» »

T-2: Informacije

T-2: Informacije

Temo vidijo: vsi
««
236 / 236
»
»»

High5 ::

Od kdaj so pa pri T-2 tako radodarni s popusti? 30% za dve leti pri podaljšanju vezave
za oranžni diamant ni malo. Kaj takega sem dobil samo pri Amisu/A1 pred leti, tam je bilo 50% za eno leto.
Če me spomin ne vara, so pri T-2 v manj negotovih časih precej bolj šparali pri popustih za stare naročnike.

darck ::

A1 TV aplikacija je tudi slaba in sedaj nisem mogel gledati dirke saj je zelo slabo gibanje slike bilo isto zadnjič pri Moto GP dirki a na Voyo aplikaciji pa je vse super delovalo. Jaz sem dobil ponudbo za oranžni paket+Voyo za 49.99 Eur kar je ceneje kakor pri A1 povrhu tega je tukaj zraven všteta še ena mobilna številka kar pri A1 ni in je potrebno dodatno plačevati. Sedaj po dobrem letu pri A1 imam polno ceno 75 Eur in zanič WIFI a pri T-2 bom imel pa 61,99 Eur s tem,da neomejeni prenos podatkov za mobitel.

Gledanje preko računalnika A1 Xplore TV je tudi katastrofa preden se odpre vse skupaj lahko že zaspiš

Tudi sam TV vmesnik je od T-2 veliko boljši kakor pri A1 sploh ker če gledaš kaj za nazaj lahko zasproti gledaš kaj se prikazuje ko previjaš naprej ali nazaj.

T-2 ima tudi tisto opcijo pri športu da lahko točno na tisti dogodek skočiš pri A1 tega nimaš

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

Gregor P ::

High5 je izjavil:

Od kdaj so pa pri T-2 tako radodarni s popusti? 30% za dve leti pri podaljšanju vezave
za oranžni diamant ni malo. Kaj takega sem dobil samo pri Amisu/A1 pred leti, tam je bilo 50% za eno leto.
Če me spomin ne vara, so pri T-2 v manj negotovih časih precej bolj šparali pri popustih za stare naročnike.
Je morda ravno tu nekje razlika v zadnji podražitvi, da s popustom prideš nekje na staro ceno?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

streki ::

High5 je izjavil:

Od kdaj so pa pri T-2 tako radodarni s popusti? 30% za dve leti pri podaljšanju vezave
za oranžni diamant ni malo. Kaj takega sem dobil samo pri Amisu/A1 pred leti, tam je bilo 50% za eno leto.
Če me spomin ne vara, so pri T-2 v manj negotovih časih precej bolj šparali pri popustih za stare naročnike.

Prejšni teden podpisal nov aneks z 30 % popusta za dve leti.
Očitno se jim gre da obdržijo stranke.

darck ::

Jaz sem tudi za dve leti dobil pogodbo s fiksno ceno 49,99 EUR in potem zraven še 2.dodatna box vmesnika pa ena TV aplikacija plus VOYO vštet in mobilno številko z vsem neomejenem in to vse skupaj 61,99 EUR za dve leti. Kakor sem gledal drugače stane sam paket 89 EUR kar je pa res zelo veliko.

skumpl ::

High5 je izjavil:

Od kdaj so pa pri T-2 tako radodarni s popusti? 30% za dve leti pri podaljšanju vezave
za oranžni diamant ni malo. Kaj takega sem dobil samo pri Amisu/A1 pred leti, tam je bilo 50% za eno leto.
Če me spomin ne vara, so pri T-2 v manj negotovih časih precej bolj šparali pri popustih za stare naročnike.

Kako dolgo pa si že pri T-2?

darck ::

T-2 sploh ni nekaj radodaren jaz ko sem bil pri njih nekaj let nisem dobil nič več kakor 10% popusta zato sem šel od njih stran saj 85 Eur ne mislim dajati za internet +TV sploh,ko nimam optike. Meni je zrihtal eden tip kateri dela za T-2 in povedal in obljubil mi je že vnparej,da ko preteče 2.leti bo spet lahko dal popust drugače pa sam pove,da direktno od T-2 ne boš dobil nekega popusta ampak on ga pa lahko iztrži,ker ima že toliko tisoč T-2 uporabnikov preko sebe.

Kot prvo bom pa videl ali bodo res prišli v torek narditi priklop saj čakam od popdisa pogodbe že dolgo 4.marca je bila narejena pogodba in potem drugi dan 5.marec sem dobil SMS kjer so mi sporočili kdaj bo izveden priklop.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

MrStein ::

Jaz imam že par mesecev za 26,95 EUR na mesec 500 Mbps internet, polno TV shemo, voyo ali nekaj podobnega (ne vem zdaj na pamet, ker ne uporabljam). Pri telemach-u. Zdaj imajo še mobilno naročnino za 1 EUR v ponudbi. Tako da se drugi morajo malo potruditi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

darck ::

Jaz imam Telemach mobilno številko,ker sem spet bil nategnjen saj so mi obljubili celo podpisal sem pogodbo za njihov internet in TV samo potem se je izkazalo točno tako kot sem povedal,da ne morem njih imeti. Obljubili so mi,da bodo oni potegnili optiko zastonj kar se je na koncu izkazalo,da ni nič od tega in bi moral vse sam izvesti tako,da pogodba je propadla a telefonska številka mi je pa ostala. Ampak ta telefonska številka je pa spet en drek vredna saj jo spoh ne uporabljam ampak plačevati pa moram sedaj ta bedasti paket. Mobilni internet pri meni od Telemacha ne doseže sedaj niti 2.Mbps in naj si tako omrežje nekam vtaknejo.
Na ADSL priklop pa sploh ni mogoče imeti pri meni Telemach zato edina opcija bi bila optika a,da bi jaz moral zmetati na tisoče EUR za optiko potem pa naj se gredo vsi nekam soliti.
Celo nekaj časa nazaj so me klicali iz Telemacha in me spet hoteli nasrati zakaj ne bi probal njihov mobilni internet saj baje,da je zastonj za probati in seveda jaz na to pristanem nakar drugi dan dobim obvestilo na E-mail od njih hvala ker ste izbrali ta pa ta mobilni internet paket. Poštar prinese za podpisati pogodbo in jaz lepo vse zavrnem in naj se gredo oni kam solit. Seveda tisto pogodbo naj bi se lahko prekinilo v roku 14.dni ampak še vedno bi moral plačati neko vrednost 12-14 Eur kakor se spomnim in en kup teh pogodb itd..... totalno bedasto. Naj pošljejo tisti brezžični mobilni modem pa probam in povem kaj bom delal pogodbo.

Po enem letu TELEMACH paketa cene sledeče: EON Light 44 EUR,,,EON Full 54 EUR,,,EON Premium 68 EUR
Niso tako nedolžne cene kot se govori in kot pravim jaz brez OPTIKE nimam sploh možnosti imeti Telemach preko ADSL linije ga ne morem imeti.

High5 ::

skumpl je izjavil:

High5 je izjavil:

Od kdaj so pa pri T-2 tako radodarni s popusti? 30% za dve leti pri podaljšanju vezave
za oranžni diamant ni malo. Kaj takega sem dobil samo pri Amisu/A1 pred leti, tam je bilo 50% za eno leto.
Če me spomin ne vara, so pri T-2 v manj negotovih časih precej bolj šparali pri popustih za stare naročnike.

Kako dolgo pa si že pri T-2?


5 let bo, pri prvem podaljšanju je bilo le nekih 10% popusta, tako kot je nekdo za mano omenil, pri Amisu so vedno dali 50% za eno leto. Dejansko so ves čas bili daleč najcenejši. Je pa UI bil trash, aplikacija (Mobia) slabša in z manj programi kot pri konkurenci, linija je bila pa takrat na bakru itak povsod ista pesem.

tomlin ::

High5 je izjavil:

Od kdaj so pa pri T-2 tako radodarni s popusti? 30% za dve leti pri podaljšanju vezave
za oranžni diamant ni malo. Kaj takega sem dobil samo pri Amisu/A1 pred leti, tam je bilo 50% za eno leto.
Če me spomin ne vara, so pri T-2 v manj negotovih časih precej bolj šparali pri popustih za stare naročnike.

+1 si mi dal idejo, thx, prej nisem vedel, tako da sem si tudi jaz uredil 30%
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

mailer ::

Jaz sem dobil še malo več % ampak sem tudi zamenjal paket iz T4 na oranžni optimum.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

tomaz- ::

30% so mi sami ponudili cca 2 meseca nazaj, ko se mi je iztekla 2 letna vezava - oranžni diamant HBO.. Seveda ob podpisu aneksa za 2 leti

darck ::

Zakaj na T-2 TV aplikaciji vmes preskoči črna slika in to kar velikokrat zakaj se to dogaja.

Nikonja ::

Enako pri meni, Januarja potekla vezava, dobim email da mi ponujajo 30% za 2 letno vezavo.... brez pomisleka podaljšal!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikonja ()

tomlin ::

Da ne bom samo kritiziral. T-2 mi je v paketu oranžni etc. omogočil letos za nespremenjeno ceno neomejeno telefoniranje po Sloveniji. Druga pohvala Bob ima paket bob 4 cente BREZ NAROČNINE. Imam telefon z dvojno sim kartico tako da me sedaj večina, ker pozna mojo bob številko kliče nanjo, jaz pa ven telefoniram s t2 kartico. MOJA POHVALA obema.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

RedDrake ::

O teh famoznih 30% popusta očitno lahko tisti, ki smo vendor locked samo sanjamo. Meni so ponudili 10%, kljub temu da sem njihov naročnik že skoraj 15 let.
Je pa tako, da imam na lokacijo možnost ADSL-a (ki zmore max 4M/512k), ali pa T-2 optike. No verjetno bi šlo preko 5G/LTE, ampak glede na to da imam doma še lasten strežnik s precej popularno spletno stranjo, ki rabi 50M+ uploada, to ni čisto realno, ne vem ali sploh kdo nudi statični IP preko tega.

solv ::

tomlin je izjavil:

Da ne bom samo kritiziral. T-2 mi je v paketu oranžni etc. omogočil letos za nespremenjeno ceno neomejeno telefoniranje po Sloveniji. Druga pohvala Bob ima paket bob 4 cente BREZ NAROČNINE. Imam telefon z dvojno sim kartico tako da me sedaj večina, ker pozna mojo bob številko kliče nanjo, jaz pa ven telefoniram s t2 kartico. MOJA POHVALA obema.

In si privarčeval skor 5€ na mesec.

Daniel ::

RedDrake je izjavil:

O teh famoznih 30% popusta očitno lahko tisti, ki smo vendor locked samo sanjamo. Meni so ponudili 10%, kljub temu da sem njihov naročnik že skoraj 15 let.
Je pa tako, da imam na lokacijo možnost ADSL-a (ki zmore max 4M/512k), ali pa T-2 optike. No verjetno bi šlo preko 5G/LTE, ampak glede na to da imam doma še lasten strežnik s precej popularno spletno stranjo, ki rabi 50M+ uploada, to ni čisto realno, ne vem ali sploh kdo nudi statični IP preko tega.



Isto situacijo imam jaz, ali Telemach optika ali pa ADSL 20/0,5. Opcija je še A1 5G, kar pri približno 2 TB UL/DL prometa mesečno najbrž ne bi ravno z lahkoto gledali. Sicer nimam nobenih težav s Telemachom, cena pa pač je kakršna je.

tomlin ::

solv je izjavil:

tomlin je izjavil:

Da ne bom samo kritiziral. T-2 mi je v paketu oranžni etc. omogočil letos za nespremenjeno ceno neomejeno telefoniranje po Sloveniji. Druga pohvala Bob ima paket bob 4 cente BREZ NAROČNINE. Imam telefon z dvojno sim kartico tako da me sedaj večina, ker pozna mojo bob številko kliče nanjo, jaz pa ven telefoniram s t2 kartico. MOJA POHVALA obema.

In si privarčeval skor 5€ na mesec.


Več točno7,99 eur za bob, ker sem online spremenil paket, torej 96 na leto, pa še številko lahko uporabljajo vsi znanci ki so je navajeni in jo imajo v spominu, meni pa ni treba pisati odpovedi cifre.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

starfotr ::

Saj bi lahko številko prenesel na novega operaterja in bi znanci še vedno klicali na pravo cifro.

polde66 ::

starfotr je izjavil:

Saj bi lahko številko prenesel na novega operaterja in bi znanci še vedno klicali na pravo cifro.

Točno tako in tudi pri T2 dobiš novo telefonsko številko (če boš v obrazcu za prenos tel. štev tako želel). Tako sem naredil jaz ko sem številko prenesel na Hofer. Prenesel staro in dobil novo pri t2.
polde

tomlin ::

Prenos številke? Preveč papirologije in nepotrebnega opravila. Predvsem pa imam rad dve številki za vsak slučaj, kar vredu kombinacijo sem si izbral vsaj z mojega zornega kota >:D

Lahko me piči, pa bom kasneje spet pretvoril na plačljiv bob paket:)
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

polde66 ::

tomlin je izjavil:

Prenos številke? Preveč papirologije in nepotrebnega opravila. Predvsem pa imam rad dve številki za vsak slučaj, kar vredu kombinacijo sem si izbral vsaj z mojega zornega kota >:D

Lahko me piči, pa bom kasneje spet pretvoril na plačljiv bob paket:)

Na hofru narediš vse v parih minutah, lahko preko PC ali preko telefona, nobene papirologije. Vse preko njihove aplikacije. Ne delam reklame ampak samo povem izkušnjo. Prej si moraš določene podatke pripravit da vpišeš številke v obrazec in je narejeno ma takoj. Pa predhodno je treba nabavit sim kartico. Strošek je toliko kolikor stane sim kartica. Moj telefon je 5g in hofer to podpira brez dodatnih stroškov.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

tomlin ::

Ne bom več ponavljal. Mi paše imeti dve številki, BASTA!
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

solv ::

Jaz pa mislim, da si sedaj prvič slišal, da lahko v minuti izpolniš zahtevek za prenos številke. Si verjetno mislil, da ni tako preprosto. BASTA!

polde66 ::

tomlin je izjavil:

Ne bom več ponavljal. Mi paše imeti dve številki, BASTA!

Saj sem že napisal da imaš 2 številki. Ena je nova od tistega operaterja kamor misliš iti, drugo pa dobiš novo na t2, ker imaš itaq sklenjeno razmerje kjer imaš telefonsko številko vključeno. Torej ti dajo oz aktivirajo na tisti sim od t2 številko od t2. Upam da nisem zakompliciral in napisal razumljivo. Je pa treba biti pozoren pri prenosu, da zacahnaš da hočeš pri t2 obdržati naročniško razmerje za telefon. Torej 2 različni sim kartici in s tem dve številki.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

ace99 ::

Meni so ponudili oranzni diamant hbo za slabih 30€ za 2 leti...

PAKET : Oranžni Diamant HBO - FTTH- Internet hitrost do 1Gbit/s - 200 Mbit/s- Brezžični internet- IPTV priključek- Programska shema XL HD- TV funkcije časovnega zamika- Paket HBO Premium- Naročnina na storitev tv2go mini- 10 GB prostora v Horizontu- Naročnina na mobilni paket Oranžni Maxi- Naročnina na stacionarni telefon z neomejenimi klici v SLO fiksna inSLO mobilna omrežja (ne velja za premijske storitve) DODATNO Vezava 24 mesecev - Oranžni Diamant / HBO - popust 24 mesecev (cena 29,99€) - velja v primeru sklenitve aneksa

tomlin ::

Meni so ponudili oranzni diamant hbo za slabih 30€ za 2 leti...


To je zelo ugodno, saj je cena brez popusta cca. 80e

Ja novi naročniki...
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

solv ::

Verjetno želijo čimbolj napumpati vrednost podjetja, če se bo slučajno moralo vse skupaj prodati? Zato za nove naročnike nerealno nizke cene?

tomlin ::

120 milijonov evrov kredita pred desetimi leti je bilo kvalitetno naloženih v T-2 izgradnjo optike. Danes se pa nekomu cedijo sline, da bi uspešno podjetje za male pare požrl.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

sleby ::

RedDrake je izjavil:

O teh famoznih 30% popusta očitno lahko tisti, ki smo vendor locked samo sanjamo. Meni so ponudili 10%, kljub temu da sem njihov naročnik že skoraj 15 let.
Je pa tako, da imam na lokacijo možnost ADSL-a (ki zmore max 4M/512k), ali pa T-2 optike. No verjetno bi šlo preko 5G/LTE, ampak glede na to da imam doma še lasten strežnik s precej popularno spletno stranjo, ki rabi 50M+ uploada, to ni čisto realno, ne vem ali sploh kdo nudi statični IP preko tega.


Hja, se bo potrebno počasi navadit, da na 2 leti menjaš tudi operaterja.
Jaz sem bil na T-2 od prvega dne do 2 leti nazaj, ko sem se preselil. Takrat je bil najugodnejši Telekom, letos pred potekom pogodbe pa so me s T-2 sami poklicali in ponudili 41% popusta na Oranzni optimum + 50% popusta na nadgradnjo Mini na Midi (skupaj na mesec nekih 38 eur). Monter mi je namignil, da se da popuste dobiti tudi za obstoječe naročnike, a to bom videl čez 2 leti.
Je pa res, da če veliko gledaš TV je operaterja malce težje zamenjat, ker je UI pri ostalih grozen. Meni to ne pomeni kaj dosti, ker TV ne gledam, ga imam samo zato, ker je v paketu in ceneje, kot naročit samo internet (če t2 sploh nudi to opcijo..).

modelno1 ::

Seveda nudi. 100/20 za 26 €/mesec z vezavo.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Buggy ::

sleby je izjavil:

RedDrake je izjavil:

O teh famoznih 30% popusta očitno lahko tisti, ki smo vendor locked samo sanjamo. Meni so ponudili 10%, kljub temu da sem njihov naročnik že skoraj 15 let.
Je pa tako, da imam na lokacijo možnost ADSL-a (ki zmore max 4M/512k), ali pa T-2 optike. No verjetno bi šlo preko 5G/LTE, ampak glede na to da imam doma še lasten strežnik s precej popularno spletno stranjo, ki rabi 50M+ uploada, to ni čisto realno, ne vem ali sploh kdo nudi statični IP preko tega.


Hja, se bo potrebno počasi navadit, da na 2 leti menjaš tudi operaterja.
Jaz sem bil na T-2 od prvega dne do 2 leti nazaj, ko sem se preselil. Takrat je bil najugodnejši Telekom, letos pred potekom pogodbe pa so me s T-2 sami poklicali in ponudili 41% popusta na Oranzni optimum + 50% popusta na nadgradnjo Mini na Midi (skupaj na mesec nekih 38 eur). Monter mi je namignil, da se da popuste dobiti tudi za obstoječe naročnike, a to bom videl čez 2 leti.
Je pa res, da če veliko gledaš TV je operaterja malce težje zamenjat, ker je UI pri ostalih grozen. Meni to ne pomeni kaj dosti, ker TV ne gledam, ga imam samo zato, ker je v paketu in ceneje, kot naročit samo internet (če t2 sploh nudi to opcijo..).


Menjava operaterja na 2 leti je kot kaze edina opcija. T2 mi vec kot 30% popusta ne ponudi, kar me za Oranzni diamant HBO z 600/100 FTTH (tellekom optika) pride 58€

Telekom mi je ponudil Neo C 1000/100 ali 500/500 za 18€ prvo leto in 48€ drugo leto (vkljucen se 10€ komercialni popust na redno akcijsko ponudbo) kar v povprecju za 2 leti pomeni 33€ + za 2 leti 50% cene za mobilne pakete.

Ni sploh za razmisljat :P

RedDrake ::

Ja super za vas, ki imate Telekom FTTH kabel.
Jaz imam Telekom bakreno parico, ki zaradi bližine železnice ni sposobna VDSL, ampak samo osnovni ADSL.
In T-2 optiko, kjer lahko izbiram samo T-2 :)
Vendor locked.

sleby ::

modelno1 je izjavil:

Seveda nudi. 100/20 za 26 €/mesec z vezavo.


No, tole je bolj uboren paket, za praktično enak denar sem na telekomu imel 10x višjo hitrost. Ne da rabim, ampak se ti zdi neumno prestavit za isti denar na precej počasnejšo povezavo.

starfotr ::

tomlin je izjavil:

120 milijonov evrov kredita pred desetimi leti je bilo kvalitetno naloženih v T-2 izgradnjo optike. Danes se pa nekomu cedijo sline, da bi uspešno podjetje za male pare požrl.


A si malo izgubil kompas? Če bi bilo podjetje uspešno, ne bi bili z eno nogo v stečaju. Nikoli in nikdar. Torej vsak z osnovno izobrazbo lahko zaključi, da NISO uspešni.

In če še ne poznaš zgodovine T2, bili so že večkrat v stečaju. Vsak mesec je bilo drugače.

Tribal ::

S tem ali je podjetje v stečaju ali ne se ne rabite vsi obremenjevat. Kaj delajo zadaj z denarjem tudi se ne sekirajte. Glejte raje kako dela in koliko stane na mesec.

starfotr ::

Ko so po 14 eur mesečno prodajali 10/10 internet na optiki, ni bilo računice, da si pokrijejo investicijo.

Ko so dvignili na bolj realne cene, so dobili več denarja.

In sedaj spet z nerealno visokimi popusti želijo čim več strank privabit, da bo podjetje čim več vredno ob stečaju. Skratka, tu zadaj so gnili lastniki.
««
236 / 236
»
»»