» »

xp in zatikanje zvoka

xp in zatikanje zvoka

milosm ::

odkar imam instalirane xp-je se mi zvok pri vseh glasbenih cd-jih zatika, dostikrat pa tudi brni iz zvočnikov. driverji so pravi sem preveril na strani proizvajalca.
mogoče (pre)slaba zvočna kartica, imam creative sound blaster 16 (stara, vendar bi moralo delati brez problema)

kaj mislite?

JXS ::

a ostalo kar se tiče zvoka ti dela ok? tle misl mp3, divx in podobno, zanimam me če se ti zatika takrat ko disk kaj bere oz. piše?

milosm ::

zatika se mi pri glasbenih cd-jih, mp3-jih

divx in igrce so vredu - zatikanja ni

Kaboom ::

meni mp3ji če dobro poslušam dobijo taki elektro efekt, ni take pavze da bi zatikalo in vstavlo, ampak toliko da se čudno sliši... samo ne vedno... je že kdo ugotovil kaj zakaj ?

imam pa zvočno integrirano na asus a7v-m, pa za njo drajvere tudi ne gre inštalirat... ide kontroler in via 4in1, damn...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

spacejam ::

ejla ves imam isti problem meni tudi steka zvok ampak na vseh koncih v win2000 so tej driverji delali perfekno tukaj pa stekajo mogoce je pa razlika med 2000 inXp bboooo pocakajmo malo na nove driverje
Space-jam Team & Co.

mico ::

hmm sem mel sam isti problem v Win XP z plato Abit KT7/Raid...nato sem instliral gor gonilnike iz Cdja, ki se m ga dobil zraven za HPT370 in od takrat naprej dela lepo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zahteve za gledanje divx filmov

Oddelek: Strojna oprema
493116 (1876) Azrael
»

[divXvid] štekanje/trzanje pri predvajanju (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5013624 (7513) yoco
»

[Hi-Fi] - Debata: original CD vs CD-R (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10111071 (8467) Quikee
»

Je z mojim računalnikom nekaj narobe?

Oddelek: Pomoč in nasveti
322117 (1517) AtaStrumf
»

Colin 2 in trzanje slike

Oddelek: Zvok in slika
241444 (1109) MaD_Mavr0

Več podobnih tem