» »

[H2O Hlajenje] Grozno veliko alg

[H2O Hlajenje] Grozno veliko alg

WinsuckeR ::

Ah ja..nekega dne sem se odločil menat vodo v mojem vodnem hlajenju (tako kot pred to nesrečo vsake 1 mesec)..no zadeva je taka- ni blo destelirane vode-v roki sem imel Petrolov antifriz (pink) in navadno vodo-seveda sem vse tole skupi dal in natočil v sistem.

Hja- tisti ki ste čez podobn podvig že šli..po enem tednu se je zarodilo toliko alg..da jih je zdej po pol leta :S-povne cevi :D.

Sedaj pa vprašanje-s kero kemikalijo se znebit tega vraga:? Prosm..pomagite mi-nebi glih dajal za nove cevi in tut moje dve lade niso bile preveč pocen(no vsej zame ne:D ).

overlord_tm ::

štacune z ribami, imajo siguren kaj da se znebiš alg v akvariju (vodnem >:D )

vres.ales ::

eh zrihtej si deminilizirano vodo(ne destilirano)
pa ziher neš mel alg pa če poliješ po compu mu ni nič

SrBo ::

Hjoj si pa res naredu odličen biznis s temi algami dobr veš da bi mugu dat destilirano vodo. Po eni strani vsaka šola je za nekaj dobra.
Tako kot je napisal winsucker pejdi v trgovino z akvariji ipd. zadevami tam imajo ziher kakšno stvar....:D
|ASUS P5K-vanilla|Intel C2D E6750-G0@470*8//3760mhz/Vodno|
|OCZ power stream 520w|Point of view 8800GTS 640MB|
|Crucial value 2*1Gb/d9gmh/4-4-4-4|Samsung Sync master 215tw|

neoto ::

Mislim, da obstaja kamnina Teolit (ali nekaj podobnega). Mi jo uporabljamo za ribnik in dela čudeže. Dobesedno posrka alge iz vode. Si pač narediš filter s tem.

DimmniBurek ::

nikol nism dal destilirane vode, s tem da sem 3× mel različen sistem, prvič Al katrca, pol Kaddet, pol pa zamenjava za silikonske cevi in je blo zmer dobro, brez alg, mel sm pa antifriz, zdej je pinky Petrolov, prej pa OMV moder
There Is No Stronger Drug Than Reality

Dead_Eye ::

hmm, jaz imam navadno vodo iz pipe, brez antifriza in po 1 letu še ni alg. Imamo toksično vodo ali kaj?>:D
The one and only

0wen ::

Imaš pač srečo:D

pavka ::

Jaz bi dal malo klora.Samo potem bo pa iz kište po kloru smrdel:D
Več glav več ve!!!

WinsuckeR ::

Hmm..js mam zmeri tko cudn navit komp da se mi segreva glih na 37°C oz zdej ze na 50;( pa še pretok sem omejil z 2mi ladami-kar mislm da je kr dobra stvarca za ognezditev algic :\
Nic..morm nove cevi nabavt-ne gre drgac:\ . Kako bi pa deloval klor? bi se potem kam vsedle? bi zginle?

Rabm neki kar bi jih zbrisal in razpšil v vodo-filtra ne morm dt vmes :(-ker bi bil pretok ultra mejhen:|

Se kksn predlog?

Fly.MaCh!nE ::

a si šou u trgovino z ribami???
tm je tekočina proti algim (sm jo kupvau za akvarij od firme sera SERA ) in to je spucal akvarij ko norc, tk da mislim da bi mogl tut cevke, drgač pa vodo prekuhaš, pa maš destilirano, tk mam jst že 1 mesec pa je vse ql, za barvo pa mal v tisto vodo namočiš modr flumastr>:D

Dr_M ::

ce ma kdo klimo doma, nej ujame mal vode iz nje.
jest jo ze skos uporabljam za vodno, pa mal antifriza in ni nobenih problemov.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

WinsuckeR ::

Nisem še šel..vedno bolj gledam kos cevi ki mi je ostal v predalu,razmislam da bi vse skupaj razdru in naroču še nekaj cevi, prečistu blok z kečapom, ladi pa z prokletim cilit bangbang beng bengom8-) :\ . No vrjetno bom dokupil še NB blok ampak to vas tko al tko ne briga-sploh pa trenutno nimam denarja niti za pošteno malico ;( .

No-tole pa je moja kišta:





In ja-kvaliteta slike je bilsa od vsebina njega 0:)

SebaR ::

Tako sem tudi jaz naredil ko so se mi pojavile alge. Vse skupaj razdrl - tudi bloke - in temeljito očistil. Vzame en bogi vikend, težav pa ni nikoli več =)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sobna fontana - dodatek za vodo

Oddelek: Loža
315751 (4240) fikus_
»

Problem s temperaturo - vodno hlajenje

Oddelek: Navijanje
171366 (1184) strumf666
»

Hladilna tekočina (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
647271 (6428) VASkO
»

VODNO - LEP IZGLED

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
322799 (2190) burek8
»

Tekočina za hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
182026 (1790) ABX

Več podobnih tem