» »

Internet explorer me zajebava(virus ali trojanc ali spyware)

Internet explorer me zajebava(virus ali trojanc ali spyware)

Mirč ::

Prosim za pomoč pri tem brskalniku:Vsakič ko grem IE mi nastavi stran about blank:search easy.Ne morem spremenit to stran nikakor.Sem probo že z mnogimi programi pa ne gre odstranit te strani za vedno,če poženem program cwshredder mi zgine ta stran in lahko normlno nastavim domačo stran,vendar čez par minut mi spet vrže to stran.Probal sem tud z nortonom tud ne gre,adware tud ne,spyboot je edini ko mi ga lahko omeji me vedno opozori na toto stran,da se bo spremenila samo ne gre pa ga uničit.Zanimivo je tud to če nisem povezan na net pa odprem IE mi izpiše to stran.
lp
hvala za pomoč
p.s. če ne bo šlo bom pač naredo format c:

Microsoft ::

Malo Google preglej.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Mirč ::

sem že po googlal precej pa nič najdo.
lp

Pyr0Beast ::

Si nastavitve explorerja zagnal iz ikone (alt+enter). Kerere windowse imaš?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Mirč ::

xp mam pa z namizja štartam internet explorer.
lp

pviran3 ::

ali imaš home page naštiman? če je prazno se to dogaja -(control panel - internet options)

Mirč ::

seveda mam na google.

pviran3 ::

pol pa nimam več idej (a eno sem se spomnil -eeee format c:)

LP

Gizmo_X ::

Si pri Ad-awareu imel tudi Ad-watch?:\ Sem že imel izkušnje s tem, ampak vsaj Ad-watch prepreči zapis nove strani kot domače strani v register.:\ Drugače pa je 100% res edino format.>:D
Don't pay the BILL at the big GATES.

Vesoljc ::

lahko pa probas firefox-a :\
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Caligula ::

Si kdaj pomislil, da bi uporabil system restore funkcijo in racunalnik vrnil v stanje pred nastankom tezave?
Pa prek neta skenirat se z raznimi spletnimi virus scannerji, ker Norton ni pol p... vode vreden?

Pojdi v google pa vtipkaj housecall pa si preskeniraj racunalnik
Pa se pojdi na www.pandasoftware.com pa si najdi free online virus scan pa pozeni.

Pa instaliraj si ze Mozillo pa takih problemov ne bos imel.
Pac ne uporabljaj explorerja dokler se ne najde resitev.
K da si zivljenjsko odvisen od njega. Itak zaudarja.

NemecRok ::

Tud jst sm mev podobne težave k se mi je domača stran vedno znova spremenila. Te težave tud jst nism moru z adware-om odgnat potem pa sm na netu najdu program spyware s katerim sm brez problemov odstranu domačo stran in jo na novo nastavu in ta se ni več spreminjala. Jst mam trenutno ad-ware in spyware....večkrat z obema skeniram komp in spyware mi zmir najde kej več :D

LP
Švaba
Toshiba Satellite Pro A300-1NT

LeBIgMac ::

V registru najdi:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows\AppInit_DLLs,

za foro zbriši AppInit_DLLs. Pritisni F5 in če zadeva pride nazaj naredi naslednje:

-preimenuj HLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows v Windows2

-ZBRIŠI AppInit_DLLs key v Windows2 mapi

-preimenuj Windows2 mapo nazaj v Windows

Zdej pa zalaufi CWSshredder al pa kej drugega reštarti računalnik in to je to. Sporoči če dela. :-)

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LeBIgMac ()

Mirč ::

Hval vam za pomoč,vendar sem naredo neka druga šel sem v urejevalnik registra.(HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE/WINDOWS/CURENT VERSION/INTERNET SEETINGS/ZONE MAP/DOMAINS)in pobrisal celi register in zagnal cwshreder in zadeva špila,ker tu not se vse strani zapišejo sploh tiste bolj problematične.
lp mirč:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mirč ()

Brilko ::

Ja jasno da cwshreder deluje..!!

Mirč ::

Ja deluje že samo sem mogo prej pobrisat cel register,ker prej ko ga nisem je čez par minut mi spet vrglo na privzeto stran about blank:easy search
lp mirč
:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Undo za ComboFix

Oddelek: Pomoč in nasveti
181629 (1394) MrStein
»

explorer.exe proces- nastavitve

Oddelek: Operacijski sistemi
81432 (1282) veteran
»

LiteStep problem!

Oddelek: Programska oprema
51109 (1029) veteran
»

task manager ne deluje

Oddelek: Operacijski sistemi
101306 (1181) Pegasos
»

Sprememba Napisa Start Gumba

Oddelek: Operacijski sistemi
261886 (1165) RuN

Več podobnih tem