» »

Slovensko prvenstvo v igri Richard Burns rally

Slovensko prvenstvo v igri Richard Burns rally

Slo-Tech - Nekaj let za Južno Korejo tudi v deželici pod Alpami vznikajo prvenstva prek spleta v igrah. Eno teh zgodnjih bo v igri Richard Burns rally. Prvenstvo bo potekalo od 1. oktobra dalje, vsebovalo pa bo 10 rallyjev, vsak iz večih hitrostnih preizkušenj.

Prijavljenih je že nekaj nad 40, izvedba meritev pa je realizirana s pomočjo dodatka, ki se pogovarja s stežnikom in vam prikazuje vmesne rezultate. Testna vožnja je žal že za nami, če pa vas zanima, si oglejte tudi uradno stran prvenstva.

Na novico nas je opozoril, verjetno organizator, carli.

10 komentarjev

Doman ::

Kakšna linija (internet) je priporočljiva za tekmovanje?

carli ::

BTW...Nism organizator! Sm un ka je dav plac na serverju za stran!

Povezava ? .... Igra se prek plugin in ne potrebuješ nevem kok hitre povezave ker ti pošilja samo umesne čase. Igraš pa doma sam na računalniku kot da bi trenirav. :)

iskra ::

Pa je možno to igro igrat na tipkovnico? Ker sem igral enkrat par rund pri kolegu in je nemogoče...
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Doman ::

Jaz to igro igram dobro samo na tipkovnici. Res da je to odvisno od tega kako se navadiš.

iskra ::

Ja no, priznam, da sem pred tem igral Colina 3 in 4
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

PrimozR ::

Colin je proti temu arkada. Ponosno pa lahko povem, da sem član Radovljica racing teama :D

SIcer bo pa ta vikend še en testni rally, priporočljivo pa je, da se ga udeležijo vsi, ki ne poznajo takšnega načina tekmovanja.

/me gre trenirat :D

frenk ::

no mogoče se pa oglasim na kakšen krogec>:D

ru7 ::

Jst bi tudi šu špilat, sam qrc, ko nimam še neta v LJ :'(

PrimozR ::

Sej če prvo tekmo izpustiš si na konc s solidnimi uvrstitvami še zmer loh dost dobr. Pač to šteješ kot 'odstop' :D

carli ::

Rally bo imev možnost OFFLINE ...! tak da če maš dialup ni panike! ... Točk pa ne dobiš če ne igraš ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474350 (3315) opeter
»

Rally Simulacija - How hard can it be?

Oddelek: Igre
333111 (1525) Decorator75
»

Simulacija relija

Oddelek: Igre
7964 (802) boris22
»

Volan

Oddelek: Kaj kupiti
121848 (1691) majk2000

Več podobnih tem