samo celovitost.

Trenutno imajo solidne pakete in za cca 66EUR (eno leto 53EUR :) ) imaš super optiko, supr tv in mobilno. meni se zdi ugodno :))

Edino kjer "šepajo" je pri ponudbi naprav...tam so dražji od telekoma in A1.

aja...sicer pa vidim nobenih minusov glede signala in pokritosti.

Zgodovina sprememb…

ManDriver ::

buttcrack je izjavil:

kdaj pa bodo letos kakšne pakete oklenili, a la HBO, HD kanali?


Če prav vidim, so jih že...
--
If all the world is a stage, where is the audience sitting?

mueslii ::

MrNighthawk je izjavil:

mueslii je izjavil:

Kakšne so iskušnje s mobilnim omrežjem od T2? Zgelda da nimajo preveč baznih postaj in kolikor razumem uporabljajo infrastrukturo od Telekoma tam kjer nimajo svoje


Telemach krpa luknje. T2 ima zakupljene vse bazne postaje, svojega LTE sploh nimajo. Tako, da vklop roaminga in preklop na Telekom pa si praktično kot na telekomu. Vsaj tako je bilo meni obrazloženo. Mislim, da se je T2 odločil, da ponuja celovito ponudbo (mob, internet in tv) in jim mobilna telefonija ne predstavlja zaslužka ampak samo celovitost.

Trenutno imajo solidne pakete in za cca 66EUR (eno leto 53EUR :) ) imaš super optiko, supr tv in mobilno. meni se zdi ugodno :))

Edino kjer "šepajo" je pri ponudbi naprav...tam so dražji od telekoma in A1.

aja...sicer pa vidim nobenih minusov glede signala in pokritosti.


Kako pa je sploh s roamingom? Recimo če pogledam paket Brezčasni-M imam 10GB, od tega 4,5EUR za EU prenos. Ko sem v roamingu na Telekomovem omrežju mi se šteje v EU prenos?

Drgač predvidevam da im je optično omrežje in opremo solidno? Recimo frend, ki je biu na FTTH od telekoma je vsakih 24h zgubil povezavo na minuto/dve dokler se mu modem ni rebootal.

Veron ::

Telekom omreže se ne šteje pod "ta roaming 4.5gb". Porabiš lahko vseh 10gb v Telekom LTE omrežju.
Edina omejitev, ki je nižja kot "v domačem omrežju", je v paketu z neomejenim prenosom, kjer je max 60gb v Telekom omrežju.

filips ::

Naročen sem na T-2 mobilno omrežje, vendar večino časa uporabljam Telekomovo LTE omrežje.K o pa me kdo kliče ali pa jaz koga pokličem, se internet prekine. Ali se da to popraviti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filips ()

Veron ::

Pa sej to normalno pr vseh?

filips ::

A se da naredit da se to ne dogaja?

OmegaBlue ::

Ne, razen če tvoj operater podpira VoLTE.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.
««
209 / 236
»»