» »

word 2003 problem

word 2003 problem

jurre ::

Zanima me, ce ima se kdo problem z wordom 2003 (ali slo ali ang). Namrec, ce hocem dodati nek nov gumb v orodno vrstico (npr. za gumbom odpri dodam se gumb zapri, ker ga pac ni) in ko word zaprem ter ponovno odprem ga ni vec. Lahko naredim novo orodno vrstico, dodam nove gumbe, ko se enkrat odprem word puf tega ni vec8-O Ze nekaj casa uporabljam ta word in tega problema NI bilo (sem 100% da sem imel gumb zapri pa se kaj zraven), potem pa sem 2 dni nazaj formatiral racunalnik in pustil word na miru, pa me klice frend (ima word 2003 SLO) pa me vprasa ce meni tudi zginjajo gumbi, pa sem rekel seveda ne, dela normalno potem pa probam pri meni pa res zginjajo8-O Nalozil sem tud service pack 1 za ta word in vse popravke, ki so na voljo. Saj bi rekel je pac en bug notri sam ce je vcasih to delalo...:\

P.s. drugi office programi si normalno zapomnijo...

jurre ::

no, ce bo imel kdo podobne tezave. Problem je v acrobatu! Sem ga odstranil in si word zapomne normalno:\ Verjetno je pa krivo to, da sem naprej instaliral acrobata, potem pa office, ker sem ponavadi to naredil v obratnem vrstnem redu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Word 2003 - stalno logo na kuverti - spremeba template ?

Oddelek: Programska oprema
83154 (3011) solo5
»

Znane cene in izdaje Office 2010

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
487940 (6492) JayKay
»

Office 2010 beta javna (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
559434 (5513) Ashrack
»

Makro v wordu

Oddelek: Pomoč in nasveti
102057 (1771) vvisoc_1
»

Izšel OpenOffice.org 2.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
6411633 (9265) Jst

Več podobnih tem