» »

S5.net

S5.net

OZZY ::

Kakšne so kaj vaše izkušnje z nmjimi. Pri meni so eden izmed ponudnikov (še siol, amis,.. vsega skupaj 5). Zanima me zato, ker semugotovil nepravilnost (pri sebi) pri njihovem vodenju prebitega časa na netu. Nekje se mi kar križajo časi, kot da bi bil ob istem času gor jaz pa še nekdo. Isdnja nimam. Tud gesla nisem nobenem povedu tako da me matra firbc. Sem jim to reku, pa so rekl, da se je dostopal iz moje cifre pri vseh dostopih. A je to sploh možn? Res pa je, da sem jih dobil na to, saj se mi nekateri časi križajo z ostalimi ponudniki.

Satanized ::

Eh,
Take SiOL. :) Pusti s5.net, ker imajo obcasno neke tezave, ki jih ne vejo resiti.

-- is it love or is it faith --

Igor ::

hmm ce prov razumem so rekl da si bil ti prek njh na netu ko si bil prek enega drugega provajderja ..
ce si bil prek arnesa pisi na telekom da ti dajo spisek klicov, gor je vsak klic ki je daljsi od 5 impulzov in ce tam kaze da si bil na netu prek arnesa gres in tozis s5 .. zdej ce tam kaze da nisi bil ....
ce si bil gor prek siola ma siol na servisu dolzino in zacetek klica pa tam pogledas ...
ce je bil pa ker od odstalih ponudnikov nej bi se pa tut vidl na spisku klicov ...

Tomi ::

Čudno, ni kaj.. Moj frend visi preko s5.neta vsak dan po tri ure gor, pa se mu še ni zgodilo nič podobnega..
So pa res včasih čudni, če ne drugega, stran imajo popolnima zgrešeno narejeno..
Drugače sta pa KISS ali Arnes še vedno najugodnešja.. ( za normalno število ur... )
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach hitrejši in cenejši (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
21023805 (12669) smash
»

To se lahko zgodi samo pri nas

Oddelek: Omrežja in internet
423011 (1688) Robert_S
»

Zelo čuden pojav!!! Ko greš z modemom na internet, plačaš, kot da bi klical v cono 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
885393 (4013) sketch
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12412246 (8278) swalow
»

Koliko ur mesečno surfate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
604762 (4185) Janus

Več podobnih tem