» »

Vent 8-12cm (tih)

Vent 8-12cm (tih)

azeed ::

Rabim en vent 8 in enga 12 cm, da bi bila cim tisja.

Kje dobim in kolko to stane?

LP

msmiha ::

Nevem kakšne razlike ni v tihosti pa če kupiš še ne vem kak ventilator
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Tomi ::

Kar se tiče hlajenja, so Sunoni najboljši, samo niso tako tihi. Če bi rad res tihe ventilatorje, potem moraš pogledati po online trgovinah in specifikacije, predvsem seveda glasnost.
metrodusa.blogspot.com

kuglvinkl ::

Mislim, da je v Ljubljani edino IC-Electronic, ki imajo Sunone. Niso poceni (80 mm je npr. 1200 SIT), so pa veliko boljši od tisih, ki jih vgrajujejo v trafe (Megahit, za 450 SIT).

Povsem odvisno, koliko misliš modificirati ohišje. Če nameavaš rezati, potem vsekakor kupi 120 mm (večji vent. premakne več zraka tiše), Če pa jih misliš samo pršraufat na ohišje (mislim, da imajo vsa kolikor toliko spodobna ohišja prostor in luknje zgoraj zadaj in spredaj spodaj), potm vsekakor kupi 80 mm oz. glede na razdaljo me predvidenimi luknjami.
Your focus determines your reallity

gorenc ::

ce imas rad mir, potem nikar ne kupuj sunone! kupi raje 2 za 500sit iz megahita, premaknila bosta vec zraka, pa se tisja bosta

imam izkusnje:D

kuglvinkl ::

Absolutno Ni res. Prej sem mel vent iz Megahta, temp. mi je znižal za eno!!!!!!!! stopinjo. Sedaj imam Sunona, ki je znižal za štiri!! (vse v ohišju) in to samo eden. Spredaj ga še nimam (nek levi sistem imam za snet sprednjo plastiko + nimam časa). Glasnost je enaka.

Prjatu je nabavu neke industrijske vente za 750 SIT, so veliko glasnejši, premaknejo pa več zraka kot Sunoni. So pa debelejši (mislim, da razred 36mm).

Kot želiš, ampaj jaz nočem, da se mi trese hiša, ko pržgem kišto.
Your focus determines your reallity

dexter ::

Jest sem tudi vzel Sunone v Ic pa so kar tihi (po podatkih naj bi bili 32dBa) drugace majo pa tudi z lezaji,za te pa ne vem kok so glasni.


kuglvinkl
Mogoce lahko info kje je ta tvoj kolega kupil te vente?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

80 mm vent - velika izbira na SLO trgu, vendar kaj kupiti

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111321 (1041) the_unborn
»

Ventilator za XP2400+

Oddelek: Kaj kupiti
11973 (718) FANATIK
»

Kateri 120 mm vent. za stranico od ohišja?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121443 (1258) texhex
»

Nekaj o potenciometru, Ledicah in ventih

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261513 (1027) Tic
»

Shladiti OHIŠJE + info glede stabilnosti

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191324 (1143) OldSkul

Več podobnih tem