» »

Simulacija relija

Simulacija relija

.smidge. ::

Obstaja sploh?:\
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Sunna ::

jah folk zelo drugace razume besedo simulacija. Pomoje se mu je se najblj priblizal colin 2 ? Drugac pa kaksn je bil pa Rally Trophy glede fizike ? kukr se spomnim je bila kr dobra

[edit] trophy

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sunna ()

.smidge. ::

Pomoje se mu je se najblj priblizal colin 2

Saj ne mislis resno ne?[:\\\]

Hm kaksna je ta rally throphy?
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: .smidge. ()

majk2000 ::

Resne simulacije rallya dejansko ne obstajajo. Zal...

Se najbolj se je temu priblizala Rally Trophy, ki ima izredno zahteven fizikalni model- volan je obvezen. "Tezava" te igre je v tem, da simulira obdobje ki je mnogim nezanimivo- to je 60-ta in 70-ta leta Svetovnega prvenstva v raliju. Drugace je to dokaj nova zadeva (2001 ali 2002) in je tehnicno se danes povsem v vrhu.

Igro ti vsekakor priporocam, meni je bila zelo vsec, samo me pa nikoli ni navdusila - imela je zoprn bug, da ti je pri zaviranju blokiralo gume in avto je samo oddrsel mimo ovinka, nisi mogel storiti nic kot upati na popravek. No tega so potem naredili, samo me je ze malo minilo v tem casu.

Aja, lahko vozis vozila na prednji ali taka na zadnji pogon, zadnji pogon je tezji kot recimo prvih par krogov v Grand Prix Legends... brrr.

.smidge. ::

Fino, hvala zveni zanimivo, bom pobrskal za kakim demotom ko dobim adsl(in ko se znebim tega lovsan worma;(( )

PS. Ta leta so pa meni sploh najboljsa leta dirkanja :)
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: .smidge. ()

ru7 ::

Ja, Rally Trophy je zakon spil, za popravk sploh vedu nism, čas da grem še enkrat čez špil >:D

jRk0 ::

rally trophy je indeed zlo dober spil!

sicer mickeno nezanimivi, vcasih prepocasni avtomobili, ampak je voznja zato toliko boljse izpeljana.

vozil sem s tipkovnico in z volanom. s tipkovnico se sicer da, ampak je zelo tezko in ni neke fillinga. z volanom je pa zgodba cisto drugacna, cista uzivancija:)
You fuck up once, you loose two teeth.

boris22 ::

Kje pa lahko downloudaš popravek za rally trophy.Kaj ta popravek popravi tisto čudno obnašanje avtomobila pri bremzanju.Drugače glede simulacij tudi ni slaba toca 2,čeprav malo stara ma meni vseeno dobra.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC Volan in avtomobilska igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10813752 (4592) phnj90
»

Rigs of Rods - Soft body physics car crash simulation

Oddelek: Igre
172618 (1906) oo7
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474363 (3328) opeter
»

Colin 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1408517 (5696) PrimozR
»

Volan

Oddelek: Kaj kupiti
121854 (1697) majk2000

Več podobnih tem