» »

IE zacne delat pocaaasi

IE zacne delat pocaaasi

jurre ::

Vem da vas vecina ne uporablja vec internet explorerja (jaz tudi ne), vendar gre za firmo kjer dolocene strani delajo samo v IEju. Problem je v tem da dela ok par minut, potem pa zacne vse strani odpirat pocasi. Namesto da bi odprl normalno (ali novo strani ali pac en link) v parih sekundah traja kaksno minuto. Ce IE zapres in se 1x odpres spet dela normalno hitro, vednar se mu spet cez par minut zacne sanjat...:\ IE je 6.0, na windowsih xp. Ce spraznis temporary folder in piskote ne pomaga nic. Meni se je to zacelo dogajat 1x doma, vendar problema nisem resil...ima slucajn kdo tak problem oz ce pozna resitev? Format ne pride v upostev, menjava browserja tudi ne.

darkolord ::

Odpira vse strani počasi, ali samo takrat, ko na roko napišeš naslov v naslovno vrstico?

Boro ::

Počisiti SPYWARE, ADAWARE, VIRUSE!!

dolegar ::

Poglej, če maš slučajno označene "User style sheet" CSS style (ki ne obstajajo)

Tools > Internet Options > (jeziček) General > (Gumb) Accessibility > Format documents using my style sheet (tu ne sme biti kljukice)

drugače pa bi rekel, da imaš ogromno šare, ki jih ne bi smelo bit ;)

jurre ::

@darklord
vse..recimo tud ce forum pregledujes, nekaj casa ok, potem pa kliknes en topik pa se mu zacne sanjat...in bo to tok cajt dokler na novo ne odpres IEja. Takrat pa spet cez par min isto...

ok, bom mal pregledal za spyware, samo vem da sem imel sam isti problem doma, ki ga nisem nikoli resil in sem vedno odstranjeval spyware (ad-aware, spybot, spysweeper, nod32) pa ni noben nasel nic...oz tudi ce je sem zbrisal in je bilo se kar isto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenija druga v popularnosti Firefoxa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
10715232 (12300) MrStein
»

spletna stran, problem

Oddelek: Izdelava spletišč
311607 (1069) mte
»

Internet explorer me zajebava(virus ali trojanc ali spyware)

Oddelek: Pomoč in nasveti
151679 (1531) Mirč
»

Kako aktivirati CSS v htm ??

Oddelek: Izdelava spletišč
131421 (1302) webfreak
»

Netscap Problem Solved :]

Oddelek: Slo-Tech
161182 (928) lordgreg

Več podobnih tem