» »

amd 64 box hladilnik...

amd 64 box hladilnik...

alesp56 ::

V plato sem dal pač tale nov procesor amd 64 3000+ (oboje novo) vse se lepo vsedlo, zaprl dol zatič vse ok... potem pa sem namestil hladilnik, vse sem delal po navodilih... ampak očitno ne dovolj dobro. Hladilnik je na svojem mestu popolnoma vodoravn s procesorjem trdno, on zatič kovinski je gor na črnem ohišju tadrugi tudi tudi na svojem mestu kjer je tisti črni vzvod... črni vzvod je šou zelo na tesno dol in ko se nasloni na tisto črno podlago, točno tam kot bi se mogu štrli vstran? Kaj je to narobe, bi moglo to čisto lepo ravno stati polek hladilnika? Obrnjen je pravilno vsaj tako sem prepričan... Zdaj pa je zadeva zelo tesna in si nekak ne upam lomit gor pa ga dol vzet? Sm kej zaj.. orng?
Hvala
in to je to...

ak733 ::

Socket 939 so zelo težki. Tudi midva s kolegom sma sestavljala računalnik, in je ročka za pritrditev šla tako trdo da sma jo skoraj zlomila. Pri tem je treba biti zelo pazljiv, ker je zelo močna vzmet.






www.freeweb.siol.net/dknez12
:: AMD 64 3000+, DFI LanPartdy Ultra-D nF4, Geil 1GB rama, GIGABYTE 6600 256 DDR, HDD ExcelStore 80 GB, Pekač in monitor 17 LG, napajalnik 350 W + TV karta Pinnacle TV Rave

alesp56 ::

ma sj pomoje bom kr tako pustil, ker je vse na mestu, samo tale vzmet oz. črn vzvod mi čudno stran visi... bomo vidli kak bo ko bo mašina zalaufala, če bojo temparature normalne in vse... danes nism mel več živcev da bi jo dokončal. Če ima še kdo kakšne izkušnje s tem prosim za kako informacijo. Ker zdaj je res hudo na trdo nareto in nebi rad naredo takoj za 100 jurjev škode.
in to je to...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konektor na tipkovnici

Oddelek: Strojna oprema
14978 (595) tony1
»

ročna krožna žaga

Oddelek: Loža
132271 (1872) Unknown_001
»

P4: kako sploh dol vzet original ventila + hladilnik ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11836 (836) strictom
»

Iščem thermalright slk 900a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211554 (1270) burkiburke
»

Vsi, ki ste modificirali grafične kartice...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
291956 (1103) boštjan

Več podobnih tem