» »

Red Alert 2 preko LANa ... KAKO?=! $%"##

Red Alert 2 preko LANa ... KAKO?=! $%"##

TRIROG ::

OKi ze neki casa s kolegom neuspesno poskusava spedenat da bi nama RA2 delu preko mreze ...
Oba mava XPje ... ko sva mela se 98ke je delal BP zdej pa nece za nic na svetu ...

Kako bi zadevo prpravu do tega da bi jo lahko spet na lanih spilal ker spil ga rula ?

LP

Matri[X] ::

IPX/SPX protokol si morata instalirat. Mozno je pa tudi igranje preko TCP/IP (posledicno tudi preko interneta) s pomocjo Kalija.

TRIROG ::

ja oik ipx mamo vsi instaliran ... a lahko kej vec poves o tcp/ip... kako je treba pa nastavt IPX?

Hvala LP

Chronoboy ::

1. Kot ze povedano, si moras instalirat ipx protokol.
2. Poglej pod Options->Network->Lan settings pod network card, ce imas slucajno vec kot eno si izberi tisto ki pise 00 00 00 00... ni vazno kaj je naprej.:)

willson ::

lp!

Step-by-step navodila, glej pod rubriko "Multiplayer"
jo folk!! tole je res neki carskega, in se en lep dokaz da smo slovenci pametni :) (no vsaj neki) pa se eno vprasnaje za "alien-w": -al si oba ventilatorja isto obrnu (po sliki sodec - mislm da ), ker sm razmislu ce bi en(2X) not pihu. en pa vn(2x)...??

Klemenn ::

jaz isti problem

imam mrežo prek switcha, vsak kompjuter ima navzen svoj ip

probal sem prek gamespya....igrica po parih sekundah izgubi komunikacijo

probal smo prek networka...imava oba IPX posnet...pa se sploh ne vidta računalnika med sabo v network

imam izključen norton in izključen kaspersky, windows fireallu sem dovolil dostop (vedno ko je vprašal)

kaj bi bilo še lahko krivo?

seveda je na obeh računalnikih up-to-date WIN XP PRO SP2

bi kdo vedu?

dustphoenix ::

Meni in kolegu se je isto dogajalo.

1. Izklopite FW.:\
2. Izklopite AV. :|
3. V Options\Network\LAN; se ne spomnim točno, če sma mogla označit isti network address al različni. Probajte, s tem sma midva odpravla težavo. Upam da vam bo šlo. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gajba piva za rešitev mrežneag problema Vista-W2K

Oddelek: Omrežja in internet
303125 (2249) just_a_cook
»

Kako nastaviti LAN?

Oddelek: Omrežja in internet
3311295 (6965) Tomi
»

LAN problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
161799 (1550) kockish
»

UT LAN problem

Oddelek: Igre
131454 (1292) srale
»

Kaj je z mojo mrežo???

Oddelek: Pomoč in nasveti
51170 (1039) OrlyTM

Več podobnih tem