» »

najbl bedna igra (za tebe) je:

najbl bedna igra (za tebe) je:

1
2
3

destroyer ::

doom3,Športne,dirkalne igre
gangsta shit

Stampl ::

doom 3 in HL2 so mi dobro dodelane ampak HL2 je dovgocasna pr doom3 se mi zdi da se pa ponavla...
drgac pa sporti pa primitivne(beri: razne strelacine..(cod)

8-)

Goldee ::

ti ki si pljuval po HL.. men se zdi pa doom bedn (saj je zato ta tema da se tak izpricamo)
doom naj bi bil kao strasljiv.. sej mogoce te stisne ko vstopis v prvo, drugo sobo ko ne ves kje te cakajo ampak potem se pa navadis in ves da najprej pride en s strani potem z desne/leve in potem od odzadaj ... ali po drugem vrsten redu...:\
in mogoce je grafika res lepsa kot pri HL ampak v doomu so sam zaprti prostori... in bedn je tud zato ker mores za graficni uzitek v doomu posedovati zlo mocnejs grafo kot za HL...
in men je bla doom zmer bolj kr nek prot koncu in sm jo obrnu ampak sm enkrat , HL pa znova igram :D
torej doom sucks - for me... zato je ta tema, ni treba da me zaj usi napadete8-O

SodVina ::

Jest vecinoma pozabim slabe igre, ker kaj kmalu ugotovim, da nima smisla zgubljati cajta za njih. No med slabimi mi je ostala v spominu championship manager, ker jo je kolega igrov cele dneve, jest pa nekako nisem dojel, kaj je tam tako zanimivega.

Pa Postal 2. Sej je hec, ko s kaksno lopato odsekas glavo komu, ampak stvari se kmalu zacnejo ponavljat, plus da je sama zgodba in igralnost totalno zanic.

Ni pa mi jasno, kako folk, ki je igro obrnil, potem govori da je ta izredno slaba. Zakaj se je pol trudil toliko casa z njo? Tega ne razumem.

Goldee ::

ja koncno oceno o igri lahk dobis sele ko koncas...;)
to je kot bi testiral avto samo na avtocesti in potem kar podal oceno :\

Backup22 ::

Postal 2 je funny, pa fajn misije ma, bedno je edino loadanje med igro. Misije so pa res prva liga. Sign my damn petition! LOL
Doom3 pa je itaq kr nekaj, je pa res grafično dodelan.
Championship managerje tut meni bedn..
//

Matev ::

(za tebe)


napiše se zate

gunserman ::

Glede postal 2, ni bedna ampak PWNA, če jo seveda znaš igrat, še posebej multiplayer ki sem ga preigral največ, tako da tisti ki ga niste igrali pa raje ne komentirajte!!

Sicer pa mi grejo strategije na bruhanje, razen red alert 2, ki je klasika.

Zgodovina sprememb…

Matev ::

Sicer mi pa godi, da najstnikom ni všeč tisto kar je meni.

doom3 namreč

DOOM_er ::

DOOM 3 zakooooon špil, pa postal 2 tut
Robots will steal your job. But that's OK

Keyser Soze ::

Meni pa ne gre v glavo zakaj ljudje kupujejo super duper karte ter nato igrajo DOOM3? Zato da večino časa gledajo v temo.:D

Doom 3 je tudi meni zanič. Kratko malo sovražim igre, ki se dogajajo v zaprtih prostorih in v temi. Bolj so mi všeč igre tipa MoH, COD, ET, ipd. Poleg tega da DOOM 3 drži gor samo slava starih let. Podobno kot HL2.

Ampak če bi že izbiral, bi izbral HL2, je vseeno bolj pestra kot DOOM3 in bolj zanimiva. Nisi pa muskulatoren mariec v HL2 to je pa res.:P

Športne simulacije tudi sucks, šah je OK, če ne moreš it v živo. Najhujši je pa Tetris. Tega mam pa poln kufr, ker je vsake stvari enkrat dovolj.:)

Matev ::

doom3
hja

zakaj je tema

zakaj je pa ponoči tema?

si že kdaj hodil po gozdu ponoči?

verjemi drugeče je če imaš svetilko... kot če si brez nje

tema? ja tema je - in mora biti

doom3 je treba gledati z drugačnimi očmi

Keyser Soze ::

Vem, vem. Doom lahko gledaš z zaprtimi očmi, pa je isto kot z odprtimi.:D

totek24 ::

Hmm...Jaz pa imam rad strealjcine in podobne zadeve. Ampak pa res ne morem Doom 3, HL2 pa se kak Slinter Cell. Se tudi s tem strinjam na vlko, da bi moralo vsaj eno orozje v Doom 3 imet flashlite namontirano gor. Stupid je, da v tistem "naprednem" casu nimajo lucke gor na orozju :\ Ko sem sprobal Doom 3 sem moral dat gamma na full, da je blo sploh za igrat. Bedarija, da ni vecje.
Če kdo kaj rabi: http://www.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-4/userid/totek

Goldee ::

Vem, vem. Doom lahko gledaš z zaprtimi očmi, pa je isto kot z odprtimi.
LOL
pa se res je... Max Payne2 owna use spile tle... js sm ga ze 4x obrnu.. sam ker je ta tema zato da pljuvamo naj povem da me pri Maxu moti to da lahk mas 1000 orozji naenkrat.. no mas saj to je pri vecini iger (razn COD pa podobne)

Matev ::

Vem, vem. Doom lahko gledaš z zaprtimi očmi, pa je isto kot z odprtimi.


doom moraš z srcem gledati
ne z očmi

Keyser Soze ::

Sej ni v moji navadi, ampak LMAO.:D

Gledat s srcem....:P

Max Payne je pa tudi fajn ja. Sploh bullet time. Nice one.

DOOM_er ::

prva polovica je res zatežena sam pol nivoji ratajo peklenski k prideš enkrat u delta labs - tm se zaćne čista prava in divja akcija. Mnogo ljudi je brez volje sam ko vidiš Sabaotha (velik demon na koncu) ti ni žal da si jo igrau ampak ti je žal samo to da jo je že konc. Matev strinjam se s tabo čeprou je ful zanimiv gledat u temo ampak s srcem in me to da morš prtiskat F sploh ne moti, prav nasprotno saj to daje igri poseben pečat.

moja velika ljubezen je ta DOOM 3
Carmack car
Robots will steal your job. But that's OK

Sc0ut ::

Country strike.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Dr_M ::

Ampak če bi že izbiral, bi izbral HL2, je vseeno bolj pestra kot DOOM3 in bolj zanimiva.

ej sam tole si pa tok brcnu v temo, da si bos se kolen izpahnu...

HL2 je edn najbolj dolgocasnih spilov ever. ostalo mas mogoce se mal prov, ampak tole si pa hudo falil.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Keyser Soze ::

PA si moreš mislit, da si ga nisem? A ti si si že kdaj jezik izpahnil?:P

HL2 je zanimivejši od DOOM3. Ni pa idealna igra za moje pojme.

strictom ::

Idealne igre so včasih delali. 2D, pa še te so zajebali ko so jih potem v 3D naredli ;(( . 3DO je popolnoma zmagal s Heroes-i of Might and Magic. Ampak so zajebali četrti del. Poglejte Doom 1 in 2. Bog ne daj da bi ga kdo upal šimfat takrat. Danes pa vsi pljuvajo čez Doom 3. Westwood. Red Alert 1, 2. Carska igra. Igralnost itak najboljša. Generals. Cela neka počasna in smrdljiva.


Vsaj meni se tako zdi da igre pri prehodu na 3D veliko zgubijo na igralnosti.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

A. Smith ::

Pri DOOM-u 3 šepa logika. Tolk in tolk cajta v prihodnosti pa še niso izumili lampe, ki bi se jo dalo na betico namontirat :| Magari če potem akumulatorje naokol pobiraš ampak da se ne da naenkrat svetit pa streljat, ta je pa bosa.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Nejc Pintar ::

najbl zmaga Worms World Party
gadne so mi pa itaq use tanove špile k so narjene use po istmu kopitu, malo spremenimo grafiko, zamenjamo zgodbo in že smo pripravljeni na izid nove igre
Lahko je biti prvi, če si edini!

Goldee ::

pa motorka pri doom3??! kaj so hoteli biti nostalgicni?:D
mislem enga tipa ga z bazuko ne ubijes pol pa prides h njemu z motorko in ga vec ni spljoh :\
tisti soulcube pa me spominja na demon-time pri painkillerju..8-O

Vsaj meni se tako zdi da igre pri prehodu na 3D veliko zgubijo na igralnosti.
strictom - pri 2d igri se ti nasprotnik lahk skrije sam za kisto(pocepne) pri 3d pa ima nasprotnik vecjo izbiro(ce AI to zna):D tak da na igralnosti ne izgubijo 3d igre nic, se pridobijo-sam dobro 3d igro mors najt;)

Tac20 ::

Tko bom reku igre ki so me tako zdolgočasile da jih nisem niti hotel končati, pa nej bi bile oh in sploh

Doom 3 zaradi tiste teme, pa ja vem da so bili neki popravki da luč skos sveti, tudi stvori so bedni,
Half Life me je tudi razočaral, no ne tako kot doom3 ampak vseen, tisti hroščki ki letajo sm ter tja, in se morphajo iz peska vun, so me dokončno spravili ob živce, ker so tako debilno narejeni da je brezveze

Npr. Chronicles of riddick je za moje pojme bolši špil od obeh teh, ta špil je bil res super, čeprav kratek, ampak drgač nimam kej rečt za čez nejga
Postal 2, hehe men je bil všeč, dober humor, nor špil, na tako temo bi mogel bit več iger, res pa da ne kej preveč briljantna izvedba, ampak ima svoj čar

Razni športi kot so olimpijske igre in tako dalje, nba mi niti ni tok slab, tudi nhl ne, pro evolution soccer še nisem igral

potem kaj mi je pa zelo bedno, pa vem da se ne boste strinjal z mano, so pa commandos 2 3 al 1 sej nevem, vsi so mi tok bedni da je za nort, živi dolgčas

toj to

klemen22 ::

Bayte: v doomu so ti bedni stvori. Ta je pa huda. Pa si ti prišel do hellknightov ipd?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Tac20 ::

Sej vem da so v jokerju napisal da so hellknighti super grozni, ampak nevem sej so ogromni jih morš strelat pol ure, pa počasni so, ampak pač men ni so toook grozni, in ja obrnil sem doom3 in razočaran sm bil, moje mnenje

keno ::

Zame so cosacki slabi saj so počasni k polži gradi en stolp skor en uro
KAR JE DOBRO NI SLABO JI KRUHA VZEM AGE OF EMPIRE IGRAJ

Zgodovina sprememb…

klemen22 ::

Ja a stvori v HL2 so pa kul. Samo tiste pajke ko se kao iz tal dvignejo poglejte. Tam igra čist najeda kot le malokatera. Za popizdit X100. In tist level traja še pa še. Mislim da dajo tej igri povprečno oceno okol 95 je pa mal huda. Kaj so zdej že vsi "opisovalci" podkupljeni?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Tac20 ::

Sej pravm chronicles of riddick je boljsi od obeh:)

R33D3M33R ::

@offtopic
Preigral sem že dosti streljačin in lahko rečem, da si HL2 tiste procente zasluži, igri sem se čudil in je prva igra v kateri sem se res počutil kot del igre same. Skoraj eno uro sem zapravil samo v prvi sobi ko sem se igral s fiziko (s pomočjo ceglov se da na oni deski svetovno gugati) in metal piksne v glave stražarjev :))

Za svoje področje je igra revolucija, za tistega ki raje igra recimo strategije je logično da misli, da si igra ne zasluži take ocene, d00h, pač naj igra strategije.

Sicer pa je tema o najbl bedna igra (za tebe) je: takšno je pač mnenje drugih, ampak moral sem povedati tudi svoje mnenje o HL2:8)

Se opravičujem za offtopic 0:)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

strictom ::

Kok sem se jaz igral z tisto gugalnico. Sem dal na eni stran piksno na drugo sem pa močno udaril z ceglo... Cccc :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

[-=Jaka=-] ::

Za mene sta najbol debilni igri Quake in Unreal tournament !

Pa predn kdo rata uzaljen ... naj prebere odebeljeno besedo !
WW 3

Zheegec ::

Saj nekateri imamo ze veliko izkusenj in znamo pac ovrednotiti igro znotraj zvrsti... skoraj vse vrste iger igram, razen MMORPG in text-based iger (se mi ne da).
Nekateri pa pac ne igrajo strategij in so jim klasike kot C&C1, Red Alert, in seveda Warcraft2 in Starcraft bedne... saj ne recem da ne maras C&C: Generals, ker je pac dolgocasna :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Dr_M ::

men je pa od c&c glih red alert totalen poden, pa so mi ostale iz serije dost boljse. tiberian sun in generals npr :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

pavka ::

Pain Killer-bedno,da je kaj.
Več glav več ve!!!

Tilen ::

Painkiller je men kr kul, tko u izi pobijas tista mutava stvarjenja in zraven lahko se kaj jes pa pises kako pesmico al pa kaj...

Pac hodis pa nabijas... ni neke zgodbe pa tk pač AI manjka "osebkom" :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

bluefish ::

športne in doom

Goldee ::

tilen kako bi jih lahko potem tako masivno pobijal ce bi ti stvori imeli neko AI in bi se ti skrivali? saj car te igre je da naekrat razf**as po 10 stvorov...
zarad tega ta igra ne more bit podn ker je druga zvrst (pac zvrst pri kateri trpita sam tipka w in levi miskin gumb).. ampak to je offtopic...

gremo nazaj on topic- buuuuu painkiller sux


LOL * LOL = ROFL

Suli ::

Na "živce" mi gredo te "igre", ki krožijo po internetu. Nikjer "ne obstajajo", le nekakšno nabijanje pointov z linki itd. Primer ene izmed njih: "Gangsta war".:\

meatwaad ::

Sportne igre so bedne. Nekatere strategije tudi.

Iz izkusenj vem da ponavadi tista ki se zatika je kao bedna, zato toliko anti-doom komentarjev. Saj enkrat boste imeli boljse kartice, pa bo. :)

steev ::

:\
:|

DOOM_er ::

urke ostal brez besed :D .
Robots will steal your job. But that's OK

steev ::

Iz izkusenj vem da ponavadi tista ki se zatika je kao bedna
WTF!??!?! :\ :\ :\
:|

Nejc Pintar ::

hm, tudi jaz tega stavka ne razumem popolnoma, pomojem je mislil da če folku kšna igra šteka je pa že bljek
(steev & pirat_ - 1.Ga pwned)
Lahko je biti prvi, če si edini!

SebaR ::

Kolkr js poznam folk, mi še noben ni to reku. Grejo, ko jim šteka, še z večjim navdušenjem kupit novo grafo >:D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

DOOM_er ::

kkšnim to tok šteka da sploh ne šteka a štekate :D
Robots will steal your job. But that's OK

vrtnyka ::

Meni je najbolj bedna wacky racers :D
vrtnyka ma resota rada

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vrtnyka ()

LeBron James ::

NBA 2005 je zame ena najbolših športnih simulacij k so jih kdaj skupi sestavl, drgač so pa dobre tud streljačine kt recimo CoD. Bedne pa so nedodelane napol narjene strategije razen legend kot so RA2 pa se kksne so
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237130 (22846) Sc0ut
»

Najboljša igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11518678 (7087) oo7
»

ID objavil izvorno kodo Doom 3 pogona in to pod GPL 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5812891 (9339) opeter
»

Katere igre igrate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15511509 (8300) BigFoot
»

Najslabše igre ki ste jih kdajkoli igrali

Oddelek: Igre
362852 (2306) .smidge.

Več podobnih tem