» »

PowerSquid razdelilec

PowerSquid razdelilec

Gizmodo - Ko sem zagledal ta izdelek, sem takoj pomislil: "Končno! Uslišali so nas!". Gotovo ste se ob priklopih različnih polnilcev in napajalnikov na domač razdelilec kdaj soočili s težavami zaradi dimenzij priključkov. Stvar zna biti precej moteča, ko na razdelilec s 5 priklopi lahko spravimo samo 3 ali 4 naprave.

Odlično rešitev problema so odkrili pri ThinkGeek in pripravili PowerSquid razdelilec, ki reši vse probleme z neizkoriščenimi vtičnicami! Zadeve ni potrebno opisovati, saj slike govorijo same zase, če vas je stvarca premamila, pa boste zanjo odšteli petnajst zelencev.



Zakaj se tako banalne zadeve nihče ni mogel spomniti prej?

15 komentarjev

Kami ::

Nič posebnega za vlko ceno :P

Matek ::

Njah - vlko ceno. Tri jurje, pa zadeva ma vgrajeno varovalko. Ni prehudo...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Kami ::

Če ma varovalko še gre, ker drugače lahko kaj takega sam naredim za kar manjšo ceno.

cryptozaver ::

Kokr jest vidm je tole po USA standardu. Neuporabno pri nas.

Roadkill ::

15 zelencev my ass.. poštnina blaga kupljenega preko thinkgeeka je ogromna. Mi smo nabavili ene 15 majic in je še vedno ena majica koštala 6k sit. Torej z vključeno poštnino. Poleg tega so velikosti nestandardne in se čovek hitro opeče...

Drugače smo pa s frendi dal tiskat ene majice v sloveniji in je za ogromno naklado 6ih majic prišla cena na majico okrog 2,5k. S tem da je majica bolj leet kot vse na thinkgeek skupaj, pa kvaliteta majice se mi zdi boljša.

+ napačen standard vtičnic. :)
Ü

BigWhale ::

Velikost majic na think geek so povsem standardne, ce si american in ce ves kaj nosijo tam. ;)

necromncr ::

Zakaj se tako banalne zadeve nihče ni mogel spomniti prej?

.. ker se izguba prostora še poveča?

nodrim ::

super stvarca je ... tisti, ki so že poskusili priklopiti več polnilcev telefonov in polnilcev za baterije, pa še kak napajalnik za karkoli že vedo kako neuporabni so klasični razdelilci v vrsti ...

samo, da izdelajo še evropsko verzijo po isti ceni (3 jurje) pa nabavim vsaj enega ...

pro2c ::

sem preprican da imajo (oz bodo imeli) tudi evropsko izvedbo. Sicer pa pride postnina tako velikega in tezkega paketa ok 1200-1500 sit. Res da lahko to clovek sam skupaj vrze, sam ne bo izgledalo tako dobro 8-)
--- www.DrinkProg.com ---

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pro2c ()

nicjasno ::

Problem pri klasicnih razdelilcih je tudi to, da so vtikaci obrnjeni za 45 stopinj,in potisnjeni cimbolj skupaj, tako da ja cimbolj otezijo priklope vecih polnilcev ipd sranja.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

iskra ::

Ma ta reč je zuni že skori kako leto - ni lih neka novica >:D

Jst mam doma razdelilec za 7 naprav in imam zadeve priklopljene takole: napajalni kabel od računalnika, škatla od modema, kabel od monitorja, škatla od A/D pretvornika, kabel od monitorja, polnilec za telefon. Malo kabel meneđmenta pa je ;)

Če pa je kdo pri volji, lahko tega lignja sam naredi doma. Skupaj z varovalko in še neonko lahko zbaše noter če mu paše.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

km- ::

Roadkill kako niso standardne.. jst imam majce samo iz thinkgeek-a in vse so lepo (L)arge stevilke.. boh..

CaqKa ::

tole v bistvu ni nič novega.. to imajo na think geek že vsaj tak dolgo, kolkor cajta pošiljajo v slo.

BigWhale ::

To so nardil samo zato, da se ti kabli lahko se bolj zapletejo, kot so se do zdaj... :P

Phoebus ::

Fantje, kaki razdelilci neki...kabelske police, pa je ubitih 100 muh na en mah ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zeleni laser

Oddelek: Kaj kupiti
114257 (3739) opeter
»

Tipkovnica Optimus končno na voljo?

Oddelek: Novice / Ostale najave
415149 (2763) desperados
»

Resničnost: Gadgeti

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
204590 (3477) BigWhale
»

Binary watch

Oddelek: Loža
51693 (1552) Tic
»

Vključi me nežno

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
172425 (1622) moj_nick

Več podobnih tem