» »

pritožba na neodobritev vpisa v višji letnik

pritožba na neodobritev vpisa v višji letnik

CaqKa ::

ker nimam vseh pogojev za napredovanje sem dobil neodobreno prošnjo za vpis v višji letnik.
zanima me če ima kdo kakšno pritožbo na neodobren vpis, ter če jo želi deliti tudi z menoj.
toliko da imam neko smernico kaj napisat noter.

lp

krho ::

FRI? Pozabi na vse skupaj. Ne jebe*o 5 posto. Poleg tega mi gre ta faks vedno bolj na jetra. Samo $$$ vlečejo, ko je pa treba kaj za študenta narest ni pa nč. Poleg tega smo pa pavzerji manj vredni kot redno izredno vpisani.;((
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Utk ::

Če imaš razlog za izreden vpis, si ga najbrž že v prvo prošnjo napisal. Nihče na tem forumu ti pa ne more dat kakega novega razloga, vsaj po legalni poti ne. Če nimaš razloga pa bog pomagaj, nisi edini. Torej, ker si moderator, zakleni sam svojo temo.

Marabela ::

ko je ze podobna tema, me zanima sledeče...

sem zadnje leto programa in ne morem ponavljati .. lahko naredim samo par diferencialcev ter se prepišem na drug program (kar zelo različna smer). Imam tudi zdr. opravičilo za 3 mesece, ko pač nisem mogel študirati (med njimi tudi mesec junij - ko je glavnina izpitov). Za uveljavitev zdravniškega mi zmanjka okoli 15% točk.. ali kdo slučajno ve, če se da sklicevati tudi na to, da ne morem ponavljat svojega programa, ker bi resnicno rad naredil te 4 letnike v svojem programu ter potem izpite za nazaj v enem letu..

mi zna kdo pomagat ?

hvala in LP

Keyser Soze ::

He, he. Da ne boste preveč jokali... Meni so zaradi dveh mankajočih obveznosti od 14-ih, z dovolj visokim povprečjem in Z zdravniškim opravičilom gladko zavrnili prošnjo.

Catch: Češ, so mi zatrdili dve leti kasneje, saj imamo politiko, da brez problemov spustimo naprej tiste z dvema mankajočima izpitoma in zdravniškim, le tisto leto smo sklenili da nikogar ne spustimo. Toliko o tem. BZV.

NAjboljše, da probaš z kakšno prošnjo za opravljanje izpitov višjega letnika(če je kakšna opcija) ali pa pač eno leto nameniš kakšnemu izobraževanju, tečaju in delu preko študentskega servisa.

Zako ::

Zrihtaj si potrdilo o težkih socialnih razmerah. pojdi na Socilano in reči, da rabiš en dokument za pogojni vpis v višji letnik, in ti bo ziher ena tam izpolnila. Razlog je dobro, če navedeš, da živiš v težkih razmerah (finančnih, socialnih, da delaš za stroške šolanja,...)

P.S. Pa daj jim kup tam kavo, ko ti dajo ta dokument.

LP
Zako je zakon!!!

CaqKa ::

očitno sem bil premalo natančen.
jaz nočem vaših prošenj, torej vaših razlogov kako in kaj.
želim pa neko obliko in smernice na kaj pazit pri pisanju take zadeve.. mogoče tudi katere fonte in kakšne razmike ste uporabili.
kakor tudi nočem poslušat pesimističnega 'tega na naši šoli ni' ter 's tem ne boš uspel'.
No zelo ste zabluzli.. jaz bom pa verjetno dal obliko moje pritožbe gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

OwcA ::

A niso učili tega v šoli. ;)

Malo bolj resno, poglej v kak SŠ učbenik za slovenščino, ali na slovenističen forum.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

CaqKa ::

So nas učili ja.. samo je že 4 leta nazaj kaj sem nazadenj imel slovenščino, s čimer so pa tudi učbeniki šli.
maš kak link do tega foruma?

no jaz sem takole opremil vse skupaj.
Font je bookman old style, ki je malo bolj sproščen in lahko berljiv, dodan je prostor za odstavek, razmiki med črkami so 1,1 pt, poravnava je obojestranska, razmiki vrstic so 1,2, pred vsako vrstico pa je še 6 pt prostora.

STASI ::

Poglej na tej strani, se boš mogel malce potruditi in najti obrazec oz. navodila. Nekje mora biti, se mi ni dalo iskati kje ampak nekje nekaj je kako napisati pritožbo. Tole je opis na eni od strani, kjer je link:
Varuh človekovih pravic

Na tej spletni strani najdeš informacije o tem kdo je varuh človekovih pravic, kaj dela, kako priti v stik z njim ter kaj lahko naredi za posameznika. Spletna stran vključuje tudi informacije o tem kako napisati pritožbo ter kaj vključiti v pritožbo. Prebereš pa lahko tudi novice, poročila, publikacije in druge dokumente, kot so Konvencija o človekovih pravicah, poročilo konvencije o pravicah otrok in drugo.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

korenje_ver2 ::

na nasi visji soli so nam dal moznost da naredimo vse izpite do 30.11.05, v primeru da imamo 2 neopravljena, ker so bli samo trije pozitivni (od 100 vpisanih).

gzibret ::

Osredotoči se na vsebino, ne na fonte!

Povej kdo si, kaj te muči in zakaj misliš, da te to muči. Na koncu se jim zahvali za ugodno rešitev prošnje v čim krajšem času in jih lepo pozdravi.

To je to.
Vse je za neki dobr!

gzibret ::

Pa dodaj še kakšno dokazilo zraven, da podkrepiš svoje argumente.
Vse je za neki dobr!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpis v drugi letnik.

Oddelek: Šola
142426 (2242) kolek
»

Ponavljanje letnika na fakulteti

Oddelek: Šola
409470 (5972) A110
»

Pogojno napredovanje v višji letnik - FE

Oddelek: Šola
256199 (5697) AmaranthK
»

Popravni izpiti in maturitetni tečaj

Oddelek: Šola
132778 (2546) Phantomeye
»

Vračilo štipendije državi oz. kako se izognit?

Oddelek: Šola
3320223 (17886) Firebat

Več podobnih tem