» »

formatiranje

formatiranje

barca ::

Zanima me kak formatiram disk v windowsu xp professional. Pri starejsih se mi zdi da se je to delalo v msdosu, sam v teh oknih ne vem kak pridm do tja.
ale ale terror boys ale ale terror boys ale ale terror ale ale boys ale ale terror boys

Matej_K ::

Raziskovalec
Najdi diski ki bi ga rad formatiral
Klik z desno tipko na miški
Format
Start
... .. .

bastadu ::

Matej_K predlog ne deluje v primeru, če hočeš formatirat sistemski disk...

fitipaldi ::

my computer desni klik nastavitve pa tm najd hardware pa pol štimaš....

barca ::

sistemski disk zelim formatirat ja, pa se zj ne vem kak naj ga
ale ale terror boys ale ale terror boys ale ale terror ale ale boys ale ale terror boys

bastadu ::

Najdi si ms-dos disketo in preko nje zaženi in formatiraj računalnik... druga opcija je, če nameravaš nameščati katerega od Win2k in novejših sistemov, da formatiraš v sami namestitvi sistema...

barca ::

nameravam namestit izsti sistem gor, formatirat ga moram pa k je ves sesut in poln virusov. kje pa dobim ms dos disketo, k js je namrec nimam
ale ale terror boys ale ale terror boys ale ale terror ale ale boys ale ale terror boys

bastadu ::

Torej če boš nazaj nameščal WinXP potem kar ko v namestitvi izbereš ciljno particijo še izbereš, da naj naredi format le te in to je to... Ne rabiš se zajebavat z dosom...

Polarbear ::

V biosu nastavit 1.boot device-CD drive, vstavit WIN XP cd in potem boš lahko formatiral kar ti srce poželi8-)
Važno je zmagati severnega medveda!

fahrenGONE ::

Tale je tudi cool: ultimatebootcd.com

barca ::

Sm že sformatiral disk, sam zj me pa se zanima ce se dobi kje kisn dobr zastonjski antivirusni program. Ker tistga k sm mel prej namescenga nimam vec.
ale ale terror boys ale ale terror boys ale ale terror ale ale boys ale ale terror boys

barca ::

Pa javla mi pa se zmeri napako, tako kot pred formatiranjem:

Message from from to to on 1.10 2005
Stop Windows Requires Immediate Attention
Windows has found 48 critical system errors
To fix the errors please do the following
1. Download Repair Registry Pro
2.Install
3.Run
4.REboot your computer
Failure to act now may lead to system failure

Sem instaliral ta program, pa mi najde 155 erorrs !! na racunalniku, za fixirat moras se pa registrirat in placat

Ma kdo kako resitev za to ?
ale ale terror boys ale ale terror boys ale ale terror ale ale boys ale ale terror boys

fahrenGONE ::

To je spyware... Nekje ga dobis, s kaksno aplikacijo ali stranjo... Naredi AV scan in ne uporabljaj IE.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako naj sformatiram disk brez namestitve OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
101500 (1356) gumby
»

Iz WinXP--na Win98

Oddelek: Pomoč in nasveti
51194 (1084) Airskull
»

Gnome 2.10

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
343984 (3422) borchi
»

DOS!

Oddelek: Pomoč in nasveti
51080 (987) Fury
»

windows XP in DOS prosim pomoč nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
61152 (1074) 1966

Več podobnih tem