» »

Zeleni laser

Zeleni laser

Looney ::

Ok, kje bi se dalo dobiti zeleni 5mw laser pointer? Rabim pa do drugega vikenda.:(
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."
  • spremenila: Looney ()

jype ::

Načeloma ga lahko posodim, ampak ker je 5mw žre tiste male baterije kot za stavo, pa pri nizkih temperaturah ga moraš močno stiskat v pesti, da normalno močno dela.

Sicer pa http://www.thinkgeek.com/gadgets/lights/8a39/ - ta je močan.

rdecaluc ::

Whats the worst thing that could happen if you missuse this thing? :)
Est modus in rebus. ,typos

Looney ::

Se popolnoma zavedam kako je to nevarno ampak rabimo za potrebe astronomskega krožka.

Jype, najlepša hvala za ponudbo ampak ga bomo rabili za stalno.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

crusader ::

Na ebayu imas poceni 5mw. Drugace je pa tisti iz think geeka precej drag. Na wickedlasers.com dobis 15mw (realno ima vecji output) za cca 70eur. Jaz sem tam narocil 80mw in sem ga dobil prej kot v enem tednu. Dela bp, samo trenutno nima lece gor tako da ne zal ne morem posodit. Uglavnem je pa super zadeva za starpointing in za namerit teleskop. tudi kurit se da z njim, lol.

Looney ::

Ok, tale stran wickedlasers mi je pa všeč. So tako poceni, da si mogoče še sama enega kupim.:D

Anyhow... a res tako hitro dobiš? Kako je pa glede plačila? Nekako je treba urediti to prek šole.:|
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Keyser Soze ::

Na eBayu se dobi 150mW za okoli 300€. Z aktivnim hlajenjem ipd. :D

Imajo pa tudi eno zadevščino za cca. 50€ skupaj z poštnino - "pen like" 80mW maks.
OM, F, G!

Looney ::

Right. 50€ za 80mW!? Prek šole kupujem, tako, da ne iščem najbolj cenene variante. Iščem nekaj dovolj ugodnega, da ne bo ravnateljice kap ko ji povem kaj hočemo in hkrati naj bo dobro. Ne rabim pa tudi take zadeve, da bom morala orožni list vlačit zraven. Tako, da 80mW (še posebej za 50€) odpade.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Loki ::

placaj ti, nato ga pa prodaj soli. ;)
I left my wallet in El Segundo

LjubimPeezde ::

lol a to se kr tko po domače dela.. te finance v šoli:\

Looney ::

Loki, tako pa ne gre. Šola mora imeti račun za vsako malenkost, ki jo plača. Še če greš po čigumije, ki ti jih šola časti moraš pri blagajni prositi za poseben račun ali potrdilo ali nekaj takega.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

opeter ::

Ja, še sreča, da za čigumije ne rabiš javno naročilo... pri nas se z nekaterimi zadevami res hudo pretirava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

kupiti laser preko meje slovenije?

Oddelek: Loža
294400 (3605) bluefish
»

Dober laser z čimdaljšim dometom

Oddelek: Kaj kupiti
405927 (4519) __Devil__
»

Laser praznuje 50 let

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
186576 (5692) Highlander
»

Resničnost: Gadgeti

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
204594 (3481) BigWhale
»

PowerSquid razdelilec

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
153790 (2866) Phoebus

Več podobnih tem